Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

O idomu kiek galima darytis IVF kartu? Nes manau ir organizmui siek tiek kenkia tie visi vaistai, narkozes ir visa kita..
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:03)
Toli ziureti nereikia. Gi vakar ar uzvakar Jolantulia aprase savo atveji.

Apie tai, kad netaikė ICSI. g.gif Jos atveju sperma buvo normali ir matyt nematė reikalo naudoti ICSI. Bet tada kyla klaustukas, kodėl normali sperma nepajėgia apvaisinti. g.gif Tik turbūt kaip spėjama čia jau amžiuje esmė ir kiaušialąsčių kokybėje. Nors niekas tiksliai neatsakys.

Mums aišku taiko ICSI ir šitoje vietoje jau kaip ir nebėra kur tobulėti, nebent IMSI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 20 spalio 2010 - 14:11
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 15:05)
O idomu kiek galima darytis IVF kartu? Nes manau ir organizmui siek tiek kenkia tie visi vaistai, narkozes ir visa kita..


Esu girdejusi, jog daznai stimuliuojamos kiausides greiciau nusialina ir nebetenka savo funkcionalumo, tad greiciau klimaksas gali ateiti. Ar tai tiesa - nezinau...
O siaip manau, jei nera sveikatos sutrikimu, gydytojai turbu nestabdo - jiems gi tik pajamos i kisene... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 20, 14:05)
Merginos, nerasime vieno vienintelio ir teisingiausio atsakymo i klausima, del kurio taip karstai diskutuojate  doh.gif

Sutinku 4u.gif Tik man rods, kad tokiose diskusijos ne tiek atsakymo ieskoma, kiek supratimo ir vilties ("Man nepasiseks, vel bus taip pat, kaip pirma karta" - "Pasiseks, daug kam pasiseke"), kai tos vilties savyje neberandama.

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 14:05)
O idomu kiek galima darytis IVF kartu? Nes manau ir organizmui siek tiek kenkia tie visi vaistai, narkozes ir visa kita..

Ir mane tas klausimas neramina... Nes esu skaiciusi siame skyrelyje pasisakymus "Paskutinis IVF'as, nes sveikata pradejo byreti" ir pan... As is viso narkozes neturejus, tai man baimes pilnos kelnes... Ir dar hiperstimuliacijos bijau... Ir kad ant kaledu netektu testuotis, nes tokios laukiamos mmm kazkur pasimete, ir net nezinau, kada galesiu pradeti procedurintis.

Papildyta:
QUOTE(Singerita @ 2010 10 20, 14:10)
Apie tai, kad netaikė ICSI.  g.gif  Jos atveju sperma buvo normali ir matyt nematė reikalo naudoti ICSI. Bet tada kyla klaustukas, kodėl normali sperma nepajėgia apvaisinti.  g.gif Tik turbūt kaip spėjama čia jau amžiuje esmė ir kiaušialąsčių kokybėje. Nors niekas tiksliai neatsakys.

Tai va, yra tikimybe, kad su ICSI apsivaisins.
Pas mus sperma kazkada buvo IVF'ine, dabar rodikliai normoje, as sveika. Nepaisant to, rezultato nera. Man rods, jei sperma buvo IVF'ine, tai jei net pavyksta padidinti spermiuku skaiciu ar greiti, ji vis tiek lieka tokia "issikvepusi". Cia man taip rods rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:13)
Sutinku  4u.gif Tik man rods, kad tokiose diskusijos ne tiek atsakymo ieskoma, kiek supratimo ir vilties ("Man nepasiseks, vel bus taip pat, kaip pirma karta" - "Pasiseks, daug kam pasiseke"), kai tos vilties savyje neberandama.


Vilties turiu pakankamai ir tikrai šitoje diskusijoje jokio padrąsinimo neieškau. biggrin.gif Tiesiog buvo įdomu, gal kas naujo atrasta, ką galima patobulinti. ax.gif Tik tiek. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Zaizute,2010 10 20, 13:10]
Esu girdejusi, jog daznai stimuliuojamos kiausides greiciau nusialina ir nebetenka savo funkcionalumo, tad greiciau klimaksas gali ateiti. Ar tai tiesa - nezinau...


Be abejo,greiciau.Normaliam cikle issinaudoja tik 1 kiausinelis,o ivf stimuliuotam cikle daug daugiau.Pas moteris gi ribotas skaicius tu kiausineliu,jie nebesigamina daugiau,tai kuo greiciau issibaigia tuo greiciau klimaksas ateina.Ivf ji deja tik priaartina.

