Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 10:45)
Klausykit, man toks klausimas siandien galvoje atsirado: kokia funkcija atlieka crinonas? ir siaip jau dauguma raset, kad jis krenta, o pas mane to kritimo nera, tai vat galvoju, su kuo jis susijes ir ka papildo, kad man visas absorbuojasi  g.gif

Kažkaip praleidus buvau tavo žinutę. Parašysiu kaip man Baiba aiškino. Na kad crinonas natūralus progesteronas jau žinai. Jo moters organizme turėtų būti pastovus kiekis - na išsivaizduok tiesią liniją, o neneudojant pas mus jis gali svyruoti - išsivaizduok kreivę. O dėl kritimo tai aš irgi galvoju g.gif Man jis nekrenta nei kiek, tik truputį kartais būna kažkokio vandens. Tai va žinok tu ne vieniša 4u.gif Gal čia mums jo labai trūksta, viskas rezorbuojasi, kad niekas nekrenta?
Atsakyti
man crinonas nekrenta, bet aš jį prieš dedant naują biškį pakrapštau seną, nes buvo, kad nekrapščiau, tai daktarė visą guzą iškrapštė ir ne man vienai yra taip buvę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 20, 22:53)
man crinonas nekrenta, bet aš jį prieš dedant naują biškį pakrapštau seną, nes buvo, kad nekrapščiau, tai daktarė visą guzą iškrapštė ir ne man vienai yra taip buvę 4u.gif

Bet ir Treijsas, ir seselė man sakė nieko nedaryti g.gif Na tik nebent kažkur arti ir trukdo. Bet man taip nėra. Vakar vakare kai prausiausi tik kažkokį mikroskopinį taškiuką suradau.
ailima, o jis krisdavo? Baltas? Nuo kelintos DPI?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 22:23)
Atsimenu tavo situacija, tikrai labai skaudu, kai pabega. cia dziaugiesi, o jau ziurek ir netektis. Ir uz ka mums taip kenteti. Bet manau, anksciau ar veliau bus atlyginta su kaupu  smile.gif  Pasitikiu gyd. Treisu  smile.gif O tai kiek laiko praejo po 1 IVF? 2 menesiai? O tu laparaskopija esi pasidariusi? Dziugu, kad turite net 10 snaigiuku, o mums viska is naujo teks kartoti..  doh.gif

As manau, kad D mums skiria isbandymus - kam neplanuotus leliukus, kam ilgai lauktus, kam per kelis ICSI... As irgi labai pasitikiu Treijsu, tik ta viltimi gyvenu.
Pas mus buvo ICSI geguzes men, po stimuliacijos mums visus reikejo saldyti, nes man prasidejo baisi hiperstimuliacija (oi oi, kad priauginau folikulu - net 36! doh.gif )...Rugpjucio 21 turejau isodinima... o dabar poilsiavau.. Paryziu aplankiau, zvakuciu pridegiau... ax.gif labai noreciau, kad pagaliau tie leliukai nusileistu jau pas mus - tiek ilgai laukti.... wub.gif vyrui pasakiau - jei po 3 kartu nepasiseks, ir neliks snaigiuku, tai jau skrisim i Tailanda per 10 metines... doh.gif o is tikruju tik taip bandau nukreipti mintis, kad tik negalvot ir susikoncentruot i kitus dalykus...
vis delto nusprendem spalio 28 vaziuot apziurai, bus 12 CD... o jau, jei viskas gerai, isodinimas apie lapkricio 4 d. butu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 10 20, 10:33)
Adrija, ar as cia sapnuoju, ar tau nutrauke stimuliacija ir tu lauki savo ateinanciu memiu, kad vel startuoti ? Sorry, jei suklydau  ax.gif


Labas rytas!

Ne nesapnuoji! Viskas taip ir atsitiko blush2.gif Laukiu nesulaukiu. Siandien veluoja jau 4-a diena.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 20, 19:27)
O gal pasidaryk Hcg? Tas laukimas tai žudo gi 4u.gif
Jei turėjai sunaudoti visą nurodytą dozę (pav 225) tai tas likutis yra 37,5 - pažiūrėjau ant švirkšto kus Baiba užrašė. Ji man liepė naudoti kaip tu ir parašei - aš leidausi dviejų švirkštų likučius. Bet ji man liepė paprastai suleisti, nliepė traukti insulininiu švirkštu, aš taip ir leidausi. Sekmytės auginant didelį derlių 4u.gif

