Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Sveikutes, atėjau pasipasakoti ir aš savo liūdnų ir džiugių naujienų...

Liūdna todėl, kad mano svajonė turėti dvynukus neišsipildys... verysad.gif
O džiugu todėl, kad pas mane pasiliko dar vienas žmogiugas, kuris sėkmingai auga, ką įrodė jo plakanti širdelė wub.gif

O dabar klausimukas kurioms jau yra pavykę pastoti po IVF. Mano dabartinė situacija yra tokia... Kai nuvažiavau pas daktarę pirmą kartą aiškiai matėsi dvi puslytės ir kraujo tyrimas toks į aukštumą buvo. Nuvažiavus antrą kartą pamatėme, kad viena puslytė laaaaabai didelė ir tuščia, o šalia mano leliukas prispaustas tos puslytės. Ta tuščia pūslė yra dvigubai didesnė už leliuko namučius. Daktarė pasakė, kad kol kas galime tik laukti ir tikėtis, kad ta tuščia pūslė nebedidės ir sunyks.. Bet labai baisu buvo pamatyti, kad tas mano leliukytis ten prispaustas tos tuščios pūslės... Ar kam yra buvę tokių situacijų ir jei taip kaip jos baigėsi nėštumui...
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 23, 15:03)
verysad.gif
nu bet tavo optimizmas zavi-gyvenk ir toliau juo!  4u.gif

kito pasirinkimo tiesiog neturiu... jei ne as, tai mane...
vadinasi dar gyvensiu siuose nameliuose ir padesiu gyventi kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 23, 15:00)
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...


Kaip gaila verysad.gif Laikykis, cia tau 4u.gif Bet kazkiek kabinosi tai yra viltis ateiciai smile.gif O tai sekanti cikla vel startuosi? Ar ne per greitai?
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 23, 19:15)
kito pasirinkimo tiesiog neturiu... jei ne as, tai mane...
vadinasi dar gyvensiu siuose nameliuose ir padesiu gyventi kitoms  mirksiukas.gif


Laikykis, mergyt unsure.gif Aš taip pat vyno terapiją sau paskirdavau ir taip verkiau, bet tu žymiai stipresnė ir sėkmė visai šalia mirksiukas.gif
Tik gal neskubėk... aš po pirmo IVF kitą ciklą skubėjau su snaigėmis, tai organizmas nesuprato ir po įsodinimo 5 d. atėjo mmm, buvo šokas doh.gif Po to pylė prakaitas, sutriko ciklas iki 50 d. trukmės, tai dar spėjau prisisvaigti, kad gal natur pavyko? doh.gif Gavau dar dozę streso... Bet sprendimas tavo ir gydytojo.

Nepykit, kad nerašiau savo naujienų, bet po žemo estradiolio ... čia tiek dėjosi... Pasak Treijs, balansavau visai šalia hiperstimuliacijos (trumpa schema).
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles. Dar 8 draugužiai liko žiemoti LV ax.gif Bijojau įkėlimo, o sesutė stebėjosi, sako, "juk neskaudės". Aš jai papasakojau, kas man buvo LT, ji net išsigando ir dar latviškai papasakojo gydytojui blush2.gif
Gyd padarė viską sklandžiai, pati mačiau tuos baltus pūkuotukus wub.gif
Dabar miegant bijau verstis ant kito šono doh.gif , nes sakė, kad 3 d jie ten laisvai būna ir tik po to pradeda tvirtintis wub.gif
Tiesa, kas dėl MB. Pas jį LT buvo diagnozė "astenospermija", bet LV gyd sakė, "you were excellent". Gal tai suteiks visiems vilties, vartojo Tribestaną.

Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...


Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Gal galetu kas nors parasyti, kiek trunka IVF ilgasis protokolas? Pagal gydytojo surasymus, as suprantu taip:
- lapkr.1d. - 1-oji menesiniu diena
- lapkr. 21 - 1-oji decapeptyl injekcija
- gruodzio 15-20 turetu buti atliekama punkcija (nes 25-30d. nuo pirmosios decapeptyl injekcijos; nesu tuo tikra, gal klystu...)