Singerita,del spermos dar gali buti kalta spermiuko dnr defragmentacija.LT nemanau,kad tiria,nes net uzsieniuose labai ribotas tas tyrimas,bet kai kurios klinikos ta daro,po keliu nepaaiskinamu nepastojimu.
Nors mano nuomone begaline itaka turi nepastojimam po 3 ivf turi imunine sistema,tik gaila,kad normaliu imunologu specializuojanciu toje srityje mazoka.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:17)

Tai va, yra tikimybe, kad su ICSI apsivaisins.
Pas mus sperma kazkada buvo IVF'ine, dabar rodikliai normoje, as sveika. Nepaisant to, rezultato nera. Man rods, jei sperma buvo IVF'ine, tai jei net pavyksta padidinti spermiuku skaiciu ar greiti, ji vis tiek lieka tokia "issikvepusi". Cia man taip rods  rolleyes.gif


Kad nelabai, jei kiekis ir greitis geras, ji tikrai nelieka IVF'inė, ji tada visiškai pilnateisė normali, nebent morfologija bloga, bet jei viskas gerai tada ir yra gerai. 4u.gif Tik pagal rodiklius ir sprendžiama ant kiek ji bloga.
Atsakyti
Tai kad kaip ir ziureta ta morfologija. Tik greitis ir skaicius buvo IVF'iniai. Dabar pasitaise, bet tai vis tiek nieko nepakeite... Ir aciu mano gydytojui, kad po 6 nepastojimo metu nepasiule ir toliau bandyti su tais normaliais rodikliais.
Atsakyti
Iki siol buvo taip, kad forumas pasiulydavo seima, kuriai sunku finansiskai ir kuriai galima butu surinkti pinigelius, o VA skolindavo savo saskaita (tokiu atveju vissi garantuoti, kad pinigai tikrai bus isleisti proceduroms ir vaistams, o ir nereikes mokesciu moket renkant aukas per organizacija).
Kolkas negavo VA pasiulymu kam galima butu rinkti pinigelius 4u.gif nebent siulot keist tvarka - tada diskutuokim forume VA temoje 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 12:57)
Del ko VA nebeskelbia akcijos padeti kam nors susilaukti mazylio?

Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 15:05)
O idomu kiek galima darytis IVF kartu? Nes manau ir organizmui siek tiek kenkia tie visi vaistai, narkozes ir visa kita..

Pasaulinėj praktikoj yra sėkmingų atvejų 15-tą, 18-tą, 21-ą kartą g.gif Tik neįsivaizduoju, kaip galima likti sveiko proto g.gif

Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 12:32)
...Del IUI. Nu cia kaip su Teleloto  biggrin.gif Perkant bilieta kiekviena savaite, puodo islosimo tikimybe nepadideja (ji tik gali padideti proporcingai sumazejus nupirktu bilietu skaiciui).

Nusipirkę antrą Teleloto bilietą, dvigubai padidinatę šansus laimėti aukso puodą umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 09:24)
kaip tu? Kaip tavo savijauta?

Ačiū, kolkas neblogai, bet man dar tik 4 DPI. Crinonas man irgi nekrenta, vakar pirmą kart kažkokius kelis mažus taškiukus suradau, o šiaip būna kažkokio vandenuko, bet švaru viskas kol kas.
Tai šiandien jau reikia pradėti laikyti kumštukus už tavo NT. Nepamiršk pasidalinti naujienom. O tu drąsuolė 4u.gif


QUOTE(Wiliux @ 2010 10 20, 12:21)
Mes siandien kaip tik viduryje IVF smile.gif Vakar dare punkcija, siandien suzinojau, kad is 3 dvi apsivaisino. Rezultatai nebaisiai geri, bet nenukabinam nosies. Rytoj turi buti isodinimas.
Turiu viena pinigini klausima - ryt po isodinimo gali buti skirti dar kokie nors vaistai?

Man buvo tik 4 ir visi apsivaisino ir dalinosi. Viskas čia gerai ir tikrai nėra ko nukabinti nosies 4u.gif Džiugaus rytoj susitikimo su mažyliais 4u.gif
Man skyrė tik crinone.


QUOTE(Tiffani @ 2010 10 20, 15:05)
O idomu kiek galima darytis IVF kartu? Nes manau ir organizmui siek tiek kenkia tie visi vaistai, narkozes ir visa kita..

Tiffani, ar jau nors kiek šiandien diena šviesesnė?
Tu gi planavai važiuoti pas Treijsą po mmm? Jis tikrai atsakys į tavo klausimus ir sugalvos sprendimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 15:23)
Tai kad kaip ir ziureta ta morfologija. Tik greitis ir skaicius buvo IVF'iniai. Dabar pasitaise, bet tai vis tiek nieko nepakeite... Ir aciu mano gydytojui, kad po 6 nepastojimo metu nepasiule ir toliau bandyti su tais normaliais rodikliais.


Tai jei priezastis morfologijoje, pagerinti nieko neimanoma? g.gif Idomu, nes pas MB si probelma...
IMSI lyg butu kazkoks pagalbinis geriausiu atrinkimo variantas, bet labai idomu, kiek praktikoje jis veiksmingas.
Atsakyti