Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 10:45)
Klausykit, man toks klausimas siandien galvoje atsirado: kokia funkcija atlieka crinonas? ir siaip jau dauguma raset, kad jis krenta, o pas mane to kritimo nera, tai vat galvoju, su kuo jis susijes ir ka papildo, kad man visas absorbuojasi  g.gif

Crinonas tai progesteronas, kadangi natūraliai folikulai neovuliuoja, nesusidaro reikiamas progesterono kiekis, kad jo būtų pakankamai ir naudojamas Crinonas. Visaip su juo būna, ir krenta, ir bėga, ir visas susigeria, visi atvejai normalūs.
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 10:45)
Klausykit, man toks klausimas siandien galvoje atsirado: kokia funkcija atlieka crinonas? ir siaip jau dauguma raset, kad jis krenta, o pas mane to kritimo nera, tai vat galvoju, su kuo jis susijes ir ka papildo, kad man visas absorbuojasi  g.gif


Crinonas yra hormonas progesteronas. Progesteronas yra "moteriškas lytinis hormonas, kurį išskiria po ovuliacijos susidaręs geltonkūnis. Veikiama progesterono, kinta gimdos gleivinė - gimda ruošiasi priimti apvaisintą kiaušialąstę. Nėštumo metu progesteroną išskiria placenta."

Ne visada ir pas mane krenta (gal viduj kaupiasi tas pervirsis), bet kartais pasirodo tokie nedidukai gabaliukai.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 19, 09:48)
...Pas mus tam tikras proceduru skaicius yra apmokamas, ir neziurint, ar darai IUI, ar IVF - viskas tvarkingai registruojama duomenu bazeje. Tai vat remiantis ta statistika, galiu labai atsakingai pasakyti, kad IUI atveju proceduru skaicius nera proporcingas sekmei, tai yra porai nesuteikiami didesni sansai vien del to, kad ji daro ne 1-a, o 8-a IUI. Tuo tarpu darant IVF'a, su kiekviena procedura sansai vis dideja. Ir sakyciau, tai visai logiska. 100% niekas niekur neduoda, deja. *
Patys gydytojai, beje, sako: "Kad tik uztekto laiko ir... vilties " 4u.gif

Gal gali paaiškinti?... Mokiausi ir statistiką, ir tikimybių teoriją biggrin.gif blush2.gif bet niekaip nesuprantu, kodėl darant daugiau IUI šansų nedaugėja, o IVF - daugėja? g.gif Aš suprantu, kad 8-tas IUI neduoda daugiau šansų už pirmą... Bet pasidarius aštuonis turėtų būti aštuoniskart daugiau šansų negu pasidarius vieną? Nebent yra kokių nors problemų, kurių IUI metu niekas nemato (pvz. blogos kiaušialąstės).

Papildyta:
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 18, 23:50)
Ne taip jau ir daug tokių, kurioms pavyksta daugiau nei po trečio karto schmoll.gif  ax.gif Statistikoj tai sudaro labai mažą procentą ax.gif
Yra tokių ir daug daugiau, merginos paprasčiausiai čia neberašo blush2.gif ...

Gali būti, po trijų IVFų daugumai pasibaigia pinigai... (ir viltis verysad.gif ). Ir bandymai savaime nutrūksta.
Atsakyti
Labas visoms, priimkite ir mane.
Mes siandien kaip tik viduryje IVF smile.gif Vakar dare punkcija, siandien suzinojau, kad is 3 dvi apsivaisino. Rezultatai nebaisiai geri, bet nenukabinam nosies. Rytoj turi buti isodinimas.
Cia musu pirmas IVF, pries tai buvo keturi nesekmingi IUI. Visos proceduros VK. Pagrindines problemos pas mane - III stadijos endo, bet ir MB turtas nestebuklingas. Prireike ICSI.
Turiu viena pinigini klausima - ryt po isodinimo gali buti skirti dar kokie nors vaistai? Zinom kiek reiks susimoketi uz IVF ir ICSI, Crinone jau nusipirke. Bandau susiplanuoti kiek pinigeliu reiks, bet visas mano planas nueis per niek jei israsys vel kokius vaistus uz tukstanti litu...Suprantu, kad individualu, bet kaip Jums buvo?
Laukiu kazkaip rytojaus... Siandien, kai suzinojau, kad du apsivaisine, pradejau tiketi, kad gali pavykti...
Ir labai aciu visoms rasancioms. Net ir nerasant paciai galima labai daug palaikymo pasisemti supermamose. Sekmes mums visoms!
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2010 10 20, 12:21)

Turiu viena pinigini klausima - ryt po isodinimo gali buti skirti dar kokie nors vaistai? Zinom kiek reiks susimoketi uz IVF ir ICSI, Crinone jau nusipirke.

Skiria tik Crinone, jei nieko iki punkcijos papildomai neskyrė, vadinasi nieko ir nebeskirs. Sėkmės, kad du stipruoliukai prigytų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 20, 11:20)
Gal gali paaiškinti?... Mokiausi ir statistiką, ir tikimybių teoriją  biggrin.gif  blush2.gif  bet niekaip nesuprantu, kodėl darant daugiau IUI šansų nedaugėja, o IVF - daugėja?  g.gif Aš suprantu, kad 8-tas IUI neduoda daugiau šansų už pirmą... Bet pasidarius aštuonis turėtų būti aštuoniskart daugiau šansų negu pasidarius vieną?

