Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 19:38)
na tikrai su tais tepliojimais prisinervinau juodai.. Viltis isliko iki pat suzinant HCG rezultatus. O kazin kada vel bandyti galima? Po kiek laiko? Tiesa ar jus po nepavykusio IVF vaziuojat gydytojui pasirodyti?

Labai gaila mergyt verysad.gif As visada pasirodydavau, paciai ramiau kai pasiziuri kaip ten viskas tvarkosi. O del sekancio karto , su snaigutem kiti ir is kart bando... Dazniausia sako palaukt 3 menesiukus kad organizmas atsigautu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 19, 20:55)
Laikykis  4u.gif Bet tai kaip cia yra, vadinasi kabinosi, ane jei toks skaiciukas  g.gif As praeita IVF dariausi kovo men. ir vel norejau spalio men. darytis. O po kiek galima greiciausiai tai nezinau. Vistik ir finansiskai ir moraliskai reikia atsigauti daugumai. O pasirodyti tai man irgi po nepasisekusio IVf liepe arba pas Treijsa arba pas save nueiti, bet as tik rugsejo menesi pas Treijsa nuvaziavau, iki to laiko niekur nenuejau  blush2.gif Stiprybes, zinau ka isgyveni  4u.gif


Dekui, na man irgi tas skaicius suglumino.. Gal ir buvo uzsikabine, bet neuzsilaike..
Atsakyti
Tiffani console.gif angel_sadangel.gif Stiprybes Jums ir tikejimo , kad kitas kartas bus Jusu 4u.gif
Atsakyti
Tiffani - console.gif laikykis mergyte, mes su tavimi. Tik neprarask tikejimo, kitas kartas tikrai bus sekmingas...
Atsakyti
sveikos
man 4 diena po isodinimo (saldyti embrionukai). jau antra diena keistai maudzia, tempia lyg pilvo apacia lyg kiausides.ar cia normalu ar jau susirupinti. sakau gal cia nuo vaistu. nebezinau ka ir galvot. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 20:26)
Visos taip laukia atsakymu, o stai ir sugadinsiu nuotaikele pries nakti  verysad.gif  Mano HCG 4.48 . Taigi nestumo nera. Paskambinom Treisui, sake turi buti virs 10. O be to ir menesines siandien jau normalios. Taigi, neuzsilaike mano leliukai [pas mane..  verysad.gif  Liudna, kazin kada vel galesim bandyti? Nenuleisiu rankyciu, taupysim pinigelius ir kovosim toliau del savo laimes..

Tikėjausi kad viskas bus gerai. Tik nenuleiskit ranku, jei kovosit tai ir laimėsit 4u.gif
Aš sapnavau kad tu nelaukei antradienio o darei HCG pirmadienį, pas tave buvo vienas žirniukas, bet tu vistiek labai verkei kad ne abu pasiliko, gaila kad nepadėjo kad niekam sapno nepasakojau 4u.gif

Mes su Treijsu daug kalbėjom po įsodinimo. Aš pati paklausiau - o jeigu ne, kada galima vėl bandyti? Sakė reikia pasirodyti po mmm, jei kiaušidės atsistatę, galima kitą ciklą vėl bandyti, bet sakė svarbu ne tik tai, bet ir kokia bus savijauta psichologiškai...
Labai linkiu atsigauti kuo greičiau 4u.gif Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Tiffani
labai, labai gaila verysad.gif verysad.gif labai tikėjau, kad dar viskas bus gerai, bet, kad kibo, aš net neabejoju, tai kažkiek suteikia vilties
o sekantį kartą rekomenduoja bent po dviejų normalių ciklų daryti
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 19, 21:52)
Tiffani
labai, labai gaila  verysad.gif  verysad.gif labai tikėjau, kad dar viskas bus gerai, bet, kad kibo, aš net neabejoju, tai kažkiek suteikia vilties
o sekantį kartą rekomenduoja bent po dviejų normalių ciklų daryti


ir as siulau palaukti... mano atveju 2IVF buvo per greitai, kiausides nespejo atsigaut, todel su tom paciom dozem nesistimuliavo.... laikykis Tiffani wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2010 10 19, 22:11)
ir as siulau palaukti... mano atveju 2IVF buvo per greitai, kiausides nespejo atsigaut, todel su tom paciom dozem nesistimuliavo.... laikykis Tiffani  wub.gif

O po keliu menesiu daretes 2 IVF blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 19, 21:52)
Tikėjausi kad viskas bus gerai. Tik nenuleiskit ranku, jei kovosit tai ir laimėsit 4u.gif
Aš sapnavau kad tu nelaukei antradienio o darei HCG pirmadienį, pas tave buvo vienas žirniukas, bet tu vistiek labai verkei kad ne abu pasiliko, gaila kad nepadėjo kad niekam sapno nepasakojau 4u.gif

