Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(erikaMas @ 2010 10 23, 10:11)
Sveikos merginos, man siandiena 8 isodinimo diena. Ir tokiu idomiu dalyku vyksta.
Vakar (7 isodinimo diena) pasirodo tokios tirstos varskines isskyros su kazkokiomis sviesiai rudomis demelemis. Be to, tas 7 dienas buvo labai jautrios krutines (speneliai). Siandiena ryta (8 isodinimo diena) speneliu jautrumas dingo ir iskyru lyg nera dar. Ar buvo kam taip? Beje, vartojo crinone.
Ka tai galetu reiksti, gal kam taip buvo.
HCG diena paskirta 10.26, bet taip neramu pasidare.

Sveika,
Jei teisingai prisimenu, tau įsodinimas buvo 16 d kaip man?
Man irgi šiandien lyg pora rutuliukų pasirodė tokios nevisai baltos spalvos. Krūtinė man tai atrodo nebelabai jautri, tai vėl jautri, bet per visus IUI irgi atrodė jautri ir nieko nebuvo. Tikiuosi, kad tai nieko nereiškia.
Kur darysi HCG? Važiuosi pas juos ar LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 23 spalio 2010 - 10:38
buvau truputi be rysio, tai kol viska perskaiciau-nuo loteriju iki pojuciu lotuliukas.gif
Tiffani, labai gaila. stiprybes-akivaizdu, kad jos turi 4u.gif wub.gif
prisijungusias surasiau i sarasiuka ax.gif jei ka pakoreguoti-rasykit 4u.gif
pabegusi.laime, kad atave irasyti i pastverusiuju gandra sarasiuka? su kelintu IVF?
sniege555, va tau ir zemas Estradiolis doh.gif ot kiek priderejo thumbup.gif labai dziugu del to drinks_cheers.gif laukiam naujienu is siandienos pasimatymo su mazaisiais ir kiek dar broliu/seseru jiems prisaldet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 23, 11:31)
Sveika,
Jei teisingai prisimenu, tau įsodinimas buvo 16 d kaip man?
Man irgi šiandien lyg pora rutuliukų pasirodė tokios nevisai baltos spalvos. Krūtinė man tai atrodo nebelabai jautri, tai vėl jautri, bet per visus IUI irgi atrodė jautri ir nieko nebuvo. Tikiuosi, kad tai nieko nereiškia.
Kur darysi HCG? Važiuosi pas juos ar LT?


Jo isodinima dare 16 d. vaziuosiu i LV
Nezinau, bet esu tokios nuomones, kad visi laboratoriniai tyrimai turi buti atliekami toje pacioje klinikoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 23, 13:46)
Jo isodinima dare 16 d. vaziuosiu i LV
Nezinau, bet esu tokios nuomones, kad visi laboratoriniai tyrimai turi buti atliekami toje pacioje klinikoje ax.gif

drinks_cheers.gif
Mano vyras turi važiuoti į Rygą, tai pasiderinom iškart po įsodinimo, kad sutaptų diena. Gal pasimatysim 4u.gif

Atiloja, kur tu? Jau po 2 4u.gif
Atsakyti
As irgi labai laukiu Atijolos, taip norisi tik geru naujienu!!! Mes taip norim leliuku, juk turi TIK pasisekti ir ne kitaip!...

Kazkaip Gonalis jautrumo priduoda, o gal cia tik fantazija... Mergaites, o jus mylejotes be apsaugos stimuliacijos metu? Informaciniam lapelyje lyg tai radau parasyta, kad nelabai galima? Nebesuprantu... Ir apskritai leidziantis su piestuku gonali, ar butina ta svirksta pries ibedant nuvarvinti? Vakar to nepadariau, o sian perskaiciau kad reikia. Net nemoku kaip ta padaryt, reiks aiskintis.
Aciu uz pasidalinima 4u.gif
Siandien kazkodel tik verkt norisi, bet ne is liudesio, o is gyvenimo grozio - kiek jis mums visko daug duoda, ir kaip gera, kai ismoksti i viska tinkamai reaguoti...tikiu, tada ateina jo dovanos... Va tokia as priciuozus siandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 23, 14:33)
As irgi labai laukiu Atijolos, taip norisi tik geru naujienu!!! Mes taip norim leliuku, juk turi TIK pasisekti ir ne kitaip!...

