Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(sniege555 @ 2010 10 22, 18:38)
Sveikutės, kantrybės belaukiant rezultato - jau tuoj tuoj bus žinia apie  nestuke.gif
O aš noriu paklaust:
Embrions, kai daro įsodinimą, kokius daiktus vežtis?
Vyras stebi įkėlimą?
Po įkėlimo palieka pagulėti ramiai ant tos "kėdės"? Kiek laiko? Ar veža su lova į palatą? (man taip LT darė).

Dėkoju  ax.gif
Man ryt susitikimo diena  4u.gif tiek išlaukta  rolleyes.gif

įsodinimui jokių specialių drabužių ar šlepečių nereikia vežtis
jeigu vyras važiuoja kartu po įsodinimo jį pakviečia pabūti kartu tą 30-40min.
guli ant tos kėdės, užkloja tiktai, su lova niekur neveža, o kur čia LT vežė, kokia klinika, nes man tai net po punkcijos pačiai pėdyti reikėjo į palatą
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 22, 13:23)
Ir as prisiminiau, isodinima savo, man irgi rode mano 2 maziukus. Tik gaila kad ir jie pas mus nepasiliko. Bet nieko, ateis ir i musu kiema svente biggrin.gif  O tau tai kabinosi kiek pamenu, tai sansai pas jus tikrai dideli. Pas mane tai ir HCG mazas bet vistiek tikiuosi, kad pasiseks kita karta. Ar po nepasisekusio IVF po mmm vaziavai apziurai pas Treisa?

kabinosi kabinosi... ir hcg rode 17.8... bet... verysad.gif pradedu galvoti,kad gal mano labai zemas spaudimas irgi pakenke... kuo toliau skaitau informacija, tuo baisiau darosi... doh.gif o dar pries 2 sav spaudimas nukrito iki 80/25... nesuprantu, del ko... g.gif gydytoja israse Tonussan - bet as manau, kad tai laikina... kodel jis taip nukrito, nesuprantu... g.gif
Po ICSI nevaziavau, vaziuosim ketvirtad, sake,darys kruva iv. tyrimu... matysim, ka sakys - gal imunitetas per stiprus, gal dar kokiu biesu... matysim,... Duos D, bus greitai... ax.gif
Atsakyti
[quote=MonaJ,2010 10 22, 21:55]
kabinosi kabinosi... ir hcg rode 17.8... bet... verysad.gif pradedu galvoti,kad gal mano labai zemas spaudimas irgi pakenke... kuo toliau skaitau informacija, tuo baisiau darosi... doh.gif o dar pries 2 sav spaudimas nukrito iki 80/25... nesuprantu, del ko... g.gif gydytoja israse Tonussan - bet as manau, kad tai laikina... kodel jis taip nukrito, nesuprantu... g.gif
Po ICSI nevaziavau, vaziuosim ketvirtad, sake,darys kruva iv. tyrimu... matysim, ka sakys - gal imunitetas per stiprus, gal dar kokiu biesu... matysim,... Duos D, bus greitai... ax.gif
[/qKazin ar spaudimas turi ka nors bendra su pastojimu.. Neisivaizduoju. As tikriausiai vaziuosiu pasirodyti, nes desini sona skauda, baisu kad nebutu kas blogai. Apziures ramiau bus. Sekmes jums ketvirtadieni 4u.gif Kiek laiko jau praejo po nepasisekusio Ivf?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 22 spalio 2010 - 21:09
[quote=vilmosa:),2010 10 22, 17:48]
belaukianciom palinkeciau silto ir ramaus savaitgalio....o as irgi prisidedu prie palaikymo komandos kuriom jau nedaug teliko iki lauktos dienos
[/quote]

4u.gif

[quote=Atiloja,2010 10 22, 18:06]
egk, ramaus laukimo smile.gif irgi ne tiek jau daug liko...
[/quote]

Aš irgi bailė, bet laukimas tai mane žudo. Aš žinok džiaugiuosi, kad manęs ilgai nekankina, tik 10 dienų thumbup.gif


[quote=Reginiukas.uk,2010 10 22, 19:10]
[quote=egk,2010 10 22, 15:38]
Būtinai ateis ta šventė drinks_cheers.gif
Aš irgi biggrin.gif Man irgi ir maudžia, ir dilgčioja, ir vėl nebe. Bandau nuteikti save kad tai nieko nereiškia - nei blogo, nei gero.
Mergaites ir man tas pats nors man tik 3dienele po isodinimo,net nezinau ka ir galvoti,o pasirodo visoms tas pats biggrin.gif
[/quote]

Man 3 dieną dar buvo visai neblogai biggrin.gif Bet kuo tolyn tuo blogyn doh.gif
Ramaus tau laukimo 4u.gif


[quote=sniege555,2010 10 22, 19:38]
Embrions, kai daro įsodinimą, kokius daiktus vežtis?
Vyras stebi įkėlimą?
Po įkėlimo palieka pagulėti ramiai ant tos "kėdės"? Kiek laiko? Ar veža su lova į palatą? (man taip LT darė).

Man ryt susitikimo diena 4u.gif tiek išlaukta rolleyes.gif
[/quote]

Na va kaip gerai thumbup.gif
Vežtis nieko nereikia. Vyras įsodinimo nestebi, bet paskui gali ateiti ir pabūti kartu kai tu gulėsi. Aš gulėjau valandą doh.gif
Papasakok savo naujienas. Ar aš kažką praleidau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 22 spalio 2010 - 21:23
http://www.lrytas.lt...ijos-sienos.htm

Va, cia tai man patiko... ypac pirmoj pastraipoj paskutiniai zodziai... tuoj sprogsiu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 22, 19:38)
Sveikutės, kantrybės belaukiant rezultato - jau tuoj tuoj bus žinia apie  nestuke.gif
O aš noriu paklaust:
Embrions, kai daro įsodinimą, kokius daiktus vežtis?
Vyras stebi įkėlimą?
Po įkėlimo palieka pagulėti ramiai ant tos "kėdės"? Kiek laiko? Ar veža su lova į palatą? (man taip LT darė).

