Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(MonaJ @ 2010 10 21, 18:09)
ileidzia tikrai i gimda - nera abejoniu. nes nezinau, kaip LT - bet Embrions pati maciau per monitoriu kaip isleido viena, paskui antra... ir liko 2 balti taskiukai...  ax.gif
Papildyta:

taip, butina leistis tuo paciu metu - puses valandos skirtumas gali buti. taciau tuo paciu metu butinas hormonu kiekis, kad vienodai folikulai augtu visa laikotarpi...


Trusty, MonaJ, aciu uz apsvietima smile.gif
Atsakyti
labas vakaras,
gal kam is jusu vyru buvo paskirtas gonalis? gyd sake, kad ilgas triju menesiu kursas buna- bet jei, kaip ir moterims, padaugina viska desimt sykiu.... (sake nesiulo- nes l.brangiai gaunasi) bet ar ne daugiau isleidziam papildomiems ivf?
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 21, 20:53)
Man niekas neziurejo su jokiu echoskopu kai vede kateteri  unsure.gif O kur dare isodinima, man tai toj patalpoj kur punkcija dare, koridoriaus gale  ax.gif

Man ziurejo su echoskopu (sesute buvo uzdejus ant pilvo, o gydytojas isodino zirniukus) Maciau ir as tas baltas demeles gimdoje wub.gif Po visko sesele man parode ekrane sustabdyta vaizda. Tai gulejau ir ziurejau i tuos taskiukus kol neuztemo ekranas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske: 21 spalio 2010 - 23:50
Labas rytas, su pirmu sniegu 4u.gif

Atiloja, tai Hcg tik rytoj darysi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 22 spalio 2010 - 08:32
QUOTE(pliuske @ 2010 10 21, 23:48)
Man ziurejo su echoskopu (sesute buvo uzdejus ant pilvo, o gydytojas isodino zirniukus) Maciau ir as tas baltas demeles gimdoje wub.gif Po visko sesele man parode ekrane sustabdyta vaizda. Tai gulejau ir ziurejau i tuos taskiukus kol neuztemo ekranas rolleyes.gif

man buvo taippat, tik dar įdėjus,Treijsas padavė kateteriuką embriologei, kad ji pažiūrėtų mikroskopu ar neliko ant kateteriuko embrioniukas, nes tas baltas taškiukas, tai neembrioniukas, o terpė taip šviečia, o joje būna embrioniukas
o kai užtemo monitorius, aš kaip ir kompiuteriuose sujudinau ratuką ir atsirado vėl ir vis žiūrėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 22, 09:32)
man buvo taippat, tik dar įdėjus,Treijsas padavė kateteriuką embriologei, kad ji pažiūrėtų mikroskopu ar neliko ant kateteriuko embrioniukas, nes tas baltas taškiukas, tai neembrioniukas, o terpė taip šviečia, o joje būna embrioniukas
o kai užtemo monitorius, aš kaip ir kompiuteriuose sujudinau ratuką ir atsirado vėl ir vis žiūrėjau  wub.gif

Aha man irgi taip buvo 4u.gif Tą baltą dėmelę aš palaikiau embrionuku ir dar paklausiau - o kur antras? Tai man paaiškino, kad čia abu. O pas juos dar yra embriologė moteris? Man kliuvo vyras
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 22, 08:36)
Aha man irgi taip buvo 4u.gif Tą baltą dėmelę aš palaikiau embrionuku ir dar paklausiau - o kur antras? Tai man paaiškino, kad čia abu. O pas juos dar yra embriologė moteris? Man kliuvo vyras

yra moteris, aš pakliuvau įsodinimui pas moterį, kas apvaisinimą darė nežinau
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 21, 22:45)
Dar labai neskubėk lukštentis 4u.gif
Džiugaus susitikimo 4u.gif

O aš vakare pasimatavau temperatūrą, ir ką - jau 37. Na dabar ir aš prie chebros unsure.gif



biggrin.gif O bazalinę matuoji? Man 1-2 dienos prieš mmm ji nukrenta visada. Bet čia pastebėjau merginos daugiau daro hcg, o apie bazalinę temperatūra niekas nešneka. Bet jei ji jau nukrenta, tai gal neverta ir hcg darytis?
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 22, 10:17)
biggrin.gif O bazalinę matuoji? Man 1-2 dienos prieš mmm ji nukrenta visada. Bet čia pastebėjau merginos daugiau daro hcg, o apie  bazalinę temperatūra niekas nešneka. Bet jei ji jau nukrenta, tai gal neverta ir hcg darytis?


As esu giliai isitikinus, kad tikrai verta ir netgi butina HCG darytis, nes temperatura tai dar nera nestumo testas, o tik vienas is galimu nestumo pozymiu.Juk ne visom jie vienodi buna ! Vienos pastoja nejausdamos visiskai nieko, kitos - atvirksciai.Juk organizmas reaguoja individualiai.
Atsakyti
Labas rytas visoms biggrin.gif Temperatura matuotis gerai ,kai naturaliai mmm lauki, bet siuo atveju hcg mes ansciau darom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gazas01 @ 2010 10 22, 00:15)
labas vakaras,
gal kam is jusu vyru buvo paskirtas gonalis? gyd sake, kad ilgas triju menesiu kursas buna- bet jei, kaip ir moterims, padaugina viska desimt sykiu.... (sake nesiulo- nes l.brangiai gaunasi) bet ar ne daugiau isleidziam papildomiems ivf?


Nezinau kaip buvo kitiems, bet mums buvo taip: vyras leidosi Gonali 3 menesius, deja mums tai visiskai nepadejo ir tikrai spermiuku kiekis nepadidejo. Situacija liko tokia pat kaip ir buvo. O po nepavykusio IVF (praejo kokios 4 savaites po gydimo Gonaliu) darem dar viena tyrima, tai isvis nerado nei vieno gyvo spermiuko.
Atsakyti
QUOTE(julija_r @ 2010 10 22, 12:21)
Nezinau kaip buvo kitiems, bet mums buvo taip: vyras leidosi Gonali 3 menesius, deja mums tai visiskai nepadejo ir tikrai spermiuku kiekis nepadidejo. Situacija liko tokia pat kaip ir buvo. O po nepavykusio IVF (praejo kokios 4 savaites po gydimo Gonaliu) darem dar viena tyrima, tai isvis nerado nei vieno gyvo spermiuko.


Kaip gaila console.gif Gal vis delto tai laikina ir pagerejimas ivyks 4u.gif

Beje, pas mus yra labai nedidelis kiekis gyvu ir pusiau judriu, bet ir tai nepavyksta cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaizute: 22 spalio 2010 - 11:50