Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(laurynaa @ 2010 10 18, 16:26)

as tikrai nezinau kaip kitur ka daro, mums VK iskarto oasake, jei taip ne, tada darom taip ir taskas. Primink prasau,kur jums turejo buti IVF?


As gyvenu ir gydausi Islandijoj. Manau, gal jie nepasiule mums ICSI is karto todel, kad nieko itartino nepastebejo, vyro turtas geras, o pas mane irgi viskas vyksta laiku ir gerai. Ir as nezinau, ar jie stebi kiausineliu apsivaisinimus kita diena ir ar gali, jeigu tai nevyksta, kita diena daryti ICSI.

Noreciau paklausti Jusu visu, ar Jums daktarai is kart siulo daryti ICSI?
Siaip VK ,kurioje gydausi yra viena geriausiu Europoje ir as kazkaip abejoju, kad jie galejo tai praleisti.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 21:06)
As gyvenu ir gydausi Islandijoj. Manau, gal jie nepasiule mums ICSI is karto todel, kad nieko itartino nepastebejo, vyro turtas geras, o pas mane irgi viskas vyksta laiku ir gerai. Ir as nezinau, ar jie stebi kiausineliu apsivaisinimus kita diena ir ar gali, jeigu tai nevyksta, kita diena daryti ICSI.

Noreciau paklausti Jusu visu, ar Jums daktarai is kart siulo daryti ICSI?
Siaip VK ,kurioje gydausi yra viena geriausiu Europoje ir as kazkaip abejoju, kad jie galejo tai praleisti.

Musu sperma buvo prasta ir per pirmaji vizita(3 menesiai pries IVF) pasake, kad tikriausiai reikes ICSI. IVF metu vyras pridave savo turta, o man dare punkcija tuo metu. Kai atsibudau po narkozes, uz poros val. atejo gydytojas, papasakojo, kas ir kaip ir pasake, kad buvo daryta ir ICSI, nes vyro turtas buvo dar suprastejes. Tai jie jau mato pries apvaisinima kokia spermos kokybe, ar reikia ICSI, ar ne. O kai jau ten viskas megintuvelyje, tai nemanau, kad kita diena jie galetu atlikti ICSI. Bent jau neteko skaityti. Gal kazka praleidau...
Tai jei tavo vyro turtas buvo geras, tai ir ICSI jums nesiule.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 21:06)
Noreciau paklausti Jusu visu, ar Jums daktarai is kart siulo daryti ICSI?


Mums iskart pasake del ISCI, kadangi turime problemu su MB turtu...
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 18, 20:48)
Mums iskart pasake del ISCI, kadangi turime problemu su MB turtu...


Mums taip pat - is karto sake galima tik ISCI del prastos morfologijos.
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 11:24)
p.s.metu virusiuka,didele virusiuku skraiste ant visos sios temos,kad visos pajustumem ta saldu rezultato skoni  nestuke.gif

oi,kaip gaudau gaudau!! nerealiai nuteikianti istorija... nes nesusivaldziau ir asara isspaudziau... ax.gif
As va, praeita savaitgali Paryziuje uzdegiau zvakute Notr Dame (Dievo Motinos) katedroje uz visas mergaites, kad greiciau pasisektu pagaliau tokia laime ta gandra uz kojos pagauti ir pas save apgyvendinti bent 9 men... wub.gif Pirkau brangiausia zvakute (po 5 Eur), kad kuo ilgiau ji degtu ir mums visoms padetu...
O va kita savaite vaziuojam i Ryga, ziurim, kas ten auga, ir kruva tyrimu... ir jei viskas gerai - sildysim snaigutes... Tikiuosi, ir man is antrojo karto, kaip pabegusi _laime irgi pasiseks... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 18, 17:59)
jolantulia, kaip gaila  unsure.gif akivaizdu, kad kazkas negerai su kiausialastemis  doh.gif o be gonalio leidaisi dar ka nors stimuliacijos metu?



