Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(selione @ 2010 10 20, 18:32)
Sveikos turiu toki klausima? Piestuke visada lieka Gonal likutis. gal zinote koks kiekis? Itariu kokie 37.5 gali buti.....like.....Nes kai daug turiu piestuku gaila issmesti likucius, gal galima juos sudeti?
Dekui uz atsakyma  ax.gif , labai aktualu, pvz 150 + 1 piestukas + 2 piestukas ir gausis 225.
Nes nenoriu naujos pakuotes daryti, o poryt , zinosiu nutraukiam stimuliacija kai nevykusia ar ne...


Su insulino svirkstu galim visus likucius sutraukti, tada bus aiskus, koks ju likes kiekis.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 10 20, 16:56)
http://www.amazon.co...y baby friendly

cia ta pirma.A.Beer "is your body baby friendly".
Jis labai garsus imunologas,isteiges klinika poroms kenciancioms nuo pasikartojanciu persileidimu ir vis nepavykstanciu ivf.Jis 100 proc isitikines,kad jei nepavyksta daugiau nei 3 ivf,kalta imunine,i kuria daznai numojama ranka.
Nu siaip idomi knyga,randi nemazai info kiek gali net mazi ir nesvarbus atrodantys dalykai.Jei skaitai angliskai,tikrai rekomenduoju.



Aha T.P Keberiokst,esu girdejusi apie ta knygute man klinikoj viena panele apie ja sake,reikes nusipirkti ir pasiskaityti....
Papildyta:
Labas Merginos,
Labai noreciau ir as prisijungti i jusu temele smile.gif

Siandien apturejau jau 4 Ivf, dabar reikia islaukti dvi ilgas savaiteles,tikrai tikiu kad visoms jums belaukiancioms tikrai viena deinele pavyks,nenuleiskit ranku ir i prieky smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 20, 17:52)
Aha T.P Keberiokst,esu girdejusi apie ta knygute man klinikoj viena panele apie ja sake,reikes nusipirkti ir pasiskaityti....
Papildyta:
Labas Merginos,
Labai noreciau ir as prisijungti i jusu temele smile.gif

Siandien apturejau jau 4 Ivf, dabar reikia islaukti dvi ilgas savaiteles,tikrai tikiu kad visoms jums belaukiancioms tikrai viena deinele pavyks,nenuleiskit ranku ir i prieky smile.gif


Sveika prisijungus ir sveika belaukianti savo svajones 4u.gif
Jei galetum, papasakok kiek savo istorija.. turbut patirties, minciu sociai turi.. 4u.gif
Atsakyti
[Siandien apturejau jau 4 Ivf, dabar reikia islaukti dvi ilgas savaiteles,tikrai tikiu kad visoms jums belaukiancioms tikrai viena deinele pavyks,nenuleiskit ranku ir i prieky smile.gif
[/quote]

Ramaus tau laukimo 4u.gif ir kuo geriausiu rezultatu nestuke.gif
O kur jus daretes IVF?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 17:19)
Net nezinau. Pries kelias dienas sugadinau NT (Komfort) ir po 15min. pasirode vaiduokliukas, bet kita diena Easycup nusipirkau, tai nebepasirode, o tam Komfort isskaiciau, kad gali klaidingas teigiamas rezultatas isrysket, jei ziuresi veliau nei po 5min. Dar kol kas lauksiu, NT nepirksiu (turiu dar viena ta Komfort), tai jei iki savaites galo nesusirgsiu, bandysiu vel.
Is tikruju, tai mazai ko tikiuosi- pojuciu jokiu, nei (.)(.) skauda, pms'as buvo uzpuoles savaitgali, dabar vel ramu, BT nepakilus. Toks jausmas, kaip kad butu pirma ciklo puse  mirksiukas.gif
Daktare sake kantriai laukti, tai ir laukiu..  blush2.gif

O gal pasidaryk Hcg? Tas laukimas tai žudo gi 4u.gif

QUOTE(selione @ 2010 10 20, 18:32)
Sveikos turiu toki klausima? Piestuke visada lieka Gonal likutis. gal zinote koks kiekis? Itariu kokie 37.5 gali buti.....like.....Nes kai daug turiu piestuku gaila issmesti likucius, gal galima juos sudeti?
Dekui uz atsakyma  ax.gif , labai aktualu, pvz 150 + 1 piestukas + 2 piestukas ir gausis 225.
Nes nenoriu naujos pakuotes daryti, o poryt , zinosiu nutraukiam stimuliacija kai nevykusia ar ne...

