Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Aciu, euromergele 4u.gif Man noretusi prisideti butent prie IVF proceduras planuojanciu ir susidurusiu su finansu stygiumi.

Galbut merginos pacios galetu nusiusti pagalbos sauksma VA, o jau jos nariai nusprestu/prabalsuotu, kuriai is ju rinksime pinigelius... As, nors ir ne VA nare, bet balsa atiduociau uz vyriausiaja kandidate biggrin.gif Nors turiu ir savo chouchou, kam labai labai noretusi padeti, tik kol kas nezinau kaip. Kazkada su ta mergina buvome skyrelyje Planuojancios daugiau nei 6 men. biggrin.gif O tai buvo senu senoveje lotuliukas.gif

Nors suprantu, kad prasyti pagalbos gali buti ir labai sunku...
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 20, 14:38)
Nusipirkę antrą Teleloto bilietą, dvigubai padidinatę šansus laimėti aukso puodą  umn.gif

O kaip tu skaiciuoji? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:23)
Tai kad kaip ir ziureta ta morfologija. Tik greitis ir skaicius buvo IVF'iniai. Dabar pasitaise, bet tai vis tiek nieko nepakeite... Ir aciu mano gydytojui, kad po 6 nepastojimo metu nepasiule ir toliau bandyti su tais normaliais rodikliais.


Tai jei priezastis morfologijoje, pagerinti nieko neimanoma? g.gif Idomu, nes pas MB si probelma...
IMSI lyg butu kazkoks pagalbinis geriausiu atrinkimo variantas, bet labai idomu, kiek praktikoje jis veiksmingas.
Atsakyti
Zaizute, nezinau, ar galima padeti. O kaip gydytojai pakomentavo tyrimus? Kokiu vitaminu prirase, ar nieko? Kokiu nors bacilu ieskojo? Mano vyrui buvo kazkas prirasyta, tipo vit E, cinkas, ko pasekoje rezultatai pagerejo. Bendras kiekis pagerejo tada, kai pradejo sportuoti (1x per savaite) unsure.gif Tada pamete 5kg, ir prasome... Nezinau, ar cia ta priezastis, bet va toks sutapimas.

As pati pirmadieni vaziuosiu pas embriologe, reikes pasiklausineti, kaip tie musu pagerinti rezultatai atrodo bendrame kontekste.
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 20, 15:48)
Tai jei priezastis morfologijoje, pagerinti nieko neimanoma?  g.gif  Idomu, nes pas MB si probelma...
IMSI lyg butu kazkoks pagalbinis geriausiu atrinkimo variantas, bet labai idomu, kiek praktikoje jis veiksmingas.

Manau IMSI būtent esant morfologijos problemai ir tikslinga naudoti.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 20, 15:39)
Tiffani, ar jau nors kiek šiandien diena šviesesnė?
Tu gi planavai važiuoti pas Treijsą po mmm? Jis tikrai atsakys į tavo klausimus ir sugalvos sprendimą 4u.gif


Šiandien dienele šviesesnebuvo iki tol kol suzinojau kad 2 drauges laukiasi, tai vel tokia sirdis suspausta kodel mums nepasiseke. Na bet saunu, dziuagiuosi uz jas smile.gif Vyras sako, bandysim kol pavyks ir mes smile.gif taip norisi tiketi kad kazkada sulauks musu namai vaiko krykstavimo...
Po mmm vaziuosim pas Treisa pasirodyti ir spresim ka toliau daryti;)

EGK, o jus jau turite viena vaikeli? blush2.gif

Atiloja, siandien bandysi testuotis gal? Taip norisi tu geru rezultatu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 20 spalio 2010 - 15:03
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 15:59)
Šiandien dienele šviesesnebuvo iki tol kol suzinojau kad 2 drauges laukiasi, tai vel tokia sirdis suspausta kodel mums nepasiseke. Na bet saunu, dziuagiuosi uz jas  smile.gif Vyras sako, bandysim kol pavyks ir mes  smile.gif taip norisi tiketi kad kazkada sulauks musu namai vaiko krykstavimo...
Po mmm vaziuosim pas Treisa pasirodyti ir spresim ka toliau daryti;)

Šaunuolis tavo vyras thumbup.gif toks kaip tu 4u.gif
Labai tave suprantu, kai sužinau kad kas iš pažįstamų laukiasi atrodo ir džiaugiuosi, bet vis tiek viena visada apsiverkiu...
Bandysim kol pavyks ir mes - nu drinks_cheers.gif koks požiūris
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 15:59)
*Šiandien dienele šviesesnebuvo iki tol kol suzinojau kad 2 drauges laukiasi, tai vel tokia sirdis suspausta kodel mums nepasiseke. Na bet saunu, dziuagiuosi uz jas  smile.gif Vyras sako, bandysim kol pavyks ir mes  smile.gif taip norisi tiketi kad kazkada sulauks musu namai vaiko krykstavimo...