RositaK, tikrai gaila, bet taip jau yra. Gydytojas sake pats didziausias mano nedraugas yra amzius, tai speja, kad butent su kiausialastem gali but negerai. Pasiule ICSI ir pakeisti vaistus. As naudojau suprefakta ir puregona. Kita karta,ko gero tai bus mazdaug nuo 2 gruodzio, as vartosiu vel suprefakta, o vietoj puregono menopura. Menopuras yra senesnes kartos vaistas, bet gydytojas sake, kad verta butent ji pavartoti.
Man ICSI dabar pasiule todel, kas apsivaisines buvo tik vienas kiausinelis is 12 sad.gif ir lasteles jame nesidalino sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 18 spalio 2010 - 21:46
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 19:02)
Sveikutes,

As su blogom naujienom, pas mus is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet visai nepasidalino sad.gif Isodinimo neivyko. bet mes vilties dar nepraradom  smile.gif

O tu gėrei KT prieš stimuliaciją?
Svarbiausia kad neprarandat vilties 4u.gif Jūs šaunuoliai 4u.gif


QUOTE(Tiffani @ 2010 10 18, 19:11)
Sveikutes, stai ir as su savo istorija..

Pqagaliau pasirodei, visą dieną vis laukiau tavo žinių. Žinai sapnavau, kad tu nelaukei antradienio ir pasidarei HCG, o toliau papasakosiu rytoj nes dabar galiu tik pirmą dalį kuri jau išsipildė 4u.gif Laukiam rytojaus

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 18, 19:18)
EGK, kaip tavo sveikatele? Kaip laikaisi?

Aš kolkas gerai, dar džiaugiuosi dienom kol neprasidėjo panika.
Tiffani, o nuo kelintos DPI tau pradėjo teplioti?

QUOTE(sniege555 @ 2010 10 18, 19:19)
Sveikos, aš su liūdnom žiniom verysad.gif augo daug folikulų, bet šnd padarė Estradiol'io tyrimą iš kraujo ir jis mažas... Turėsim, geriausiu atveju, kelis folikulus, kurių gali neužtekti...

Man iškart augo geri tik 4, visi išgyveno, du įsodino. Užteks jų ir pas tave. Kada punkcija?


QUOTE(MonaJ @ 2010 10 18, 21:53)
As va, praeita savaitgali Paryziuje uzdegiau zvakute Notr Dame (Dievo Motinos) katedroje uz visas mergaites, kad greiciau pasisektu pagaliau tokia laime ta gandra uz kojos pagauti ir pas save apgyvendinti bent 9 men... 
Tikiuosi, ir man is antrojo karto, kaip pabegusi _laime irgi pasiseks...  thumbup.gif

Labai tikiuosi kad tau pasiseks, juk buvo "beveik" ir praėjusį kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 18, 13:48)
O senbuvių laimingų istorijų irgi nemažai... 4u.gif

Ne taip jau ir daug tokių, kurioms pavyksta daugiau nei po trečio karto schmoll.gif ax.gif Statistikoj tai sudaro labai mažą procentą ax.gif

QUOTE(Pireja @ 2010 10 18, 14:20)
Yra kam nepasiseke, bet as tik viena toki atveju prisimenu... Tuomet zmones tiesiog nuleido rankas.

Yra tokių ir daug daugiau, merginos paprasčiausiai čia neberašo blush2.gif

Dar viena su savo pesimizmu biggrin.gif

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 18:06)
Ir as nezinau, ar jie stebi kiausineliu apsivaisinimus kita diena ir ar gali, jeigu tai nevyksta, kita diena daryti ICSI.