Jei turėjai sunaudoti visą nurodytą dozę (pav 225) tai tas likutis yra 37,5 - pažiūrėjau ant švirkšto kus Baiba užrašė. Ji man liepė naudoti kaip tu ir parašei - aš leidausi dviejų švirkštų likučius. Bet ji man liepė paprastai suleisti, nliepė traukti insulininiu švirkštu, aš taip ir leidausi. Sekmytės auginant didelį derlių 4u.gif

Reginiukas.uk, ramaus tau laukimo ir teigiamo rezultato 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 20 spalio 2010 - 18:29
[quote=Tiffani,2010 10 20, 19:11]
[Siandien apturejau jau 4 Ivf, dabar reikia islaukti dvi ilgas savaiteles,tikrai tikiu kad visoms jums belaukiancioms tikrai viena deinele pavyks,nenuleiskit ranku ir i prieky smile.gif
[/quote]

Ramaus tau laukimo 4u.gif ir kuo geriausiu rezultatu nestuke.gif
O kur jus daretes IVF?
[/quote]

IVF dariausi Anglijoj nes Lt dariausi 3 ir visi nepavyko,gal tai kazkokia poblema manyje ar tiesiog ne i toka linika papuoliau.

O istorija musu tokia..pries 7metus pradejom tirtis UK nes negalejau pastoti,zodziu laukimas ilgas siuncia nuo vieno prie kito,galu gale pas ane kaipir gerai viskas,pas vyra leti Grikiukai,zodziu pskyre gyd vyrui vieni vaistai kiti vaistai ir pan,niekas neveikia,kaip buvo taip ir yra..Nusprendem pabadyti LT internetu radau klinika pasiskambinau pasnekejom,liepe atvaziuoti..nuskridom...tyrimu kruva rezultatai tie patys,nusprendem pabandyti IVF,nepavyko,embrionu saldymas...Pakui po metu bandem vel is saldytu,vel nieko zodziu 3 kartai nepavykusiu IVF,Nusprendiau negaisti laiko LT ir tirtis vel cia,nusprende siusti mane lap 1kartas,nepratekami kiasintakiai,2lap ju tvarkymas..pavyko sutvarkyti 1 pilnai antras pusiau,Gyd nuosprendis IVF+ICSI sis kartas UK man buvo pirmas,labai patenkintas Gyd prieziura,viska mandagiai graziai isaiskina,lietuvos gyd nusivyliau,galbut cia tik mano kartus susipazinimas su jais..Va tokia mano istorija...
Aciu uz palinkejimus,Jau esu pasiryzus 2savaites lovos rezimui smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 20, 18:42)
Su insulino svirkstu galim visus likucius sutraukti, tada bus aiskus, koks ju likes kiekis.


dekui, bandysiu
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 20, 08:27)
O gal pasidaryk Hcg? Tas laukimas tai žudo gi 4u.gif



Nea nezudo.. Kazkaip negalvoju net nieko, laukiu menziu ir tiek, o jei jau nesulauksiu, tada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 21:16)
Nea nezudo.. Kazkaip negalvoju net nieko, laukiu menziu ir tiek, o jei jau nesulauksiu, tada  mirksiukas.gif


Adrija, ar as cia sapnuoju, ar tau nutrauke stimuliacija ir tu lauki savo ateinanciu memiu, kad vel startuoti ? Sorry, jei suklydau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 21:16)
Nea nezudo.. Kazkaip negalvoju net nieko, laukiu menziu ir tiek, o jei jau nesulauksiu, tada  mirksiukas.gif

Labai linkiu nesulaukti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na bet tavo ir kantrybė thumbup.gif ir nervai geležiniai thumbup.gif Šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 20, 16:50)
Dabar supratau, ko mes ginčijamės.  biggrin.gif

Nu va, issiaiskinome biggrin.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 20, 18:40)

Reginiukas, kryziuok ir nejudek. Tik i WC, ir niekur daugiau.
O kaip juS sugalvojote LT darytis? Juk UK kazkiek kompensuojamos proceduros?

QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 20:16)
Nea nezudo.. Kazkaip negalvoju net nieko, laukiu menziu ir tiek, o jei jau nesulauksiu, tada  mirksiukas.gif

Saunuole. As irgi tokia - man geriau islaukti wub.gif Tikiu viskas bus gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 20 spalio 2010 - 21:38
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 10 20, 18:40)
nusprendem pabandyti IVF,nepavyko,embrionu saldymas...Pakui po metu bandem vel is saldytu,vel nieko zodziu 3 kartai nepavykusiu IVF,

sveika prisijungusi 4u.gif
jei gerai supratau, darėt vieną IVF, pojo liko ką šaldyti ir dar darėt 2 su šaldytais, tai pas mus tai skaitosi tik vienas IVF, nes su šaldytais nebūna didelių vaistų dozių, o svarbiausia punkcijos

ramaus tau laukimo 4u.gif kantrybės ir ištvermės 4u.gif
Atsakyti