Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 22, 14:23)
Ir as prisiminiau, isodinima savo, man irgi rode mano 2 maziukus. Tik gaila kad ir jie pas mus nepasiliko. Bet nieko, ateis ir i musu kiema svente biggrin.gif  O tau tai kabinosi kiek pamenu, tai sansai pas jus tikrai dideli. Pas mane tai ir HCG mazas bet vistiek tikiuosi, kad pasiseks kita karta. Ar po nepasisekusio IVF po mmm vaziavai apziurai pas Treisa?

Būtinai ateis ta šventė drinks_cheers.gif

QUOTE(osan @ 2010 10 22, 14:47)
sveikos merginos
as jau savaite po isodinimo (su snaigutemis). vis pamaudiz pilvo apacia, lyg temia. ar ka nors jautete ka po isodinimo? idomu ar cia gerai ar jau susirupinti reiktu?

Aš irgi biggrin.gif Man irgi ir maudžia, ir dilgčioja, ir vėl nebe. Bandau nuteikti save kad tai nieko nereiškia - nei blogo, nei gero.
Kada tau HCG?
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2010 10 22, 15:18)
Sveikos mergaites as buvau anksciau pasirasisiusi ir paprasiau kad priimtumet mane i savo grupele,musu seima kaip ir jus visos stovim eilej ir laukiam savo angeliuko...ta eile sunki ir skausminga bet kaip ir visom jum...bet su naujom viltim smile.gif tai vat as buvau rasiusi kad laukia manes rugseji bet nelabai zinojau kad pradzioj dar reikia vaistelius panaudot kad sulektu panasiai kaip klimaksa ir nuo kitos jau savaiteles pradesiu su puregon injekcijom ir lapkricio 4arba 5 bus apziura ir tada jau funkcija o jei viskas gerai tai embrioniukas bus isosdintas apie lapkricio viduri.....norejau merginukes paklaust gal kas naudojot aspirina kur krauja skystintu nes po isodinimo reikia ji test ar nutraukt?o kam jau isodinta tai labai linkiu kad sis kartelis butu paskutinis 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika vilmosa - prisimenu tave dar is IUI namuciu, tikiuosi sis kartas tau bus lemtingas , ir tavo mazuciai liks tavo pilvelyje devyniems menesiams ax.gif
dar kartas SEKMES tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, parduodu viena flakona slopinanciuju purskiamu i nosi vaistu Profact nasal. Jei kam reikia, rasykite i AZ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 22, 09:17)
biggrin.gif O bazalinę matuoji? Man 1-2 dienos prieš mmm ji nukrenta visada. Bet čia pastebėjau merginos daugiau daro hcg, o apie  bazalinę temperatūra niekas nešneka. Bet jei ji jau nukrenta, tai gal neverta ir hcg darytis?

netikėkit tom bazalinėm, kai stimuliuojamės ir visokį crinone naudojam, tai nelabai tiesą atspindi, jau kažkada rašiau, kad tą kartą kai sekmingai pastojau po ICSI matavau BT nuo 6 d.p.i. ir iki 11 ji buvo daugiau nei 37, o 11dpi buvo 36,8, tai aš kaip mečiau tą elektroninį termometrą į sieną blush2.gif lotuliukas.gif ir nuvažiavus pasidaryti HCG, sužinojau nemažus skaičiukus, taigi nuo to laiko nebematuoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 22, 15:50)
Sveika vilmosa - prisimenu tave dar is IUI namuciu, tikiuosi sis kartas tau bus lemtingas , ir tavo mazuciai liks tavo pilvelyje devyniems menesiams  ax.gif
dar kartas SEKMES  tau  mirksiukas.gif

kaip malonu kad yra pazystamu forumo zmoniu biggrin.gif aciu uz palinkejimus dar iki siol nesureiskminau sio ivf,stengiuosi nestresuot o bus jau kaip bus aisku butu labai didelis dziaugsmelis kad kazkas isitvirtintu ir gal nedrasei bet vystytusi nu bet vel gi ne nuo musu priklauso,tik man dar reik kuo daugiau kad uzaugtu folikulu nes as darausi valstybinej istaigoj tai kuo daugiau uzaugs tuo daugiau bus sansu mirksiukas.gif o tu ziurau pilveli turi maziuka gyventoja tai palinkeciau geriausios kloties kad sekmingai isnesiotai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

QUOTE(egk @ 2010 10 22, 09:32)
Labas rytas, su pirmu sniegu  4u.gif

Atiloja, tai Hcg tik rytoj darysi?