Dėkoju  ax.gif
Man ryt susitikimo diena  4u.gif tiek išlaukta  rolleyes.gif

O tu jau ir po punkcijos? Nieko nerasei, tai sekmes ir grazaus susitikimo su zirniukais wub.gif Nors nezinau kiek tu ju turi mirksiukas.gif
Gulejau as apie 40 minuciu, niekur neveze, vyrui leido pabuti po isodinimo kartu, mane apklojo mirksiukas.gif Daiktu jokiu tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 23, 00:44)
O tu jau ir po punkcijos? Nieko nerasei, tai sekmes ir grazaus susitikimo su zirniukais  wub.gif Nors nezinau kiek tu ju turi  mirksiukas.gif
Gulejau as apie 40 minuciu, niekur neveze, vyrui leido pabuti po isodinimo kartu, mane apklojo  mirksiukas.gif Daiktu jokiu tikrai nereikia.


Nedėkoju jums, Atiloja, egk, ailima, mykolina, nes ... kad tik išsipildytų jūsų linkėjimai ax.gif
Dabar viskas aišku, jau susiruošiau į LV.
taip, mykolina, punkcija buvo treč., šnd - susitikimo diena. Daug streso turėjau, gyvenau įtampoje. Buvau prisibaiminus, kad išpunktuos kokius 5, bet net Treijs nustebo, kai išgavom 18, apsivaisino 16, o vakar dienai iš jų 3 buvo stipruoliai, kurie labai greitai dalijosi, nors dalijosi ir augo visi ir kiti 13.
Šnd gyd apžiūrės, kaip aš jaučiuos, kokie "ten" vaizdai ir spręs, ar įsodins bigsmile.gif
Kad tik mano organizmas juos priimtų ... (tpfu tpfu tpfu)... blink.gif
Gero ir užimto visoms savaitgalio, kad blogų minčių neliktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 23, 06:16)
Nedėkoju jums, Atiloja, egk, ailima, mykolina, nes ... kad tik išsipildytų jūsų linkėjimai  ax.gif
Dabar viskas aišku, jau susiruošiau į LV.
taip, mykolina, punkcija buvo treč., šnd - susitikimo diena. Daug streso turėjau, gyvenau įtampoje. Buvau prisibaiminus, kad išpunktuos kokius 5, bet net Treijs nustebo, kai išgavom 18, apsivaisino 16, o vakar dienai iš jų  3 buvo stipruoliai, kurie labai greitai dalijosi, nors dalijosi ir augo visi ir kiti 13.
Šnd gyd apžiūrės, kaip aš jaučiuos, kokie "ten" vaizdai ir spręs, ar įsodins  bigsmile.gif
Kad tik mano organizmas juos priimtų ... (tpfu tpfu tpfu)...  blink.gif
Gero ir užimto visoms savaitgalio, kad blogų minčių neliktų  4u.gif

Džiugaus jums susitikimo 4u.gif

Atiloja 4u.gif
Kada laukti tavo didelių skaičiukų?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 23, 09:18)
Atiloja  4u.gif 
Kada laukti tavo didelių skaičiukų?

Jau vaziuoju priduot krauja..., aie 13 val. turetu buti atsakymas ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, man siandiena 8 isodinimo diena. Ir tokiu idomiu dalyku vyksta.
Vakar (7 isodinimo diena) pasirodo tokios tirstos varskines isskyros su kazkokiomis sviesiai rudomis demelemis. Be to, tas 7 dienas buvo labai jautrios krutines (speneliai). Siandiena ryta (8 isodinimo diena) speneliu jautrumas dingo ir iskyru lyg nera dar. Ar buvo kam taip? Beje, vartojo crinone.
Ka tai galetu reiksti, gal kam taip buvo.
HCG diena paskirta 10.26, bet taip neramu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 23, 10:11)
Sveikos merginos, man siandiena 8 isodinimo diena. Ir tokiu idomiu dalyku vyksta.
Vakar (7 isodinimo diena) pasirodo tokios tirstos varskines isskyros su kazkokiomis sviesiai rudomis demelemis. Be to, tas 7 dienas buvo labai jautrios krutines (speneliai). Siandiena ryta (8 isodinimo diena) speneliu jautrumas dingo ir iskyru lyg nera dar. Ar buvo kam taip? Beje, vartojo crinone.
Ka tai galetu reiksti, gal kam taip buvo.
HCG diena paskirta 10.26, bet taip neramu pasidare.


Sveika, tos varskines isskyros matyt yra crinon'as, rusvos demeles - kraujukas (gal nuo implantacijos).
Jautrumas dingsta, nes senka musu milzinisku doziu hormonu atsargos, kurias injekavome, taciau jos natruraliai pasipildo tapus nestuke.gif
Ramiai paglostydama pilveli lauk HCG dienos, kadangi kazka pakeisti ne viena is musu negaletume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 23, 10:18)
Sveika, tos varskines isskyros matyt yra crinon'as, rusvos demeles - kraujukas (gal nuo implantacijos).
Jautrumas dingsta, nes senka musu milzinisku doziu hormonu atsargos, kurias injekavome, taciau jos natruraliai pasipildo tapus nestuke.gif
Ramiai paglostydama pilveli lauk HCG dienos, kadangi kazka pakeisti ne viena is musu negaletume  4u.gif


Supratau blush2.gif
Jo, o pilveli glostau kiekviena diena ax.gif
Aciu
Atsakyti