Tikrai stebi, net pasiskambinus gali sužinoti, kiek apsivaisino ax.gif O ICSI tau nesiūlė, nes su vyro turtu viskas gerai ax.gif Tikrai manau, kad kiša koją kiaušialąstės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 18, 20:50)
Tikrai stebi, net pasiskambinus gali sužinoti, kiek apsivaisino ax.gif O ICSI tau nesiūlė, nes su vyro turtu viskas gerai ax.gif Tikrai manau, kad kiša koją kiaušialąstės ax.gif


Idomu, jeigu kiausialastese problema, tai ar pades ICSI g.gif
Viktoriuk, matau, pas tave nueitas ilgas kelias.... ax.gif kokios problemos pas tave? Ar bandai eilini karta? Kazkaip gal ne viska perskaiciau pries tai blush2.gif Linkiu Tau ir visoms busimoms nestuke.gif ir esamoms nestuke.gif sekmes sekmes!!!!! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 10 18, 19:30)
O tu gėrei KT prieš stimuliaciją?
Svarbiausia kad neprarandat vilties 4u.gif  Jūs šaunuoliai 4u.gif


O kas tas KT? Paaiskinkit man, prasau, tamsuolei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 18 spalio 2010 - 23:28
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 21:09)
Idomu, jeigu kiausialastese problema, tai ar pades ICSI  g.gif
Viktoriuk, matau, pas tave nueitas ilgas kelias.... ax.gif  kokios problemos pas tave? Ar bandai eilini karta? Kazkaip gal ne viska perskaiciau pries tai  blush2.gif Linkiu Tau ir visoms busimoms  nestuke.gif ir esamoms nestuke.gif  sekmes sekmes!!!!! 4u.gif
Papildyta:
O kas tas KT? Paaiskinkit man, prasau, tamsuolei  blush2.gif

KT - tai, ko Islandijoj neskiria ax.gif Kontraceptikai ax.gif

Mano prolemos - buvo bent jau pas mane. Eiliniai kartai pasibaigė, pinigai pasibaigė, sveikata pasibaigė, gydytojų tikėjimas sėkme irgi pasibaigė, bet kadangi žinau, kad ne viskas patikrinta ir toli gražu ne viskas padaryta, ką buvo įmanoma, kolkas neribota pertrauka, o kaip bus toliau - pamatysim.. Jei kažką reikės daryti, reikės iš kažkur iškasti pinigų pastoviems važinėjimams į užsienį ax.gif Žodžiu kolkas - juoda duobė ir lygiai nulis tikėjimo ir vilties, o kaip bus toliau - niekas nežino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 19, 00:09)
O kas tas KT? Paaiskinkit man, prasau, tamsuolei  blush2.gif

KT - kontraceptikai. Klausiu dėl to, kad man buvo skirta prieš IVF, augo tik 4 geri folikulai, o per IUI užaugdavo 2 - 3 su gerokai mažesnėmis dozėmis. Gal čia organizmas nespėja susigaudyti ko iš jo nori g.gif Adrijai buvo panašiai, net stimuliaciją nutraukė.

QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 19, 00:34)
Žodžiu kolkas - juoda duobė ir lygiai nulis tikėjimo ir vilties, o kaip bus toliau - niekas nežino ax.gif

Taigi kad niekas nežino kaip bus 4u.gif
Bet laikas geriausias gydytojas, pinigeliai irgi toks dalykas jų tai mažiau tai daugiau, o ir medicina nestovi vietoje. Labai linkiu kuo greičiau kraustytis iš tos juodos duobės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 18, 22:50)
Ne taip jau ir daug tokių, kurioms pavyksta daugiau nei po trečio karto schmoll.gif  ax.gif Statistikoj tai sudaro labai mažą procentą ax.gif

Pas mus tam tikras proceduru skaicius yra apmokamas, ir neziurint, ar darai IUI, ar IVF - viskas tvarkingai registruojama duomenu bazeje. Tai vat remiantis ta statistika, galiu labai atsakingai pasakyti, kad IUI atveju proceduru skaicius nera proporcingas sekmei, tai yra porai nesuteikiami didesni sansai vien del to, kad ji daro ne 1-a, o 8-a IUI. Tuo tarpu darant IVF'a, su kiekviena procedura sansai vis dideja. Ir sakyciau, tai visai logiska. 100% niekas niekur neduoda, deja. *

Patys gydytojai, beje, sako: "Kad tik uztekto laiko ir... vilties " 4u.gif
Atsakyti