Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Dėkui mergaitės, gal ir tikrai tada nuo progesterono, tai tada aiškiau nors.
Atsakyti
Mat kaip čia visom su ta temperatūra g.gif
O pas mane normali, ką tik pasimatavau blink.gif Tai gal čia blogai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 21, 16:49)
Mat kaip čia visom su ta temperatūra g.gif
O pas mane normali, ką tik pasimatavau blink.gif  Tai gal čia blogai?


Manau, kad visai ne blogai. Organizmai skirtingai i medikamentus reaguoja. Mums gi skirtingus ir kiekius paskiria. Taip kad maziau jaudinames ir nestresuojam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 21, 16:49)
Mat kaip čia visom su ta temperatūra g.gif
O pas mane normali, ką tik pasimatavau blink.gif  Tai gal čia blogai?

man atrodo, kad mes cia visko prisigalvojam... lotuliukas.gif
Pas mane irgi daugmaz normali temperatura (nors visada pazeminta buna) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 21, 17:05)
man atrodo, kad mes cia visko prisigalvojam...  lotuliukas.gif
Pas mane irgi daugmaz normali temperatura (nors visada pazeminta buna) smile.gif

O pas mane paaukštinta būna. Tai reiškia krenta? Nu vis man atvirkščiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 21, 17:48)
O pas mane paaukštinta būna. Tai reiškia krenta? Nu vis man atvirkščiai doh.gif

svarbiausia ramybe smile.gif nesinervuok ir neprisigalvok, nes tokia savijauta tikrai geros itakos nedaro nei tau, nei maziukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 21, 10:34)
Pirma DPI diena - sekanti diena po isodininmo.
Papildyta:
Na ir zavinga kantrybe, jau buciau neiskentusi  4u.gif
Nezinau info del tiksliu implantacijos dienu, gal kitos merginos pades mums.
Naturaliai apsivaisinus kiausialastei standartiskai ji implantuojasi i gimdos sienele 4-5 diena. O kaip su musu atveju (ypac blastocistoms, kurios jau 5 d.) nezinau  g.gif


Blastocistu implantacinos periodas 1-4 diena po isodinimo.
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 21, 04:57)
Na va, mergyt, tai gal ir nebesulauksi!!! Stebuklai gi byra is dangaus :-))) Butu didziulis dziaugsmas smile.gif As siandien savuju sulaukiau, 2 d. anksciau laiko, tai ryt jau Gonal pradedu leistis..ziuresiu kaip seksis su tuo piestuku bendraut..



Aciu, saulele, uz gerus norus ir linkejimus, bet vilciu- labai mazai..

Tau kuo geriausio starto! Man labai patiko su piestuku bendraut, daug geriau nei su svirkstu. Kuo didziausios Tau sekmes!!!
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 21, 03:46)

Aciu visom uz palaikyma  4u.gif



Sekmes Tau kuo didziausios! Gerink musu statistika!!! thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites,

padekit prasau susigaudyt. Man gyd sake Gonal leistis 22 val., pries tai paklause, kada einu gulti. Ar tai reiskia, kad susileidus as turiu ir miegot, ar tiesiog tiksliai ta valanda reikalinga injekcija? Man sestadieni esam uzkviesti i svecius ir galvoju negi grizt reikes 22 val?? blink.gif Ar cia butina po to jau lovoj gulet? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 21, 17:50)
Mergaites,

padekit prasau susigaudyt. Man gyd sake Gonal leistis 22 val., pries tai paklause, kada einu gulti. Ar tai reiskia, kad susileidus as turiu ir miegot, ar tiesiog tiksliai ta valanda reikalinga injekcija? Man sestadieni esam uzkviesti i svecius ir galvoju negi grizt reikes 22 val?? blink.gif  Ar cia butina po to jau lovoj gulet? Aciu  4u.gif

Leistis reiketu tuo paciu metu, o del miego tikrai nereik iskart gulti
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 21, 10:30)
Ir dar klausimas kilo - 2-3 d. embrioniukus mums i gimda ar kiausintakius implantuoja? Blastocistas, manau, kad i gimda...

ileidzia tikrai i gimda - nera abejoniu. nes nezinau, kaip LT - bet Embrions pati maciau per monitoriu kaip isleido viena, paskui antra... ir liko 2 balti taskiukai... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Trusty @ 2010 10 21, 17:54)
Leistis reiketu tuo paciu metu, o del miego tikrai nereik iskart gulti

taip, butina leistis tuo paciu metu - puses valandos skirtumas gali buti. taciau tuo paciu metu butinas hormonu kiekis, kad vienodai folikulai augtu visa laikotarpi...
Atsakyti
Oi merginos ka radau biggrin.gif Paziurekit www.ivf.ca/ ten yra skaiciuokle nestumo po apvaisinimo ir joje daug info kada implantuojasi, uzplaka sirdele ir net daugiavaisiu nestumu gimdymo datos 4u.gif
Atsakyti