Kazkaip Gonalis jautrumo priduoda, o gal cia tik fantazija... Mergaites, o jus mylejotes be apsaugos stimuliacijos metu? Informaciniam lapelyje lyg tai radau parasyta, kad nelabai galima? Nebesuprantu... Ir apskritai leidziantis su piestuku gonali, ar butina ta svirksta pries ibedant nuvarvinti? Vakar to nepadariau, o sian perskaiciau kad reikia. Net nemoku kaip ta padaryt, reiks aiskintis.
Aciu uz pasidalinima  4u.gif
Siandien kazkodel tik verkt norisi, bet ne is liudesio, o is gyvenimo grozio - kiek jis mums visko daug duoda, ir kaip gera, kai ismoksti i viska tinkamai reaguoti...tikiu, tada ateina jo dovanos... Va tokia as priciuozus siandien  smile.gif

Aš niekada nenaudojau jokių apsaugos priemonių, o gyd nieko nesakė g.gif
O dėl pieštuko nuorinimo, tai seselė man sakė - nereikia 4u.gif
O iš grožio verkti man atrodo labai puiku thumbup.gif

Tai kur mūsų Atiloja. Po keturių išvažiuosiu, o taip noriu sulaukt gerų naujienų
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 23, 14:33)
As irgi labai laukiu Atijolos, taip norisi tik geru naujienu!!! Mes taip norim leliuku, juk turi TIK pasisekti ir ne kitaip!...

Kazkaip Gonalis jautrumo priduoda, o gal cia tik fantazija... Mergaites, o jus mylejotes be apsaugos stimuliacijos metu? Informaciniam lapelyje lyg tai radau parasyta, kad nelabai galima? Nebesuprantu... Ir apskritai leidziantis su piestuku gonali, ar butina ta svirksta pries ibedant nuvarvinti? Vakar to nepadariau, o sian perskaiciau kad reikia. Net nemoku kaip ta padaryt, reiks aiskintis.
Aciu uz pasidalinima  4u.gif
Siandien kazkodel tik verkt norisi, bet ne is liudesio, o is gyvenimo grozio - kiek jis mums visko daug duoda, ir kaip gera, kai ismoksti i viska tinkamai reaguoti...tikiu, tada ateina jo dovanos... Va tokia as priciuozus siandien  smile.gif


Stimuliacijos metu myletis negalima,juk leidiesi vaistus pries ivf,tai kaip bus jeigu netyciom? juk spimuliaciniai vaistai gali pakenkti vaisiui..O kas liecia svirksto nuvarvinima tai nebutina,bet geriau nuvarvint lasiuka kad jame neliktu oro.

Siandien tau nuotaiku kaita nuo vaistuku,tai buna ir man taip buvo is verksmo juokas ima ir pan,kaip ne savo proto jauciausi ir as smile.gif))
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 23, 15:00)
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...

verysad.gif
nu bet tavo optimizmas zavi-gyvenk ir toliau juo! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 23, 14:00)
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...


Nu brangute, sposai cia vyksta...dziugu tai, kad kito karto reiks neilgai laukti, tegu tai tave ir palaiko!!! O mes tai jau tikrai, nes neigiamo atsakymo tiesiog nepriimam! Lauksim, kol bus "TAIP" nestuke.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 23, 13:54)
Stimuliacijos metu myletis negalima,juk leidiesi vaistus pries ivf,tai kaip bus jeigu netyciom? juk spimuliaciniai vaistai gali pakenkti vaisiui..O kas liecia svirksto nuvarvinima tai nebutina,bet geriau nuvarvint lasiuka kad jame neliktu oro.

Siandien tau nuotaiku kaita nuo vaistuku,tai buna ir man taip buvo is verksmo juokas ima ir pan,kaip ne savo proto jauciausi ir as smile.gif))
  Sekmes  4u.gif


Egk, Reginiukai, aciu. Matyt apsaugyte geriau jau panaudot dabar... Kaip senais laikais :-) Ramios ir grazios dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Atiloja suds ir viskas, kitaip negaliu issireiksti. Laikykis saunuole, vyno kuo daugiau console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *muduabudu*: 23 spalio 2010 - 14:36
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 23, 15:00)
Deja, liudinu sad.gif nepavyko..., tik 2,7 ;( ech..., na bet kita karta tai butinai!!!!
Startuojancioms - tikejimo, laukancioms - be panikos!!!
Asaros jau baigesi ir siandien mano "repertuare" - vynas ir MB guodimas, o kita cikla i nauja starta...

Nu labai gaila 4u.gif Gerai kad nenuleidžiat rankų 4u.gif Jei gerai atsimenu jūs turit snaigučių? Ir ne vienam kartui?

Meilės vaisius 4u.gif
Atsakyti