Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Ariwom @ 2010 10 21, 01:07)
turiu ziniu nuo Meskutex
paskutiniu metu ji cia retokai uzsukdavo, taciau nepaisant to, buvo ir yra viena is musu rolleyes.gif
taigi siandien Meskutex susitiko su savo suneliu  wub.gif
berniukas gime 3,7kg svorio ir 52cm ugio  thumbup.gif
linkejimai visoms nuo pagausejusios seimynos  wub.gif


SUPER!!! Sveikinimai jaunajai mamytei! wub.gif Ir visai seimynai!
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 21, 11:49)
Oi  blink.gif  buk gerute negasdink taip blink.gif  O tai ir taip sunki laukimo savaite laukia doh.gif Apie tai man gyd. neminejo? g.gif


Nesake, nes nera reikalo. Dabar siuo metu, labiau nei kada nors kita karta reikia kuo maziau nervaciju visokiu ir tuo labiau visokiu riziku prisitaikumu sau.Jeigu taip ir bus, tai tik tada apie ir galvoti teks smile.gif O dabar ijunk ramiaka mirksiukas.gif Aisku, gera man kalbeti, kai tik stimuliacija tikiuosi pradeti kita savaite.... blush2.gif Bet vis tiek biggrin.gif

P.S. raaamios bites, raaaaamiai duzgia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 21 spalio 2010 - 11:56
nenorėjau jūsų gąsdinti dėl tų negimdinių, tik pateikiau informaciją kaip dėja kartais, ačiū D, kad labai retai, taip būna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 20, 22:46)
sveika prisijungusi  4u.gif
jei gerai supratau, darėt vieną IVF, pojo liko ką šaldyti ir dar darėt 2 su šaldytais, tai pas mus tai skaitosi tik vienas IVF, nes su šaldytais nebūna didelių vaistų dozių, o svarbiausia punkcijos

ramaus tau laukimo  4u.gif kantrybės ir ištvermės  4u.gif



Ne mes kai lt daremes tai darem 1IVF poto kita is saldytu,o po to dar 2pilnus nes atsaldyti embrionai neisgyveno sad.gif,tai va taip...O sugalvojom darytis LT nes kazkaip norejosi savo saly ir plius tipo gyd geresni,cia kaip as galvojau..O kas liecia UK tai po tu visu nesekmiu nusprendem prasyti kompensuojamu IVF,mums 2Priklauso va kaip tik pirmas jau praejo tikiuosi antro nebeprireiks...

Aciu visom uz palaikyma 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Wiliux @ 2010 10 21, 11:04)
Laba diena,

Grizau jau po isodinimo. Abu musu embrionai vystesi, abu ir isodino. Viskas praejo gerai ir jokiu vaistu uz 1000 LT tikrai neisrase:) Dabar dvi savaites laukimo ... Ai nusiteikusi pozityviai. O testu po IUI irgi nedariau niekad. Visad tos bjaurybes pacios ateidavo. Tai ir dabar planuoju nedaryti, ypac, kad ir gydytoja sake tik po 14 d. darytis.
Aciu uz silta priemima ir palaikyma.




Sekmes tau laukime ir linkiu ta tapti nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2010 10 21, 11:04)
Grizau jau po isodinimo. Abu musu embrionai vystesi, abu ir isodino. Viskas praejo gerai ir jokiu vaistu uz 1000 LT tikrai neisrase:) Dabar dvi savaites laukimo ... Aciu uz silta priemima ir palaikyma.


Ramiu dviejų savaitėlių 4u.gif

QUOTE(Ariwom @ 2010 10 21, 12:07)
taigi siandien Meskutex susitiko su savo suneliu  wub.gif
berniukas gime 3,7kg svorio ir 52cm ugio  thumbup.gif
linkejimai visoms nuo pagausejusios seimynos  wub.gif

Didžiausi sveikinimai pagausėjusiai šeimynėlei

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 21, 14:46)
Ne mes kai lt daremes tai darem 1IVF poto kita is saldytu,o po to dar 2pilnus nes atsaldyti embrionai neisgyveno sad.gif,tai va taip...O sugalvojom darytis LT nes kazkaip norejosi savo saly ir plius tipo gyd geresni,cia kaip as galvojau..O kas liecia UK tai po tu visu nesekmiu nusprendem prasyti kompensuojamu IVF,mums 2Priklauso va kaip tik pirmas jau praejo tikiuosi antro nebeprireiks...

Aciu visom uz palaikyma  4u.gif

To ir linkiu 4u.gif Kad nebeprireiktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 21 spalio 2010 - 14:01
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 21, 06:50)
Labas rytas!

Ne nesapnuoji! Viskas taip ir atsitiko  blush2.gif Laukiu nesulaukiu. Siandien veluoja jau 4-a diena.