Klausiu del to, kad man duoda nedarbinguma savaitei, o butent savaite po Kaledu as darbe turiu pavaduoti virsininka... Man tokiu atveju reiketu ji perspeti arba ieskoti galimybes dirbti is namu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 24, 09:41)
Laikykis, mergyt unsure.gif Aš taip pat vyno terapiją sau paskirdavau ir taip verkiau, bet tu žymiai stipresnė ir sėkmė visai šalia  mirksiukas.gif
Tik gal neskubėk... aš po pirmo IVF kitą ciklą skubėjau su snaigėmis, tai organizmas nesuprato ir po įsodinimo 5 d. atėjo mmm, buvo šokas  doh.gif  Po to pylė prakaitas, sutriko ciklas iki 50 d. trukmės, tai dar spėjau prisisvaigti, kad gal natur pavyko?  doh.gif  Gavau dar dozę streso...  Bet sprendimas tavo ir gydytojo.

Nepykit, kad nerašiau savo naujienų, bet po žemo estradiolio ... čia tiek dėjosi... Pasak Treijs, balansavau visai šalia hiperstimuliacijos (trumpa schema).
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles.  Dar  8 draugužiai liko žiemoti LV  ax.gif  Bijojau įkėlimo, o sesutė stebėjosi, sako, "juk neskaudės". Aš jai papasakojau, kas man buvo LT, ji net išsigando ir dar latviškai papasakojo gydytojui  blush2.gif
Gyd padarė viską sklandžiai, pati mačiau tuos baltus pūkuotukus  wub.gif
Dabar miegant bijau verstis ant kito šono doh.gif , nes sakė, kad 3 d jie ten laisvai būna ir tik po to pradeda tvirtintis  wub.gif
Tiesa, kas dėl MB. Pas jį LT buvo diagnozė "astenospermija", bet LV gyd sakė, "you were excellent". Gal tai suteiks visiems vilties, vartojo Tribestaną.

Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...

Na va kaip puikiai viskas isejo thumbup.gif Ramybes dabar ir teigiamu rezultatu mirksiukas.gif Kada HCG diena? o nesiule blastocistu auginti? gal gali man i az parasyti viska, ka leidaisi, kelinta c.d. buvo punkcija ir t.t. Man bus ta pati schema rolleyes.gif Neisi i darbeli?
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 23, 18:10)
Sveikutes, atėjau pasipasakoti ir aš savo liūdnų ir džiugių naujienų...

Liūdna todėl, kad mano svajonė turėti dvynukus neišsipildys...  verysad.gif
O džiugu todėl, kad pas mane pasiliko dar vienas žmogiugas, kuris sėkmingai auga, ką įrodė jo plakanti širdelė wub.gif


Labai gaila dėl antro leliuko, bet ir vienas žmogeliukas labai gerai 4u.gif Laikykitės 4u.gif


QUOTE(sniege555 @ 2010 10 24, 09:41)
Nepykit, kad nerašiau savo naujienų, bet po žemo estradiolio ... čia tiek dėjosi... Pasak Treijs, balansavau visai šalia hiperstimuliacijos (trumpa schema).
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles.  Dar  8 draugužiai liko žiemoti LV  ax.gif  Bijojau įkėlimo, o sesutė stebėjosi, sako, "juk neskaudės". Aš jai papasakojau, kas man buvo LT, ji net išsigando ir dar latviškai papasakojo gydytojui  blush2.gif
Gyd padarė viską sklandžiai, pati mačiau tuos baltus pūkuotukus  wub.gif
Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...

Kaip puiku, dabar ramiai tik kalbink savo stipruoliukus ir prašyk kad pasiliktų 9 mėnesiukam 4u.gif Ramaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 23, 18:10)
Sveikutes, atėjau pasipasakoti ir aš savo liūdnų ir džiugių naujienų...

Liūdna todėl, kad mano svajonė turėti dvynukus neišsipildys...  verysad.gif
O džiugu todėl, kad pas mane pasiliko dar vienas žmogiugas, kuris sėkmingai auga, ką įrodė jo plakanti širdelė wub.gif

O dabar klausimukas kurioms jau yra pavykę pastoti po IVF. Mano dabartinė situacija yra tokia... Kai nuvažiavau pas daktarę pirmą kartą  aiškiai matėsi dvi puslytės ir kraujo tyrimas toks į aukštumą buvo. Nuvažiavus antrą kartą pamatėme, kad viena puslytė laaaaabai didelė ir tuščia, o šalia mano leliukas prispaustas tos puslytės. Ta tuščia pūslė yra dvigubai didesnė už leliuko namučius. Daktarė pasakė, kad kol kas galime tik laukti ir tikėtis, kad ta tuščia pūslė nebedidės ir sunyks.. Bet labai baisu buvo pamatyti, kad tas mano leliukytis ten prispaustas tos tuščios pūslės... Ar kam yra buvę tokių situacijų ir jei taip kaip jos baigėsi nėštumui...


