Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(MonaJ @ 2010 10 19, 23:15)
oi,mergaite, kaip as isivaizduoju tavo situacija... man po pirmo HCG buvo 17.50... bet... paskui jie mus paliko...Treijs rekomendavo bent 1 cikla pailseti - atsigauti ir moraliskai, ir fiziskai... taigi, jau sekmad parejo mano mmm, ir dabar svarstau - ar jau kita sav., t.y. 12 CD vaziuoti pas ji, ar ne... gal dar palaukti menesiuka... musu 10 snaiguciu musu laukia... wub.gif
bet man jis sake - kai atvaziuosit, darysim papildomus kraujo tyrimus, kuriuos darome retai...Nes pas mane ciklas ilgas, bet VISADA reguliarus, ir visi tyrimai, iki tol daryti, idealus.. bet kaip jis sake - bent jau zinom, kad JUS GALITE PASTOTI!  thumbup.gif  zinoma, tai siek tiek guodzia, bet ir apima neviltis - kodel neissilaiko??? ir vis dar neteko pamatyti tu stebuklingu II... Bet... viltis yra... uzdegiau Paryziuje zvakute Dievo Motinos katedroje (Notr Dame) uz visas merginas, kad tik greiciau pasisektu... taigi, mes visos drauge ir patirsime, pagaliau, ta dziaugsma!!!!  thumbup.gif


Atsimenu tavo situacija, tikrai labai skaudu, kai pabega. cia dziaugiesi, o jau ziurek ir netektis. Ir uz ka mums taip kenteti. Bet manau, anksciau ar veliau bus atlyginta su kaupu smile.gif Pasitikiu gyd. Treisu smile.gif O tai kiek laiko praejo po 1 IVF? 2 menesiai? O tu laparaskopija esi pasidariusi? Dziugu, kad turite net 10 snaigiuku, o mums viska is naujo teks kartoti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2010 10 19, 20:15)
oi,mergaite, kaip as isivaizduoju tavo situacija... man po pirmo HCG buvo 17.50... bet... paskui jie mus paliko...Treijs rekomendavo bent 1 cikla pailseti - atsigauti ir moraliskai, ir fiziskai... taigi, jau sekmad parejo mano mmm, ir dabar svarstau - ar jau kita sav., t.y. 12 CD vaziuoti pas ji, ar ne... gal dar palaukti menesiuka... musu 10 snaiguciu musu laukia... wub.gif
bet man jis sake - kai atvaziuosit, darysim papildomus kraujo tyrimus, kuriuos darome retai...Nes pas mane ciklas ilgas, bet VISADA reguliarus, ir visi tyrimai, iki tol daryti, idealus.. bet kaip jis sake - bent jau zinom, kad JUS GALITE PASTOTI!  thumbup.gif  zinoma, tai siek tiek guodzia, bet ir apima neviltis - kodel neissilaiko??? ir vis dar neteko pamatyti tu stebuklingu II... Bet... viltis yra... uzdegiau Paryziuje zvakute Dievo Motinos katedroje (Notr Dame) uz visas merginas, kad tik greiciau pasisektu... taigi, mes visos drauge ir patirsime, pagaliau, ta dziaugsma!!!!  thumbup.gif


Tiffani, stiprybes tau ir tikejimo,kad kitas kartas tikrai bus sekmingas 4u.gif
Mona, mes patirsim ta dziaugsma tikrai, aciu,kad uzdegei zvakute, as tuo tikiu thumbup.gif

As jau siandien uzsirasiau kitam kartui. Pradesiu mazdaug 6 gruodzio, bijau,kad as situo pradedu gyventi... blink.gif
Atsakyti
labas vakaras. esu naujoke. si menesi vk klinikoje vilniuje atliko pirmaji ivf (idejo 3) ir nepasiseke. vyro sperma labai bloga. as sveika- istirta visais imanomais budais. gyd.stebisi kaip is vis yra vienas vaikas ir buve daugiau uzsikabinimu (5 metai atgal). gal galite patarti, apibendrinti:
1. mums netaike isci, nors taremes, kad jei reiks- taikys (kai man dare punkcija, paeme vyro sperma-sake nemato butinybes- o dabar, jau sekanciam kartui sake taikys), gal iskart butu buve stipresni embrionai (tie 800lt palyginus, kad nebuvo ka saldyti-lasas islaidu juroje)
2. ar sekantys ir sekantys kartai padidina ivf tikimybe?
3. ar jums teko patirti, kad po kokiu tai gydymu butu pagerjus sperma (keista, kad iskart siule ifv, net nesiule vyro tirti, ko ta sperma taip i bedugne nuriedejo)
4. keletas jusu lyg vazinejat i Lv klinikas ir man pasirode lyg atsiliepimai, kad ten padaro daugiau tyrimu iki ir pvz nesekmes atveju (mums dave tradicini kraujo gr, ziv, sifilio ir etc- ir iskart stimuliacijos ir ifv)
5.ar yra statistika "sekmingiausiu kliniku" (forumieciu tarpe sekmingiausiu)
aciu
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 19, 12:01)
Ačiū 4u.gif
Žinai jūsų užsispyrimas pavydėtinas, verta pasimokyti. Labai linkiu, kad kitas kartas ir būtų paskutinis 4u.gif