Na va, mergyt, tai gal ir nebesulauksi!!! Stebuklai gi byra is dangaus :-))) Butu didziulis dziaugsmas smile.gif As siandien savuju sulaukiau, 2 d. anksciau laiko, tai ryt jau Gonal pradedu leistis..ziuresiu kaip seksis su tuo piestuku bendraut..
Papildyta:
QUOTE(Wiliux @ 2010 10 21, 10:04)
Laba diena,

Grizau jau po isodinimo. Abu musu embrionai vystesi, abu ir isodino. Viskas praejo gerai ir jokiu vaistu uz 1000 LT tikrai neisrase:) Dabar dvi savaites laukimo ... Ai nusiteikusi pozityviai. O testu po IUI irgi nedariau niekad. Visad tos bjaurybes pacios ateidavo. Tai ir dabar planuoju nedaryti, ypac, kad ir gydytoja sake tik po 14 d. darytis.
Aciu uz silta priemima ir palaikyma.


Labai linkiu, kad vaikiukai ten ir liktu, kur dabar yra ir sekmingai augtu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 21, 15:57)
As siandien savuju sulaukiau, 2 d. anksciau laiko, tai ryt jau Gonal pradedu leistis..ziuresiu kaip seksis su tuo piestuku bendraut..

Laimingo starto 4u.gif
Atsakyti
Ar gali ką reikšti pakilusi kūno temperatūra, kažkokia nesamonė ryte 36.9, per pietus 36.4, dabar 37,1. Jokių peršalimo simptomų nejaučiu, tik svaigsta galva. Man keista dėl to, nes net kai sergu temperatūra labai retai pakyla. O dar tik 2 diena po DPĮ. Kas bus vėliau, kaip išlaukti to rezultato ir neišprotėti?
Tikriausiai nuo įtampos ir pakilo dabar pati sumasčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picca: 21 spalio 2010 - 15:15
QUOTE(picca @ 2010 10 21, 15:07)
Ar gali ką reikšti pakilusi kūno temperatūra, kažkokia nesamonė ryte 36.9, per pietus 36.4, dabar 37,1. Jokių peršalimo simptomų nejaučiu, tik svaigsta galva. Man keista dėl to, nes net kai sergu temperatūra labai retai pakyla. O dar tik 2 diena po DPĮ. Kas bus vėliau, kaip išlaukti to rezultato ir neišprotėti?

Kiek zinau temperatura gali buti aukstesne del Crinone (progestironas kelia ja) :Jei nera jokiu persalimo pojucio tai viskas gerai)
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 21, 17:07)
Ar gali ką reikšti pakilusi kūno temperatūra, kažkokia nesamonė ryte 36.9, per pietus 36.4, dabar 37,1. Jokių peršalimo simptomų nejaučiu, tik svaigsta galva. Man keista dėl to, nes net kai sergu temperatūra labai retai pakyla. O dar tik 2 diena po DPĮ. Kas bus vėliau, kaip išlaukti to rezultato ir neišprotėti?

Siūlau nekreipti dėmesio į temperatūrą (nebent pasijusi blogai). Man per visus IVF šokinėdavo temperatūra - čia žiūrėk 37,2, čia 36,9 ir t.t.
Žinau ką reiškia laukti doh.gif ... Linkiu sėkmės, užsiimk mėgiama veikla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 21, 16:07)
Ar gali ką reikšti pakilusi kūno temperatūra, kažkokia nesamonė ryte 36.9, per pietus 36.4, dabar 37,1. Jokių peršalimo simptomų nejaučiu, tik svaigsta galva. Man keista dėl to, nes net kai sergu temperatūra labai retai pakyla. O dar tik 2 diena po DPĮ. Kas bus vėliau, kaip išlaukti to rezultato ir neišprotėti?
Tikriausiai nuo įtampos ir pakilo dabar pati sumasčiau.

Teoriskai temperatura turetu pakilti ir lakytis viso nestumo metu. bigsmile.gif Manau tai gerai, nebent itari, kad persalai. Man ji taip pat truputi aukstesne negu visada. Kaip neisprotet schmoll.gif tikrai nepatarsiu, nes pati proteju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 21, 16:19)
Teoriskai temperatura turetu pakilti ir lakytis viso nestumo metu.  bigsmile.gif  Manau tai gerai, nebent itari, kad persalai. Man ji taip pat truputi aukstesne negu visada.    Kaip neisprotet  schmoll.gif  tikrai nepatarsiu, nes pati proteju lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Man per kiekviena stimuliacija temperatura keliomis dalimis padideja.
Nieko cia tokio, nekreipkite demesio ir nedarykite isankstiniu isvadu 4u.gif
Atsakyti