Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 08:02)

Aš jau buvau pasimatyme su savo stebukliukais... Ir parsivežiau pirmąją nuotraukytę su dviem taškiukais ax.gif
Dabar be galo džiaugiuosi, kad nepasidavėm ir tikėjom, kad mums pasiseks wub.gif

labai,labai dėl jūsų džiaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif iš visos širdies sveikinu drinks_cheers.gif wub.gif šaunuoliai, kad siekėt tikslo atkakliai ir su tikėjimu ir viltim wub.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu priminti, kad turim Vaisingumo vadovo elektronine versija, tad jeigu tik kas norite gauti ir pasiskaityti - brukstelkit mums zinute el. pastu: info@vaisingumoasociacija.lt

Atsiusim visiems wub.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 12, 21:29)
... skaitinejau tokia brosiura "Vaisingumo vadovas", joje man uzkliuvo vienas klausimas- "Ka jums dave nevaisingumas? Ko ismoke?" ir pagalvojau kiek daug jis man dave.. .....



Linkejimai
Atsakyti
Utopija clap.gif clap.gif sveikinimai, neveltui toks grazus siadniena rytas. Grazaus ir ramaus tau nesiojimo 4u.gif
Kiek zirniukams dabar laiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 13 spalio 2010 - 08:46
Ačiū 4u.gif 5 sav. 4 d. wub.gif

Virusiukų dar nedalinu, nes kol nepamatysiu plakančių širdučių tol dar nebūsiu iki galo rami, o pas daktarę sekantis vizitas tik po dviejų savaičių.
Atsakyti
Utopija, ramiu ir greitai prabegsianciu tau tu dvieju savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 09:02)
Sveikutės likimo draugės...

Aš jau buvau pasimatyme su savo stebukliukais... Ir parsivežiau pirmąją nuotraukytę su dviem taškiukais ax.gif Esam su vyru be galo be krašto laimingi. Dabar lauksim laimingos pabaigos...  wub.gif

Dabar kažkaip ypač man dažnai išlenda prisiminimai iš pirmojo mūsų susitikimo su daktarais, kai jie iš karto mums siųlė rimtai mąstyti apie donorą... Ir pastojimo sėkmės davė tik 10 procentų.. Dabar be galo džiaugiuosi, kad nepasidavėm ir tikėjom, kad mums pasiseks wub.gif


thumbup.gif as visada sakiau, kad tikejimas viska gali ir viska nugali smile.gif lengvo nestuke.gif visus devynis menesius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 09:02)
Sveikutės likimo draugės...

Aš jau buvau pasimatyme su savo stebukliukais... Ir parsivežiau pirmąją nuotraukytę su dviem taškiukais ax.gif Esam su vyru be galo be krašto laimingi. Dabar lauksim laimingos pabaigos...  wub.gif


Utopija, kokios grazios zinios bigsmile.gif sveikinu su dvigubu stebukleliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 12, 20:52)
Rosita, ruošies IVF? Stiprybės ir sėkmės  4u.gif , LV lankaisi?  Kiek radau, tau buvo didokas homocysteinas? Man Treijs sakė nekreipt dėmesio, net aspirino neskyrė, tik folio rūgšties daugiau gersiu  blush2.gif

del planu tai neseniai rasiau-IVF tik kitiems metams kazkada planuojam. Taip, kaip ir 4IVF, 5IVF ruosiames ten atlikti 4u.gif del homocisteino -taip, jis buvo padidintas, tai reiskia truksta B vitamino. vartojau ''Bcomplex'' grupes vitaminus-pati juos pasiskyriau, o Treijsas nepriestaravo. po vartojimo susinormalizavo, taciau vel jauciu lupu kampuciai trukineja-tai vienas is jo trukumo pozymiu...sekmes 4u.gif
Utopija, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 09:52)
Ačiū  4u.gif  5 sav. 4 d.  wub.gif 

Virusiukų dar nedalinu, nes kol nepamatysiu plakančių širdučių tol dar nebūsiu iki galo rami, o pas daktarę sekantis vizitas tik po dviejų savaičių.


didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kreipiuosi i nestuke.gif : na uzsidekit liniuotes vaikelio laukimo... taaaaip grazu ziureti ir svajoti, kad gal kada nors ir as tokia turesiu ax.gif Cia ne i tema, silpnumo akimirka uzpuole doh.gif
O i tema, kur kalbejote apie tai, ka dave nevaisingumas, galiu drasiai pasakyti - TVIRTA SEIMA drinks_cheers.gif Ir tikrai zinau, kad ne vienai man taip yra mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kristinele83,2010 10 13, 10:54]
Kreipiuosi i nestuke.gif : na uzsidekit liniuotes vaikelio laukimo... taaaaip grazu ziureti ir svajoti, kad gal kada nors ir as tokia turesiu ax.gif Cia ne i tema, silpnumo akimirka uzpuole doh.gif


Ne gal, o TIKRAI turesit ne tik liniuotes, bet ir savo issipildziusia svajone...kai kam greiciau ji issipildo, kai kam tenka luktert 4u.gif .....Oi mergaites, stiprybes jums ir tikejimo wub.gif
Virusiukai jums nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
[quote=munytte,2010 10 13, 11:30]
[quote=kristinele83,2010 10 13, 10:54]
Kreipiuosi i nestuke.gif : na uzsidekit liniuotes vaikelio laukimo... taaaaip grazu ziureti ir svajoti, kad gal kada nors ir as tokia turesiu ax.gif Cia ne i tema, silpnumo akimirka uzpuole doh.gif
Ne gal, o TIKRAI turesit ne tik liniuotes, bet ir savo issipildziusia svajone...kai kam greiciau ji issipildo, kai kam tenka luktert 4u.gif .....Oi mergaites, stiprybes jums ir tikejimo wub.gif
Virusiukai jums nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
[/quote]
gaudau, man ju kaip tik labai reikia dabar ax.gif
Atsakyti