Jo, darysiu rytoj, visa diena prisigalvojau veiklos, kad negalvociau apie HCG ir NT smile.gif Liko 1 naktele ir tada jau zinosiu...
Primink, kada tau HCG?
Atsakyti
Atiloja, matau skaitinėji 4u.gif Kaip nuotaika? Kaip pojūčiai? Ryt HCG?
Na tu ir kantruolė 4u.gif Aš prisigalvojau reikalų, nes jau blogai. Šiandien darysiu stirnirnos troškinį, tai turėsiu žaidimo visam vakarui, ryt eisiu į varžybas, sekmadienį į svečius, pirmadienį į teatrą, na o antraduenį spręsis likimas bijau.gif

O ko parašiau tu jau pirma suspėjai 4u.gif
Man HCG antradienį, taip paskyrė

O tau nebedaug liko laukti.
Kumštukai jau suspausti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 22 spalio 2010 - 16:21
QUOTE(žieminukė @ 2010 10 22, 15:37)
Jeigu tu naudoji jį dėl kitokių sveikatos problemų, jokiu būdu nenutrauk. Geriausiai yra pasitarti su gydytoju. Man po įsodinimo taip pat buvo paskirtas aspirinas bei clexane, - vaistai, kurie skystina kraują.
Sėkmės 4u.gif

aciu mergytes uz patarimus smile.gif o jei pastotut?tada jau gal nutraukt sr test?reiks pasiklaust


belaukianciom palinkeciau silto ir ramaus savaitgalio....o as irgi prisidedu prie palaikymo komandos kuriom jau nedaug teliko iki lauktos dienos ir uzjauciu tas kuriom nepasiseke bukit stiprios ir kantrios(zinau kaip kartais sunku skaityt tuos zodzius)bet vis vien kazkada atlygis ateis mum visom uz musu visus vargus ir siedeles skausmus....gero savaitgalio visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 22, 17:15)
Sveikos mergaites  4u.gif
Jo, darysiu rytoj, visa diena prisigalvojau veiklos, kad negalvociau apie HCG ir NT smile.gif Liko 1 naktele ir tada jau zinosiu...
Primink, kada tau HCG?

paciu graziausiu ir didziausiu skaiciuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 22 spalio 2010 - 16:46
QUOTE(egk @ 2010 10 22, 17:19)
Atiloja, matau skaitinėji 4u.gif  Kaip nuotaika? Kaip pojūčiai? Ryt HCG?
Na tu ir kantruolė 4u.gif  Aš prisigalvojau reikalų, nes jau blogai. Šiandien darysiu stirnirnos troškinį, tai turėsiu žaidimo visam vakarui, ryt eisiu į varžybas, sekmadienį į svečius, pirmadienį į teatrą, na o antraduenį spręsis likimas bijau.gif

O ko parašiau tu jau pirma suspėjai 4u.gif
Man HCG antradienį, taip paskyrė

O tau nebedaug liko laukti.
Kumštukai jau suspausti 4u.gif

As ne kantruole, o didziausia baile smile.gif
Jei galeciau, tai turbut ir rytoj prisigalvociau, kad pvz., masina nevaziuoja ar dar kas smile.gif nu ziauriai ziauriai bijau... bijau.gif bet kaip ir sakiau, liko 1 naktis, is pat ryto "prisiduosiu" smile.gif
Aciu uz palaikyma mirksiukas.gif
egk, ramaus laukimo smile.gif irgi ne tiek jau daug liko...
Atsakyti
[quote=egk,2010 10 22, 15:38]
Būtinai ateis ta šventė drinks_cheers.gif
Aš irgi biggrin.gif Man irgi ir maudžia, ir dilgčioja, ir vėl nebe. Bandau nuteikti save kad tai nieko nereiškia - nei blogo, nei gero.


Mergaites ir man tas pats nors man tik 3dienele po isodinimo,net nezinau ka ir galvoti,o pasirodo visoms tas pats biggrin.gif

Gal kuri nors esate naudojusi Cyclogest zvakutes po isodinimo??? Man kazkodel liepe jas detis i Uzpakaliuka blush2.gif ,bet info lapelyje skaiciau kad galima ir i vagina gal kas susidurete??
Atsakyti
Sveikutės, kantrybės belaukiant rezultato - jau tuoj tuoj bus žinia apie nestuke.gif
O aš noriu paklaust:
Embrions, kai daro įsodinimą, kokius daiktus vežtis?
Vyras stebi įkėlimą?
Po įkėlimo palieka pagulėti ramiai ant tos "kėdės"? Kiek laiko? Ar veža su lova į palatą? (man taip LT darė).

Dėkoju ax.gif
Man ryt susitikimo diena 4u.gif tiek išlaukta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 22, 19:38)
Sveikutės, kantrybės belaukiant rezultato - jau tuoj tuoj bus žinia apie  nestuke.gif
O aš noriu paklaust:
Embrions, kai daro įsodinimą, kokius daiktus vežtis?
Vyras stebi įkėlimą?
Po įkėlimo palieka pagulėti ramiai ant tos "kėdės"? Kiek laiko? Ar veža su lova į palatą? (man taip LT darė).

Dėkoju  ax.gif
Man ryt susitikimo diena  4u.gif tiek išlaukta  rolleyes.gif

Sekmes tau smile.gif ir laikom kumstukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti