Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 22:17)
Gydytojas sake pats didziausias mano nedraugas yra amzius, tai speja, kad butent su kiausialastem gali but negerai.

vat esu sitame skyrelyje skaiciusi, kad su amziumi moters kiausialasciu dangalas storeja, todel daznai yra siuloma joms ta dangala 'apmazinti': tai vadinasi „Assisted hatching’’. gal pas jus tai yra daroma? aisku, dar reiktu turbut ir ICSI iskart taikyti. Na, gerai kad iskart paaiskejo ko reiketu kitam kartui 4u.gif kantrybes iki nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 22:06)
Noreciau paklausti Jusu visu, ar Jums daktarai is kart siulo daryti ICSI?
Siaip VK ,kurioje gydausi yra viena geriausiu Europoje ir as kazkaip abejoju, kad jie galejo tai praleisti.


Laba diena! mirksiukas.gif Kadangi man panasi situacija buvo per 1IVF, kurio metu isgavo 1kiausialaste is 7folikulu ir deja, ji neapsivaisino, nors sperma buvo, anot embriologo, normoje. Tai gydytojas man aiskino, kad jei nusprendzia nedaryti ICSI, tai veliau jau nebegalima jo daryti, nes ideda i terpe ir veliau jau nebepadarysi.. doh.gif
Atsakyti
Rosita K,

Man išpunktavo sekmadienį 6 kiaušialąstes, 2 apsivaisino su ISCI ir 2 dalinasi. Siandien važiuoju pasiimti. Man pirmas IVF, tiesa prieš mėnesį per pirmą stimuliaciją užaugo tik 2 folikulai ir po savitės nutraukėm stimuliaciją. Bet kaip vyras sako gal be tos stiluliacijos nebūtų ir šitos.
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 19, 12:45)
Rosita K,
Man išpunktavo sekmadienį 6 kiaušialąstes, 2 apsivaisino su ISCI ir 2 dalinasi. Siandien važiuoju pasiimti. Man pirmas IVF, tiesa prieš mėnesį per pirmą stimuliaciją užaugo tik 2 folikulai ir po savitės nutraukėm stimuliaciją. Bet kaip vyras sako gal be tos stiluliacijos nebūtų ir šitos.

irasiau 4u.gif o kurioje klinikoje gydotes? linkiu neisdildomo susitikimo su mazaisiais wub.gif

Tiffani, aauuuuuuu?? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 19 spalio 2010 - 12:09
QUOTE(RositaK @ 2010 10 19, 13:01)
irasiau  4u.gif o kurioje klinikoje gydotes? linkiu neisdildomo susitikimo su mazaisiais  wub.gif

Tiffani, aauuuuuuu??  4u.gif



VK Vilniuje. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 19, 12:45)
Rosita K,

Man išpunktavo sekmadienį 6 kiaušialąstes, 2 apsivaisino su ISCI ir 2 dalinasi. Siandien važiuoju pasiimti. Man pirmas IVF, tiesa prieš mėnesį per pirmą stimuliaciją užaugo tik 2 folikulai ir po savitės nutraukėm stimuliaciją. Bet kaip vyras sako gal be tos stiluliacijos nebūtų ir šitos.

Sekingo susitikimo su mažyliais 4u.gif Linkiu, kad jiems pas tave patiktų ir jie pasiliktų 9 mėnesiukams.

Tiffani, jau pusė dviejų 4u.gif Kur gi tu?

Tensei, o kokios pas tave naujienos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 19 spalio 2010 - 12:29
Tiffani - jau kumstukus skauda
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 18, 21:34)
KT - tai, ko Islandijoj neskiria ax.gif Kontraceptikai ax.gif

Mano prolemos - buvo bent jau pas mane. Eiliniai kartai pasibaigė, pinigai pasibaigė, sveikata pasibaigė, gydytojų tikėjimas sėkme irgi pasibaigė, bet kadangi žinau, kad ne viskas patikrinta ir toli gražu ne viskas padaryta, ką buvo įmanoma, kolkas neribota pertrauka, o kaip bus toliau - pamatysim.. Jei kažką reikės daryti, reikės iš kažkur iškasti pinigų pastoviems važinėjimams į užsienį ax.gif Žodžiu kolkas - juoda duobė ir lygiai nulis tikėjimo ir vilties, o kaip bus toliau - niekas nežino ax.gif


