Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 19, 12:24)
Kadangi gydomės toje pačioje šalyje, tai pasisakysiu 4u.gif Ne pusę sumos apmoka valstybė, o daug mažiau, bent jau pirmąjį IVF ax.gif 2-4 kartą remia daugiau, o po ketvirto bandymo kompensavimas pasibaigia ax.gif Profsąjungos gražina tik x dydžio sumą, priklauso nuo profsąjungos, ir dažnai tik vieną kartą, ne per metus, o iš vis vieną ax.gif Taip kad tokioms kaip man ta pagalba pasibaigia labai greitai ax.gif


Kazka girdejau, kad kompensavimas baigiasi su kazkuriuo kartu. Bet buvau profsajungose, jos man sake, kad kiekvienais metais viena karta grazina tam tikra suma, na nepasakyciau, kad ta suma jau tokia maza, palyginus, kai Lietuvoj is vis nieko negrazina. Bet kadangi as tik dar nesiu dokumentus antram kartui gauti, tai tada tiksliai ir suzinosiu ar grazins ax.gif Man apmokejo puse sumos 1 IVF( gal todel,kad po 5 IUI) , reikejo papildomai puregono, uz tris dezutes 100% kompensavo. Vis tiek ,kaip bebutu cia rupinasi siuo klausimu daug geriau.
Viktoriuk, as labai noreciau tau palinketi sekmes, stiprybes ir tikejimo 4u.gif
Atsakyti
Tai kur musu Tiffani? g.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2010 10 19, 15:29)
Tai kur musu Tiffani?  g.gif

aš irgi nekantriai jos laukiu 4u.gif , labai tikiuosi ji džiaugiasi geromis naujienomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 19 spalio 2010 - 15:33
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 19, 12:55)
Vis tiek ,kaip bebutu cia rupinasi siuo klausimu daug geriau.

Nesiginčysiu, čia turim bent kažkiek galimybių bandyti pigiau ax.gif
Atsakyti
Nerami sirdute man del Tiffani.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 19, 18:10)
Nerami sirdute man del Tiffani..  unsure.gif

man irgi zinok unsure.gif nejau sleps laime nuo musu, nebent atvirksciai...
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 19, 18:10)
Nerami sirdute man del Tiffani..   unsure.gif



QUOTE(RositaK @ 2010 10 19, 18:24)
man irgi zinok  unsure.gif nejau sleps laime nuo musu, nebent atvirksciai...

Aš dar vis kažkaip tikiuosi geriausio, gal negali prieiti prie kompo... Man atrodo, ji vakar irgi tik vakare pasijungė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 19 spalio 2010 - 18:11
Visos taip laukia atsakymu, o stai ir sugadinsiu nuotaikele pries nakti verysad.gif Mano HCG 4.48 . Taigi nestumo nera. Paskambinom Treisui, sake turi buti virs 10. O be to ir menesines siandien jau normalios. Taigi, neuzsilaike mano leliukai [pas mane.. verysad.gif Liudna, kazin kada vel galesim bandyti? Nenuleisiu rankyciu, taupysim pinigelius ir kovosim toliau del savo laimes..
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 09:26)
Visos taip laukia atsakymu, o stai ir sugadinsiu nuotaikele pries nakti  verysad.gif  Mano HCG 4.48 . Taigi nestumo nera. Paskambinom Treisui, sake turi buti virs 10. O be to ir menesines siandien jau normalios. Taigi, neuzsilaike mano leliukai [pas mane..  verysad.gif  Liudna, kazin kada vel galesim bandyti? Nenuleisiu rankyciu, taupysim pinigelius ir kovosim toliau del savo laimes..


Tiffani, labai labai gaila, kad taip nutiko.. Laikykis, mieloji! 4u.gif
Gerai, kad nepasiduodi! Pailsek siek tiek ir vel bandykit, Jums tikrai pasiseks! Labai to linkiu! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 19 spalio 2010 - 19:35
console.gif Gaila... As irgi visa diena laukiau tavo rezultatu.

Cia tau toks isbandymas turbut del to, kad sekanti syki busi dvigubai apdovanota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 19, 20:36)
console.gif Gaila... As irgi visa diena laukiau tavo rezultatu. 

Cia tau toks isbandymas turbut del to, kad sekanti syki busi dvigubai apdovanota  4u.gif


na tikrai su tais tepliojimais prisinervinau juodai.. Viltis isliko iki pat suzinant HCG rezultatus. O kazin kada vel bandyti galima? Po kiek laiko? Tiesa ar jus po nepavykusio IVF vaziuojat gydytojui pasirodyti?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 19, 20:38)
na tikrai su tais tepliojimais prisinervinau juodai.. Viltis isliko iki pat suzinant HCG rezultatus. O kazin kada vel bandyti galima? Po kiek laiko? Tiesa ar jus po nepavykusio IVF vaziuojat gydytojui pasirodyti?

Laikykis 4u.gif Bet tai kaip cia yra, vadinasi kabinosi, ane jei toks skaiciukas g.gif As praeita IVF dariausi kovo men. ir vel norejau spalio men. darytis. O po kiek galima greiciausiai tai nezinau. Vistik ir finansiskai ir moraliskai reikia atsigauti daugumai. O pasirodyti tai man irgi po nepasisekusio IVf liepe arba pas Treijsa arba pas save nueiti, bet as tik rugsejo menesi pas Treijsa nuvaziavau, iki to laiko niekur nenuejau blush2.gif Stiprybes, zinau ka isgyveni 4u.gif
Atsakyti