Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Atiloja @ 2010 10 12, 14:29)
Vakar buvo isodinimas ir dabar atostogauju, gulineju, skaitau knygas ir bandau mastyti tik pozityviai smile.gif


Gero nestuke.gif laukimo thumbup.gif Lauksim dideliu skaiciuku 4u.gif
Atsakyti
Tensei, būsim likimo daraugės, man irgi rytoj punkcija doh.gif

Atiloja, tu kadangi pirma, tai tik nečiupk visų lėliukų sau, palik ir mums su Tensei nors po vieną 2.gif
Ramaus tau laukimo didelių skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 12, 09:37)
Labas rytelis 4u.gif  Priskaiciuokit ir mane.
Papildyta:
Kazkaip gydyojos vakar per ta stresa nepaklausiau, ar ka reikia i Vilniu punkcijai veztis? Man sake tik negerus,nevalgius buti g.gif  Prasau patarkit, ryt vaziuoju, o nieko nezinau doh.gif


Tensei, o tu i VK vaziuoji? nes jei ten tai naktinuku nereikia, i palata niekas neguldo viskas vyksta gyd. kabinete.
sekmes tau rytoj, geros puncijos ir sekmingo susitikimo tavo kiausialastems su spermiukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 12, 16:26)
Tensei, o tu i VK vaziuoji? nes jei ten tai naktinuku nereikia, i palata niekas neguldo viskas vyksta gyd. kabinete.
sekmes tau rytoj, geros puncijos ir sekmingo susitikimo tavo kiausialastems su spermiukais  4u.gif

Taip i VK. Dekui ,kad pasakei 4u.gif
egk sekmes tau.
Atsakyti
Merginos, kaip ten yra su HCG dinamika? skaiciukai kas 48 val dvigubeja, taciau kiek skaiciau tai pacioje pradzioje, paskui jie ne taip sparciai auga, ar as klystu? uzssimu siaip HCG "buhalterija" ir kazkaip per mazai man gaunasi doh.gif jei turi dvigubeti kas 2 paros
p.s. i hcg normas telpu, taciau jau savo minciu nebturiu kur deti tai .... ir ieskau kur prisikabinti blush2.gif

klausykit, na kur daugiau nei SM rasi visus ats biggrin.gif gal ne tik man tai aktualu, tad ikeliu HCG dinamika is kitos temutes, forumietes indrute_r posto:
Under 1200 mIU/ml: 48-72 hours.
Between 1200 to 6000 mIU/ml: 72-96 hours.
Over 6000 mIU/ml: more than 96 hours.
virs 6 tukst hcg dvigubeja jau nebe taip greitai kaip iki 1200
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 12 spalio 2010 - 19:27
Mykolina, kaip tu laikaisi? Tau pats Treijs pasiūlė histeroskopiją daryti? primink, dėl kokių priežasčių? ax.gif
Rosita, ruošies IVF? Stiprybės ir sėkmės 4u.gif , LV lankaisi? Kiek radau, tau buvo didokas homocysteinas? Man Treijs sakė nekreipt dėmesio, net aspirino neskyrė, tik folio rūgšties daugiau gersiu blush2.gif
Parašykit "viešai", ką pasiimti reikia vykstant LV punkcijai. ačiū.
Man Kaune ir šlepetes, ir chalatą davė, bet čia, kaip suprantu, viską vežtis reikia... O punkcija užtrunka visą dieną?
Kaune tai man siūlė į darbą po pusvalandžio doh.gif

Man punkcija bus kitą sav. Šiandien buvau LV, radau jūsų palinkėjimus bigsmile.gif
taip šilta buvo skaityti magnoli, console ir kitų palinkėjimus 4u.gif Atrodo, į šeimą patekus ax.gif Ačiū.

Sėkmės tiffany, egk,
Atiloja - tu užkreti savo ramybe 4u.gif šaunuolė 4u.gif
Selione, Adrija - kaip jūs?
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 12, 09:52)
Selione, Adrija - kaip jūs?


Laikysim kumstukus uz Tave kita savaite! thumbup.gif

Aciu, kad teiraujiesi!

As buvau pas Meskauskiene. Isiprasiau, kad butu ramiau, nes kraujavimas nesibaigia. Nemazai kainavo man ta ramybe, bet vistiek geriau nei nezinia. Taigi, paziurejo, sake- nieko tokio, kazkoks funkcinis kraujavimas, kuris gali buti, nutraukus tokias dozes Gonalio. Dabar labai laukiu normaliu braskiu, kurios turetu apteit po savaiteles ir tada galesim pradet nauja stimuliacija. Rizika, kad neateis, o taip ir toliau teps, yra. Jei bus taip, tai reikes laukti sekancio ciklo. Uzknisa aisku, bet ko jau ko, o kantrybes mus nevaisingumas tikrai ismoko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 12 spalio 2010 - 20:01
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 12, 21:03)
Merginos, kaip ten yra su HCG dinamika?

Laurynaaaa, tu nestuke.gif glostyk ir ziurek pro langa - grozekis rudeniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 12, 21:59)
Laikysim kumstukus uz Tave kita savaite!  thumbup.gif

Aciu, kad teiraujiesi!

bet ko jau ko, o kantrybes mus nevaisingumas tikrai ismoko  blush2.gif



Kasdien skaitau apie jus ax.gif čia kaip narkotikas - antra šeima ax.gif
Laikykis, mes stiprios, jei tokį krūvį gavom ant pečių ir ... sielos.... doh.gif
Aš kartais pažiūriu į dalį savo pažįstamų ir sau pagalvoju: "kažin, ar jie ištvertų, ar jie tai pakeltų?".
Man po Gonal ir Estrofem taip pat su mmm nesąmonės buvo, ciklas 50 d buvo, jau net iš vilties net HCG dariaus, bet ... po to ilgai kraujavau...
Mes - ypatingos, ir savo pasieksim, nors ir pamažu, per ašaras, skausmą, brangiai, bet už tai koks bus pasiekimas, koks laimėjimas 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 12, 10:15)
Kasdien skaitau apie jus  ax.gif  čia kaip narkotikas - antra šeima ax.gif 
Laikykis, mes stiprios, jei tokį krūvį gavom ant pečių ir ... sielos....  doh.gif
Aš kartais pažiūriu į dalį savo pažįstamų ir sau pagalvoju: "kažin, ar jie ištvertų, ar jie tai pakeltų?". 
Man po Gonal ir Estrofem taip pat su mmm nesąmonės buvo, ciklas 50 d buvo, jau net iš vilties net HCG dariaus, bet ... po to ilgai kraujavau...
Mes - ypatingos, ir savo pasieksim, nors ir pamažu, per ašaras, skausmą, brangiai, bet už tai koks bus pasiekimas, koks laimėjimas  4u.gif


Ir as taip pat. Butu zenkliai sunkiau, jei nebutu su kuo apsidalinti. Juk nedaug kas gali suprasti taip kaip cia merginos, einancios su Tavimi zingsnis i zingsni, palaikancios, suteikiancios vilties, kai joms pasiseka..

Niekam nelinkiu to istverti, bet pries kiekviena seima, kuri eina/praejo kryziaus kelius, kad susilauktu vaikelio, lenkiu galva! Siandien VK skaitinejau tokia brosiura "Vaisingumo vadovas", joje man uzkliuvo vienas klausimas- "Ka jums dave nevaisingumas? Ko ismoke?" ir pagalvojau kiek daug jis man dave.. Sustojau, pagalvojau kur link einu ir kur link noriu eiti, pasikeite gyvenimo budas, vertybes, ismokau kantrybes, tapau svelnesne, atidesne seimai, manyje- daugiau meiles ir pakantumo, o svarbiausia atradau tikejima! Dar daug galeciau vardinti, bet cia pagrindiniai dalykai.. Mes - tikrai ypatingos ! heart.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 12, 20:52)
Mykolina,  kaip tu laikaisi? Tau pats Treijs pasiūlė histeroskopiją daryti? primink, dėl kokių priežasčių?  ax.gif
Rosita, ruošies IVF? Stiprybės ir sėkmės  4u.gif , LV lankaisi?  Kiek radau, tau buvo didokas homocysteinas? Man Treijs sakė nekreipt dėmesio, net aspirino neskyrė, tik folio rūgšties daugiau gersiu  blush2.gif
Parašykit "viešai", ką pasiimti reikia vykstant LV punkcijai. ačiū.
Man Kaune ir šlepetes, ir chalatą davė, bet čia, kaip suprantu,  viską vežtis reikia...  O punkcija užtrunka visą dieną?
Kaune tai man siūlė į darbą po pusvalandžio  doh.gif

Man punkcija bus kitą sav. Šiandien buvau LV, radau jūsų palinkėjimus  bigsmile.gif 
taip šilta buvo skaityti magnoli, console ir kitų palinkėjimus  4u.gif  Atrodo, į šeimą patekus  ax.gif  Ačiū.

Sėkmės tiffany, egk,
Atiloja - tu užkreti savo ramybe  4u.gif šaunuolė  4u.gif
Selione, Adrija - kaip jūs?

Sveika 4u.gif
As tai laikausi, jau pradedu kazkiek bijoti tos histeroskopijos. Nors galvoju kad gal bus panasiai kaip per punkcija, tai tada nebaisu. O darytis tai Treijsas pasiule, bet nesake, kad pas ji, bet paminejo kad ir pas juos daro, tai as ir pasirinkau ji. Jam neaisku del mano perstoros gleivines. Nenori kad liktu klaustuku.
O punkcijai tai pasiimk naktinukus, slepetes, chalata, ikotu turek gali prireikti. Man dar sesele patare pasiimti kojinytes uzsideti, kad atsibudus nesaltu kojos, tai su jom ir buvau per punkcija smile.gif Sekmes didziausios ir nebijok del kiekio, man irgi nedaug mate o ispunktavo net 15 mirksiukas.gif
O kur tie linkejimai, paskaityciau ir as rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės likimo draugės...

Aš jau buvau pasimatyme su savo stebukliukais... Ir parsivežiau pirmąją nuotraukytę su dviem taškiukais ax.gif Esam su vyru be galo be krašto laimingi. Dabar lauksim laimingos pabaigos... wub.gif

Dabar kažkaip ypač man dažnai išlenda prisiminimai iš pirmojo mūsų susitikimo su daktarais, kai jie iš karto mums siųlė rimtai mąstyti apie donorą... Ir pastojimo sėkmės davė tik 10 procentų.. Dabar be galo džiaugiuosi, kad nepasidavėm ir tikėjom, kad mums pasiseks wub.gif
Atsakyti