Viktoriuk, labai atsiprasau, kad uzkliudziau tokia skaudzia styga. Tikrai labai graudu skaityti tavo eilutes ir labai liudna, kad prarandat vilti, ir nesunku suprasti, kad po tokio ilgo praeito kelio viltis blesta. Bet gal praeis kiek laiko ir ta viltis vel uzsiziebs, atsiras pinigeliu ir dar vienas bandymas bus sekmingas!
Del pinigu, sakykit, ar Lietuvoj yra valstybes kompensuojamos sitos vaisingumo proceduros ir vaistai? Niekur apie tai uzsiminta neradau. Gal tik kokios nedideles nuolaidos paciose VK. Man net baisu darosi, kai paskaitau, kiek visa tai kainuoja LT. Tiesa, cia kur gyvenu irgi kainuoja, bet puse sumos apmoka valstybe ir dar dali grazina profsajungos, tai yra tikrai didele pagalba seimoms negalintiems naturaliai tureti vaiku.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 19, 14:17)
Del pinigu, sakykit, ar Lietuvoj yra valstybes kompensuojamos  sitos vaisingumo proceduros ir vaistai? Niekur apie tai uzsiminta neradau. Gal tik kokios nedideles nuolaidos paciose VK. Man net baisu darosi, kai paskaitau, kiek visa tai kainuoja LT.

esme ta, kad VISISKAI NIEKAS nera kompensuojama Lietuvoje-tai yra mums, nevaisingoms seimoms, skaudziausia turbut, nes neturim netgi istatymo, kuris nevaisinguma patvirtintu kaip liga doh.gif o kadangi LT nevaisingumas nera liga, tai ir nedarbingumo bei reabilitacijos niekas neduoda. Nekalbu jau net apie psichologine ar kita pagalba unsure.gif
todel mes turime tik viena galimybe-kreiptis i privacias nevaisingumo gydymo istaigas, kuriu darbo realiai niekas nekontroliuoja. ir tai tik tos seimos, kurios turi tam pinigu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 19 spalio 2010 - 13:28
QUOTE(RositaK @ 2010 10 19, 11:24)
esme ta, kad VISISKAI NIEKAS nera kompensuojama Lietuvoje-tai yra mums, nevaisingoms seimoms, skaudziausia turbut, nes neturim netgi istatymo, kuris nevaisinguma patvirtintu kaip liga  doh.gif o kadangi LT nevaisingumas nera liga, tai ir nedarbingumo bei reabilitacijos niekas neduoda. Nekalbu jau net apie psichologine ar kita pagalba  unsure.gif
todel mes turime tik viena galimybe-kreiptis i privacias nevaisingumo gydymo istaigas, kuriu darbo realiai niekas nekontroliuoja. ir tai tik tos seimos, kurios turi tam pinigu  doh.gif


Dievuleliau,kaip tai neteisinga!!!! Negi valdzioj visi vaisingi, bet ka cia jau kalbeti, jiems tai pinigu netruksta mad.gif
VK Lietuvoj tai komercines istaigos.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 19, 11:17)
Tiesa, cia kur gyvenu irgi kainuoja, bet puse sumos apmoka valstybe ir dar dali grazina profsajungos, tai yra tikrai didele pagalba seimoms negalintiems naturaliai tureti vaiku.

Kadangi gydomės toje pačioje šalyje, tai pasisakysiu 4u.gif Ne pusę sumos apmoka valstybė, o daug mažiau, bent jau pirmąjį IVF ax.gif 2-4 kartą remia daugiau, o po ketvirto bandymo kompensavimas pasibaigia ax.gif Profsąjungos gražina tik x dydžio sumą, priklauso nuo profsąjungos, ir dažnai tik vieną kartą, ne per metus, o iš vis vieną ax.gif Taip kad tokioms kaip man ta pagalba pasibaigia labai greitai ax.gif
Atsakyti
tai paskaiciau LRyta http://www.lrytas.lt...5...zavimą.htm ir pasirodo kad Lenkijoje dar baisiau nei pas mus...
Atsakyti