Mes su Treijsu daug kalbėjom po įsodinimo. Aš pati paklausiau - o jeigu ne, kada galima vėl bandyti? Sakė reikia pasirodyti po mmm, jei kiaušidės atsistatę, galima kitą ciklą vėl bandyti, bet sakė svarbu ne tik tai, bet ir kokia bus savijauta psichologiškai...
Labai linkiu atsigauti kuo greičiau 4u.gif Stiprybės 4u.gif


Aciu merginos uz palaikyma, nusiraminu kai yra palaikymas is visu pusiu wink.gif Ir vyras, ir tevai ir jūs visos smile.gif gaila, kad sapnas neissipilde.. Tikrai nenuleisim ranku, norisi bandyti vel.. Vaziuosim pas Treisa po mmm pasirodyti ir apkalbesim kada galima vel bandyti, ir gal kokius papildomus tyrimus reikia pasidaryti. Ar po nepasisekusio IVF darotes kokius tyrimus papildomai? Jetus kiek dabar klausimu visokiu dar diaugiau iskyla blush2.gif Sakau gal laparaskopija reikia pasidaryti, bet taip bijau... Rodos nera tu problemu pas mane mm normalios, reguliarios, bet aišku ka gali žinoti del ko žirniukai neprikibo..
EGK, dabar su nekantrumu lauksiu tavo rezultatu, tikiuosi labai ,kad pasiseks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 22:55)
Aciu merginos uz palaikyma, nusiraminu kai yra palaikymas is visu pusiu wink.gif Ir vyras, ir tevai ir jūs visos  smile.gif  gaila, kad sapnas neissipilde.. Tikrai nenuleisim ranku, norisi bandyti vel.. Vaziuosim pas Treisa po mmm pasirodyti ir apkalbesim kada galima vel bandyti, ir gal kokius papildomus tyrimus reikia pasidaryti. Ar po nepasisekusio IVF darotes kokius tyrimus papildomai? Jetus kiek dabar klausimu visokiu dar diaugiau iskyla  blush2.gif  Sakau gal laparaskopija reikia pasidaryti, bet taip bijau... Rodos nera tu problemu pas mane mm normalios, reguliarios, bet aišku ka gali žinoti del ko žirniukai neprikibo..
EGK, dabar su nekantrumu lauksiu tavo rezultatu, tikiuosi labai ,kad pasiseks  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Žinai jūsų užsispyrimas pavydėtinas, verta pasimokyti. Labai linkiu, kad kitas kartas ir būtų paskutinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 21:55)
Aciu merginos uz palaikyma, nusiraminu kai yra palaikymas is visu pusiu wink.gif Ir vyras, ir tevai ir jūs visos  smile.gif  gaila, kad sapnas neissipilde.. Tikrai nenuleisim ranku, norisi bandyti vel.. Vaziuosim pas Treisa po mmm pasirodyti ir apkalbesim kada galima vel bandyti, ir gal kokius papildomus tyrimus reikia pasidaryti. Ar po nepasisekusio IVF darotes kokius tyrimus papildomai? Jetus kiek dabar klausimu visokiu dar diaugiau iskyla  blush2.gif  Sakau gal laparaskopija reikia pasidaryti, bet taip bijau... Rodos nera tu problemu pas mane mm normalios, reguliarios, bet aišku ka gali žinoti del ko žirniukai neprikibo..
EGK, dabar su nekantrumu lauksiu tavo rezultatu, tikiuosi labai ,kad pasiseks  thumbup.gif

oi,mergaite, kaip as isivaizduoju tavo situacija... man po pirmo HCG buvo 17.50... bet... paskui jie mus paliko...Treijs rekomendavo bent 1 cikla pailseti - atsigauti ir moraliskai, ir fiziskai... taigi, jau sekmad parejo mano mmm, ir dabar svarstau - ar jau kita sav., t.y. 12 CD vaziuoti pas ji, ar ne... gal dar palaukti menesiuka... musu 10 snaiguciu musu laukia... wub.gif
bet man jis sake - kai atvaziuosit, darysim papildomus kraujo tyrimus, kuriuos darome retai...Nes pas mane ciklas ilgas, bet VISADA reguliarus, ir visi tyrimai, iki tol daryti, idealus.. bet kaip jis sake - bent jau zinom, kad JUS GALITE PASTOTI! thumbup.gif zinoma, tai siek tiek guodzia, bet ir apima neviltis - kodel neissilaiko??? ir vis dar neteko pamatyti tu stebuklingu II... Bet... viltis yra... uzdegiau Paryziuje zvakute Dievo Motinos katedroje (Notr Dame) uz visas merginas, kad tik greiciau pasisektu... taigi, mes visos drauge ir patirsime, pagaliau, ta dziaugsma!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaJ: 19 spalio 2010 - 22:16