Egk, labai ačiu už išsamu atsakymą. man Baiba, tik paminejo, kad kas liks piestukuose lai lieka, ten atrodo kad daug, bet beveik nieko nera. Bet kadangi man darytos 5 IUI ir visos su Gonal ,tai atsimenu kad mano gydytojas liepdavo ir likucius susiliesti...tik kazkaip niekad nepaklausdavau kiek ten like... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 20, 11:01)
Labai linkiu nesulaukti 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Na bet tavo ir kantrybė thumbup.gif  ir nervai geležiniai thumbup.gif  Šaunuolė


Negeleziniai, tiesiog i si cikla tikrai nededu vilciu, todel ir rami esu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2010 10 21, 07:56)
Egk, labai ačiu už išsamu atsakymą. man Baiba, tik paminejo, kad kas liks piestukuose lai lieka, ten atrodo kad daug, bet beveik nieko nera. Bet kadangi man darytos 5 IUI ir visos su Gonal ,tai atsimenu kad mano gydytojas liepdavo ir likucius susiliesti...tik kazkaip niekad nepaklausdavau kiek ten like... rolleyes.gif

Matai kaip įdomiai g.gif Man ji net liepė atsivežti švirkštus su likučiais viską ant jų surašė...

QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 21, 08:06)
Negeleziniai, tiesiog i si cikla tikrai nededu vilciu, todel ir rami esu  bigsmile.gif

Va ir būna tie stebuklai kai daug vilčių nededi 4u.gif

Labas rytas visoms,
šiandien sapnavau kad prasidėjo kraujavimas, iš karto daug, be jokio tepliojimo doh.gif Ir dar sapnavau mažą kačiuką. Gal kas žino ką reiškia?
Nu savijauta tai tragiška, ko gero ne tik nuo sapnų
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 12:49)
dar pamirsau parasyti jog per 1ma gydima krutine buvo kaip ries mmm,o paskui eme ir supliusko.o per antra gydima,krutine buvo buvo ir supliusko.o po keliu dienu vel atsirado.o pilva maude beroc du menesius,toks jausmas ,kad tuoj tuoj mmm parkeliaus.o crinonas per visa ta laika ir zalsvas, ir rusvas, ir dar kazkoksai buvo.ir netgi kraujo buvo.zodziu tie pojuciai nelemia ar neigemas ar teigiamas rezultatas.tik nervatriopka nuo tu pjuciu.



O kelintą dieną krūtinė subliuško per antrą bandymą? Man šiandien antra diena po įsodinimo ir jaučiu kad suminkštėjo krūtinė ir speneliai pasidarė nejautrūs, o dar vakar vos prisiliesti prie jos galėjau. Susinervinau labai ir visokios mintys jau kyla.

Egk,

Kaip pas tave krūtinė, tau lyg porą dienų anksčiau nei man buvo įsodinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picca: 21 spalio 2010 - 07:40
Aciu mergaites visoms uz atsakymus del crinone smile.gif
picca, man krutine ir dabar dar jautroka (siandien 10 dpi), bet man jinai pries pms visai nejautri, tai nezinau, su kuo cia susije g.gif tikiuosi, kad su laukiamu rezultatu smile.gif
Atsakyti
Labas rytelis visoms 4u.gif Niekaip nerandu info kada gi vyksta implantacija? Manau turetu skirtis laikas blastocistu ir dvieju dienu embriono ? g.gif Tai kaip man dabar skaiciuoti ?
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 21, 08:35)
O kelintą dieną krūtinė subliuško per antrą bandymą? Man šiandien antra diena po įsodinimo ir jaučiu kad suminkštėjo krūtinė ir speneliai pasidarė nejautrūs, o dar vakar vos prisiliesti prie jos galėjau. Susinervinau labai ir visokios mintys jau kyla.

Egk,

Kaip pas tave krūtinė, tau lyg porą dienų anksčiau nei man buvo įsodinimas?

Net nežinau. Jautroka ta krūtinė, kartais atrodo net skausminga, o speneliai tokie visąlaik toki kaip stovi ir nemalonūs kai liečiasi rūbo. Bet va paskaičiau kad suminkšrėjo, atrodo ir man suminkštėjo. Man krūtinė jautri buvo per visus IUI ir nieko mad.gif Aš stengiuosi nekreipti į ją dėmesio, bet žinoma man prastai sekasi blush-anim-cl.gif

Atiloja, ar nedarei NT?
Atsakyti