Del IVF'o. Kad ir nepasiseka procedura, bet gydytojai jau turi duomenu, is kuriu gali daryti isvadas (apie folikulu skaiciu, reakcija i vaistu dozes, apsivaisinima, dalinimasi ir t.t.). Reiskias, gali koreguoti protokola, isvengiant pirmojo karto nesusipratimu ir nepasisekimu.
Del IUI. Nu cia kaip su Teleloto biggrin.gif Perkant bilieta kiekviena savaite, puodo islosimo tikimybe nepadideja (ji tik gali padideti proporcingai sumazejus nupirktu bilietu skaiciui).
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 20, 11:20)
Gali būti, po trijų IVFų daugumai pasibaigia pinigai... (ir viltis  verysad.gif ). Ir bandymai savaime nutrūksta.

Del ko VA nebeskelbia akcijos padeti kam nors susilaukti mazylio?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 12:32)
Del IVF'o. Kad ir nepasiseka procedura, bet gydytojai jau turi duomenu, is kuriu gali daryti isvadas (apie folikulu skaiciu, reakcija i vaistu dozes, apsivaisinima, dalinimasi ir t.t.). Reiskias, gali koreguoti protokola, isvengiant pirmojo karto nesusipratimu ir nepasisekimu.

Gal tik iš dalies sutikčiau, nes kaip bebūtų per kitą stimuliaciją organizmas gali sureaguoti visai kitaip nei pirmą kartą, taip, kad tą folikulų skaičių ir reakciją į dozes sunku spręsti. O apsivaisinimas ir dalinimasis kintamas ir apskritai turbūt sėkmės ir laimės dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 10 20, 12:00)
Gal tik iš dalies sutikčiau, nes kaip bebūtų per kitą stimuliaciją organizmas gali sureaguoti visai kitaip nei pirmą kartą, taip, kad tą folikulų skaičių ir reakciją į dozes sunku spręsti. O apsivaisinimas ir dalinimasis kintamas ir apskritai turbūt sėkmės ir laimės dalykas.

Zinoma, kad negali zinoti. Bet jei folikulai neauga, arba ju uzauga per daug, tai gydytojai koreguoja vaistu doze, ar ne?
O del apsivaisinimo ir dalinimosi... Medicina juda i prieki. Jei 2007 pas mus duodavo 20% sekmes IVF'o atveju, tai praeita savaite mano gydytojas sake, kad ju ligonineje sekmes yra 40%. Reiskias, ir is tu 80% 2007 m. "nenusisekusiu" siandiena pavyksta kazka isspausti.
Atsakyti
QUOTE(Wiliux @ 2010 10 20, 12:21)
Labas visoms, priimkite ir mane.
Mes siandien kaip tik viduryje IVF smile.gif Vakar dare punkcija, siandien suzinojau, kad is 3 dvi apsivaisino. Rezultatai nebaisiai geri, bet nenukabinam nosies. Rytoj turi buti isodinimas.
Cia musu pirmas IVF, pries tai buvo keturi nesekmingi IUI. Visos proceduros VK. Pagrindines problemos pas mane - III stadijos endo, bet ir MB turtas nestebuklingas. Prireike ICSI.
Turiu viena pinigini klausima - ryt po isodinimo gali buti skirti dar kokie nors vaistai? Zinom kiek reiks susimoketi uz IVF ir ICSI, Crinone jau nusipirke. Bandau susiplanuoti kiek pinigeliu reiks, bet visas mano planas nueis per niek jei israsys vel kokius vaistus uz tukstanti litu...Suprantu, kad individualu, bet kaip Jums buvo?
Laukiu kazkaip rytojaus... Siandien, kai suzinojau, kad du apsivaisine, pradejau tiketi, kad gali pavykti...
Ir labai aciu visoms rasancioms. Net ir nerasant paciai galima labai daug palaikymo pasisemti supermamose. Sekmes mums visoms!


Dar gali pasakyti gerti aspirina, imuniteta slopinancius vaistus, dar man reikejo leistis kazkokius vaistus, prisimenu, kad vyras paliko 100 Lt vaistineje. Tukstanciais tikrai neturetu kainuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julija_r @ 2010 10 20, 13:45)
Dar gali pasakyti gerti aspirina, imuniteta slopinancius vaistus, dar man reikejo leistis kazkokius vaistus, prisimenu, kad vyras paliko 100 Lt vaistineje. Tukstanciais tikrai neturetu kainuoti.  smile.gif


Greiciausiai tai Clexane -leidziami krauja skystinantys.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 20, 13:34)
Zinoma, kad negali zinoti. Bet jei folikulai neauga, arba ju uzauga per daug, tai gydytojai koreguoja vaistu doze, ar ne?


Mano nepasisekęs IVF nesuteikė praktiškai jokios informacijos ką daryti, jog kitas būtų sėkmingas. Na blogai dalinosi, o ką daryti kad gerai dalintųsi ? g.gif Nieko turbūt čia ir nepadarysi. Tai antras bus arba sėkmingas, arba ne, šansai tie patys kaip ir pirmojo. Tai ta statistika, jog su kiekvienu atveju šansai didėja tokia tik sąlyginai teisinga. Panašiai kaip ir IUI.
Atsakyti