Pritariu Egk ir prisidedu prie linkejimu, kad kitas kartas butu sekmingas! wub.gif

p.s.: O Tau, Egk, linkiu sulaukti tu taip laukiamu geru skaiciuku! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 20 spalio 2010 - 06:37
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 07:36)
Pritariu Egk ir prisidedu prie linkejimu, kad kitas kartas butu sekmingas!  wub.gif

p.s.: O Tau, Egk, linkiu sulaukti tu taip laukiamu geru skaiciuku!  thumbup.gif

Ačiū, Adrija. Tau linkiu kuo greičiau sulaukti raudonosios armijos ir į startą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 19, 21:49)
Ačiū, Adrija. Tau linkiu kuo greičiau sulaukti raudonosios armijos ir į startą 4u.gif


Aciu, mieloji! Man dar tokia mazutele viltis rusena isvis ju nesulaukti, nes maza kokiu stebuklu buna, bet jei jau nebus tu stebuklu, tai geriau jos ateina greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 20, 08:54)
Aciu, mieloji! Man dar tokia mazutele viltis rusena isvis ju nesulaukti, nes maza kokiu stebuklu buna, bet jei jau nebus tu stebuklu, tai geriau jos ateina greiciau  mirksiukas.gif

Va čia tai būtų super thumbup.gif Labai to linkiu 4u.gif
Pas tave gi buvo 4, aš dar klausiau at IUI nesiūlė tongue.gif O kada žinosi tiksliai?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 20:26)
Visos taip laukia atsakymu, o stai ir sugadinsiu nuotaikele pries nakti  verysad.gif  Mano HCG 4.48 . Taigi nestumo nera. Paskambinom Treisui, sake turi buti virs 10. O be to ir menesines siandien jau normalios. Taigi, neuzsilaike mano leliukai [pas mane..  verysad.gif  Liudna, kazin kada vel galesim bandyti? Nenuleisiu rankyciu, taupysim pinigelius ir kovosim toliau del savo laimes..

U kaip liudna sad.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 20, 09:17)
U kaip liudna sad.gif Laikykis  4u.gif

Kaip tu laikaisi? Kada Hcg?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 20, 09:19)
Kaip tu laikaisi? Kada Hcg?

Aciu, kad klausi smile.gif
As jau gerai, pilvukas aprimo, nebeispustas. Siandien 9 dpi, ryt lyg ir HCG galeciau darytis, bet gydytoja sake sestadieni, tai nezinaqu, ar isdrisiu NT sugadinti rytoj blush2.gif
kaip tu? Kaip tavo savijauta?
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 19, 23:45)
Pradesiu mazdaug 6 gruodzio, bijau,kad as situo pradedu gyventi... blink.gif

Kaip tave suprantu... As laukiu mmm, kad pradeti pasiruosima vaistukais. Mintys tik apie tai, visokiu abejoniu pradeda kilti. Tame tarpe ir durnu minciu doh.gif Atrodo, kuo labiau arteja tikslo link, tuo daugiau baimiu kyla.

QUOTE(gazas01 @ 2010 10 20, 01:22)
2. ar sekantys ir sekantys kartai padidina ivf tikimybe? Taip, jei gydytojai kazka keicia protokole.
3. ar jums teko patirti, kad po kokiu tai gydymu butu pagerjus sperma (keista, kad iskart siule ifv, net nesiule vyro tirti, ko ta sperma taip i bedugne nuriedejo)
Taip, po kazkokiu vitaminu vartojimo. Deja, nors skaiciai beveik pasieke norma, naturaliai rezultato sulaukti nepavyksta, IUI irgi nepadejo. Pirma karta, kai vyras pasidare tyrimus, rezultatai buvo IVF'iniai, kaip issireiske gydytojas. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 20 spalio 2010 - 08:52
Klausykit, man toks klausimas siandien galvoje atsirado: kokia funkcija atlieka crinonas? ir siaip jau dauguma raset, kad jis krenta, o pas mane to kritimo nera, tai vat galvoju, su kuo jis susijes ir ka papildo, kad man visas absorbuojasi g.gif
Atsakyti