Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(amberlina @ 2010 10 24, 18:46)
verysad.gif zinau, kaip tu jautiesi, juk ir pas mane is dvieju liko tik vienas verysad.gif
saugok save ir savo zirniuka, stebuklas auga tavyje, gerai, kad nors viena dievas paliko laikykis as su tavimi



Ačiū, atsimenu, pati dar guodžiau tave, kad svarbiausiai jog vienas pasiliko, va ir pati tą patį patyriau sad.gif

Amberlina, o kai žiūrėjot jau po pakraujavimo echoskopu jum tos antros puslytės nebebuvo? Ji buvo pasišalinusi?
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 24, 20:06)
Ačiū, atsimenu, pati dar guodžiau tave, kad svarbiausiai jog vienas pasiliko, va ir pati tą patį patyriau sad.gif

Amberlina, o kai žiūrėjot jau po pakraujavimo echoskopu jum tos antros puslytės nebebuvo? Ji buvo pasišalinusi?


jau nebuvo verysad.gif su krauju isbego toks kresuliukas verysad.gif Gaila mergyte, bet reikia dziaugtis,kad nors vienas paliko ar ne? Laikykis, viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 24, 22:03)
jau nebuvo  verysad.gif  su krauju isbego toks kresuliukas  verysad.gif Gaila mergyte, bet reikia dziaugtis,kad nors vienas paliko ar ne? Laikykis, viskas bus gerai


Aš be galo džiaugiuosi, kad pasiliko vienas leliukas, bet man dar baisiau, kad ta gemalinė puslytė daba didėdama bėdos nepridarytų verysad.gif Nes pas mane ji auga kaip supatau ir niekur nesiruošia šalintis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 24, 22:06)
Aš be galo džiaugiuosi, kad pasiliko vienas leliukas, bet man dar baisiau, kad ta gemalinė puslytė daba didėdama bėdos nepridarytų  verysad.gif  Nes pas mane ji auga kaip supatau ir niekur nesiruošia šalintis  schmoll.gif


***** net neisivaizduoju kaip tave paguosti verysad.gif nesu girdejusi tokio atvejo,nezinau nei ka pasakyti. Zinau, kad viskas bus gerai. Laikykis, ir tvirtai tuo tikek
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Aciu mergaites visoms uz palaikyma, na bet su tuo reikia "susigyventi", prabegs siek tiek laiko ir bus truputi lengviau. O dabar gyvenam nauju laukimu smile.gif
Ne, si cikla dar nestartuosiu is naujo, dar luktelsiu, juo labiau, kad neaisku, kas ten pas mane su tais kiausintakiais..., gydytoja liepe atbegti mazdaug 20 cd, kad apziureti. Tik man tokia mintis atsirado: gal tikslinga butu GN pasidaryti Jei jie vel uzako, tai tikslinga LP darytis, bet jei "pradeda apie uzakima galvoti", tai gal GN juos ten biski "atidarys"? Kaip jus manot?
Atsakyti

Labas rytas mergaites,

Atiloja, linkiu kad vyno terapijos po sekancio IVF(nors tau snaigutes berods bus mirksiukas.gif ) tikrai nebutu. Sekmes tau einant i prieki 4u.gif

QUOTE(Utopija @ 2010 10 23, 17:10)
Sveikutes, atėjau pasipasakoti ir aš savo liūdnų ir džiugių naujienų...