**Atiloja, siandien bandysi testuotis gal? Taip norisi tu geru rezultatu  smile.gif

*Man irgi pasidaro liudna, kai kazkas pradeda lauktis, bet stengiuos neprarasti vilties... Laikykis 4u.gif
** labai noreciau prasitestuot, bet bijau neigiamo rezultato..., tai kentesiu gal is paskutiniuju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 16:08)
*Man irgi pasidaro liudna, kai kazkas pradeda lauktis, bet stengiuos neprarasti vilties... Laikykis  4u.gif
** labai noreciau prasitestuot, bet bijau neigiamo rezultato..., tai kentesiu gal is paskutiniuju  blush2.gif


O kelinta diena dpi? As tu testu pabijojau ejau kraujuka nuleisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:56)
Zaizute, nezinau, ar galima padeti. O kaip gydytojai pakomentavo tyrimus? Kokiu vitaminu prirase, ar nieko? Kokiu nors bacilu ieskojo? Mano vyrui buvo kazkas prirasyta, tipo vit E, cinkas, ko pasekoje rezultatai pagerejo. Bendras kiekis pagerejo tada, kai pradejo sportuoti (1x per savaite)  unsure.gif Tada pamete 5kg, ir prasome... Nezinau, ar cia ta priezastis, bet va toks sutapimas.

As pati pirmadieni vaziuosiu pas embriologe, reikes pasiklausineti, kaip tie musu pagerinti rezultatai atrodo bendrame kontekste.


Maniskiui irgi buvo prirase vitaminu (Tribestano, jei gerai pamenu), bet pati gydytoja nuteike taip, kad vitaminai nepagelbes, o ir pagerejimas retais atvejais ivyksta (tipo, ne mums su tokiais duomenimis tiketis). MB juos naudojo, po pakartotinio tyrimo rezultatai nepagerejo, tai IVF bandom su tuom, ka turim...
Dabar ir iskilo klausimas - gal be reikalo rankas nuleidom, gal yra kokiu man nezinomu budu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 12:03)
Toli ziureti nereikia. Gi vakar ar uzvakar Jolantulia aprase savo atveji.

Ne visagalė ir Islandijos klinika schmoll.gif Po kiekvieno karto vis girdėdavau, kad nežino, dėl ko viskas įvyko taip, kad viskas buvo pagal vadovėlį, kad atsakymų man neturi, tada aš sakydavau savo nuomonę, ką dar galima patikrinti, pažiūrėti, kartais sutikdavo, o rezultatas ir vėl 0 unsure.gif Ir galiausiai po 8 karto išgirdau, kad gana verysad.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 10 20, 12:20)
Nors mano nuomone begaline itaka turi nepastojimam po 3 ivf turi imunine sistema,tik gaila,kad normaliu imunologu specializuojanciu toje srityje mazoka.

drinks_cheers.gif Varom kartu į Čikagą, iškart, kai aš loto išlošiu? biggrin.gif (Aš gi knygą jau skaitau) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:48)
O kaip tu skaiciuoji?  cool.gif

Paprasta aritmetika - jeigu parduota pvz. 1 mln. bilietų, ir turim vieną aukso puodą, tai kiekvienam biliete yra tikimybė 1 iš milijono. Jeigu turi 2 bilietus - 2 šansai iš milijono.
O jeigu be juoko, kai tikimybė tokia maža - ar vienas, ar du, ar dešimt - vis tiek beveik nulis.

Dėl IVF ir IUI. Juk daug būna atvejų darant IVF, kai nesiseka nežinia kodėl, ir gydytojai nieko nekeičia sekantį kartą. Tiesiog bandai ir bandai, tikėdamasi, kad pono dievo, sėdinčio ant debesėlio, žiauri širdis suminkštės g.gif

Galima tik paskaičiuoti sėkmės atvejus klinikose, bet jie neguodžia. Tai tik reiškia, kad kažkam pasisekė iš pirmo karto, o kažkam nepasisekė niekada - kad ir 15 kartų.
Statistika yra tokia. jeigu kaimynas suvalgė vištą, o tu nei vienos, tai statistiškai abu suvalgėt po pusę vištos. Ir gali būti, kad ir liksi be tos vištos (t.y. nestuke.gif ) po n bandymų schmoll.gif

Atsiprašau už tokią ilgą matematikos pamoką biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 12:48)
Nors turiu ir savo chouchou, kam labai labai noretusi padeti, tik kol kas nezinau kaip. Kazkada su ta mergina buvome skyrelyje Planuojancios daugiau nei 6 menbiggrin.gif O tai buvo senu senoveje lotuliukas.gif

To skyrelio net nebėra biggrin.gif Persikraustė į suplanavusias po 6 mėnesių biggrin.gif

Pelargonijos vištų skaičiavimas pakėlė nuotaiką visai dienai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viktoriukas*: 20 spalio 2010 - 15:24