Labai gaila der antrojo mazylio,na bet dziaukite tuo kitu maziuku stebukliuku 4u.gif 4u.gif
Labai tikiuosi kad ta pusle tuscia tau pranyks ir viskas bus gerai,stenkis but stipri ir nepergyvenk per daug,viskas bus gerai ir pagimdysi sveika ir grazu mazyli! Didziausios tau sekmytes 4u.gif Laikykites!
Papildyta:
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 24, 09:41)
Nepykit, kad nerašiau savo naujienų, bet po žemo estradiolio ... čia tiek dėjosi... Pasak Treijs, balansavau visai šalia hiperstimuliacijos (trumpa schema).
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles. Dar 8 draugužiai liko žiemoti LV ax.gif Bijojau įkėlimo, o sesutė stebėjosi, sako, "juk neskaudės". Aš jai papasakojau, kas man buvo LT, ji net išsigando ir dar latviškai papasakojo gydytojui blush2.gif
Gyd padarė viską sklandžiai, pati mačiau tuos baltus pūkuotukus wub.gif
Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...

Laikykis Sniege viskas bus gerai,greitai praeis tavo 2savaiteles,as irgi saves klausiau is kur rasti jegu sulaukti tu 2savaiteliu,bet va eina laikas nestovi vietoj ir jau 5-ta dienele siandien smile.gif,linkiu ir tau kantrybes ir kuo didziausios sekmes 4u.gif ,kad pasiliktu tie 2 TOP QUALITY grikiukai pas tave 9menesiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quotie=Atiloja,2010 10 23, 15:00]
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...
[/quote]
Labai liudziu kartu su tavimi. Dziugu , kad nepasiduodi. Tavo optimizmas ir stiprybe suteikia mums ryzto kovoti uz svajones 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 24, 08:41)
Tačiau vakar vis tik grįžau su 2 "TOP quality" stipruoliais po 8 ląsteles.  Dar  8 draugužiai liko žiemoti LV  ax.gif  Bijojau įkėlimo, o sesutė stebėjosi, sako, "juk neskaudės". Aš jai papasakojau, kas man buvo LT, ji net išsigando ir dar latviškai papasakojo gydytojui  blush2.gif
Gyd padarė viską sklandžiai, pati mačiau tuos baltus pūkuotukus  wub.gif
Dabar miegant bijau verstis ant kito šono doh.gif , nes sakė, kad 3 d jie ten laisvai būna ir tik po to pradeda tvirtintis  wub.gif
Tiesa, kas dėl MB. Pas jį LT buvo diagnozė "astenospermija", bet LV gyd sakė, "you were excellent". Gal tai suteiks visiems vilties, vartojo Tribestaną.

Iš kur dabar dar semtis jėgų laukimui ir nesinervinti? Reikia dirbti su savimi, nieko nepakeisi...


Sniegute, labai dziaugiuos, kad iki sio momento taip sekmingai atejote 4u.gif Taip ir toliau - su tikejimu, pasitikejimu ir viltimi 4u.gif Mes visos kartu islauksime tas dvi savaites iki nestuke.gif
Atsakyti
Mykolina, Reginiukas.uk, Meilės vaisius ... - net bijau dėkoti už linkėjimus blink.gif
čia jums, kad būnat kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 23, 18:10)
Sveikutes, atėjau pasipasakoti ir aš savo liūdnų ir džiugių naujienų...


verysad.gif zinau, kaip tu jautiesi, juk ir pas mane is dvieju liko tik vienas verysad.gif
saugok save ir savo zirniuka, stebuklas auga tavyje, gerai, kad nors viena dievas paliko laikykis as su tavimi
Papildyta:
Atitoja - console.gif
Atsakyti