Liūdna todėl, kad mano svajonė turėti dvynukus neišsipildys...  verysad.gif
O džiugu todėl, kad pas mane pasiliko dar vienas žmogiugas, kuris sėkmingai auga, ką įrodė jo plakanti širdelė wub.gif

na planas minimum bet kokiu atveju igyvendintas, liudna pripazinti,kad buvo dvi givybes, o liko tik viena, bet taip sakant viskame, kad ir kaip butu sunku reikia izvelgti ir sviesiaja puse. Del puslytes nieko negaliu net paskayti, neteko girdeti, laikysim kumstelius kad viskas susitvarkytu, o tavo mazulis stipretu 2.gif
wub.gif o puslyte pasisalintu kuo greiciau. laikau kumstukus
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 24, 08:41)
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles.  Dar  8 draugužiai liko žiemoti LV  ax.gif 
Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...

oi Sniege, laikyk kojas sykryziavus ir saugok mazuliukus wub.gif biggrin.gif

Atsakyti
siandiena Tensei daro HCG bigsmile.gif lauksime dziugiu naujienu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 25 spalio 2010 - 09:50
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 25, 10:50)
siandiena Tensei daro HCG  bigsmile.gif  lauksime dziugiu naujienu

Deja , bet dar nedarau. Po pirmo isodinimo dar dare antra su blasticistom - 18d. , tad viskas nusitesia, nes siandien gaunasi tik 7 dpi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 25, 12:33)
Deja , bet dar nedarau.  Po pirmo isodinimo dar dare antra su blasticistom - 18d. , tad viskas nusitesia, nes siandien gaunasi tik 7 dpi doh.gif


Tai darysi ketvirtad? Kantrybės 4u.gif
O dėl kokių priežasčių gydytojai nusprendžia įsodinti blasto? g.gif
Kaip buvo tavo atveju?

Utopija, kaip tu? wub.gif Gal dažniau braukis pas ginę, vis pažiūrės ir tau bus ramiau dėl tos pūslelės... unsure.gif vis savo stipruoliuką mažiuką pamatysi, kad jam puikiai sekasi 4u.gif Stprybės, vilties ir tikėjimo jums 4u.gif
Atsakyti
[quote=sniege555,2010 10 25, 11:40]
Tai darysi ketvirtad? Kantrybės 4u.gif
O dėl kokių priežasčių gydytojai nusprendžia įsodinti blasto? g.gif
Kaip buvo tavo atveju?

Man aiskino, kad blastocistos turi daugiau sansu implantuotis, nes ju amzius toks pat kaip butu naturaliu embrionu kai jie patenka i gimda. Bet beda ta , kad uzauga embrionai iki blastocistu sunkiai g.gif Tad viena embriona man isodino dvieju dienu (apsidraudimui) is likusiu penkiu augino blastocistas , uzaugo tik dvi , tad abi ir isodino. P.s. Nemanau , kad islauksiu ketvirtadienio , nes treciadieni crinonas baigsis mirksiukas.gif
Papildyta:
egk Kada tu darysies hcg? ax.gif Kaip savijauta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 25, 12:02)
egk  Kada tu darysies hcg? ax.gif  Kaip savijauta? 4u.gif


Ačiū kad klausi 4u.gif
Aš rytoj važiuosiu į Rygą, taip gyd paskyrė, man šiandien baigsis crinonas.
Savijauta tai, nu pati žinai, naktį nesimiega, tada galva plyšta... Gerai kad nebedaug liko doh.gif
O kaip tavo savijauta? Kaip tas crinonas? Ar krenta jis tau? Ir dar kelinta c d tau buvo įsodinimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 25 spalio 2010 - 11:08
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 12:07)
Ačiū kad klausi 4u.gif
Aš rytoj važiuosiu į Rygą, taip gyd paskyrė, man šiandien baigsis crinonas.
Savijauta tai, nu pati žinai, naktį nesimiega, tada galva plyšta... Gerai kad nebedaug liko doh.gif
O kaip tavo savijauta? Kaip tas crinonas? Ar krenta jis tau? Ir dar kelinta c d tau buvo įsodinimai?

Isodinimai buvo 14 ir 17 cd. Crinonas man nekrenta ir netrukdo, kartais issikrapstau likucius(taip gyd. patare) Paskutines nakteles isvis nesimiega g.gif , net s g.gif pnavau , kad tos nelemtosios atejo doh.gif
Atsakyti