Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(laurynaa @ 2010 10 18, 16:11)
nu velniava kazkokia  doh.gif  dziugu, kad vilties klodai dar neisseko, tikrai pavyks sekanti karta  4u.gif
tik man toks klausimas iskilo del ICSI:  kai dare ivf gydytoja iskarto pasake, jei matytsim kad nesivaisina - taikysim ICSI, pas mus patys nesivaisino visai, tad  pritaike ICSI. gydytoja iskarto buvo ispejusi apie tokius embriologu planus. kazin kodel jums paie tai neuzsimine?


Net nezinau kodel g.gif Jeigu buvo tokia galimybe, tai padaryti kai jie mato, kad nesivaisina... tai labai apmaudu....
Atsakyti
Tiffani, kaip suprantu gydytojai dar neskambinai? g.gif gal vertetu, gal tikrai crinone doze lieptu padidinti, o gal atvirskciai kitus vaistus skirtu

Merginos, gal cia koks menulis netinkamas, kas cia su tais folikulais darosi doh.gif neauga nors tu ka doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 18:23)
Net nezinau kodel  g.gif Jeigu buvo tokia galimybe, tai padaryti kai jie mato, kad nesivaisina... tai labai apmaudu....

as tikrai nezinau kaip kitur ka daro, mums VK iskarto oasake, jei taip ne, tada darom taip ir taskas. Primink prasau,kur jums turejo buti IVF?
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 18, 19:19)
Sveikos, aš su liūdnom žiniom verysad.gif augo daug folikulų, bet šnd padarė Estradiol'io tyrimą iš kraujo ir jis mažas... Turėsim, geriausiu atveju, kelis folikulus, kurių gali neužtekti...
gal kuriai taip buvo? Per mažas man Gonal dozes skyrė turbūt...  verysad.gif


O kas cia per tyrimas? Jetau laikykis, mergyt 4u.gif
Papildyta:
[quote=laurynaa,2010 10 18, 19:26]
Tiffani, kaip suprantu gydytojai dar neskambinai? g.gif gal vertetu, gal tikrai crinone doze lieptu padidinti, o gal atvirskciai kitus vaistus skirtu

Nebeskambinau.. O dabar gailiuosi. na viskas bus rytoj aišku. Toriu itarima kad blogai reaguoja organizmas i ta crenona, arba tiesiog man jo truksta. As naudoju ji tik vakarais, viena karta.
Atsakyti
Sveikos mergaites,prasau pakonsultuoti,ryt punkcija o siandien paradejau pateplioti truputi ar taip gali buti,ar cia kas netaip?isanksto dekoju uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taitiek @ 2010 10 18, 19:41)
Sveikos mergaites,prasau pakonsultuoti,ryt punkcija o siandien paradejau pateplioti truputi ar taip gali buti,ar cia kas netaip?isanksto dekoju uz informacija 4u.gif


Jei yra galimybe, bandyk skambinti gydytojai. Neteko girdeti apie panasu atveji, gal kitos merginos ka zinos g.gif
Atsakyti
man estradiolį darė tik tada, kai norėjo pažiūrėti ar nėra hiperstimuliacijos, buvo gana aukštokas, todėl leidausi prieš punkciją ne ovitrelį o diferiliną

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 18:23)
Net nezinau kodel  g.gif Jeigu buvo tokia galimybe, tai padaryti kai jie mato, kad nesivaisina... tai labai apmaudu....

gal perstoros kiaušialasčių sienelės, bet to plika akim tai nepamatysi, o matyt kol jie ten "griaužė" tą sienelę ir bandė įlysti, tai gal per tą laiką nusikamavo ir nelabai jau buvo galima jų "įkišti", manau jei bent kokia galimybė būtų buvusi tą daryti, būtų padarę 4u.gif
gaila, kad taip nutiko verysad.gif

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 18, 18:28)
O kas cia per tyrimas? Jetau laikykis, mergyt  4u.gif
Nebeskambinau.. O dabar gailiuosi. na viskas bus rytoj aišku. Toriu itarima kad blogai reaguoja organizmas i ta crenona, arba tiesiog man jo truksta. As naudoju ji tik vakarais, viena karta.

gal ryt pasiskambink 4u.gif gal progesterono tyrimą patars pasidaryti
o dėl tavo tų keistų kraujavimų ir pan, tai panašu, kad ten tikrai pas tave kažkas vyksta, tikiuosi jie ten įsirausę šiltai, šildosi tavo gimdoje ir tave pratina prie pergyvenimo dėl jų wub.gif , o kad pasidarei hcg, labai gerai
wub.gif
Atsakyti
as taipat niekur neradau parasyta,skambinau seseliai liepe ryt pries visa procedura pasakyti daktarui,kad apziuretu dar,suprask kaip nori. g.gif
Atsakyti
QUOTE(taitiek @ 2010 10 18, 18:41)
Sveikos mergaites,prasau pakonsultuoti,ryt punkcija o siandien paradejau pateplioti truputi ar taip gali buti,ar cia kas netaip?isanksto dekoju uz informacija 4u.gif

žinau, kad kitoms būna ovuliaciniai skausmai ir pateplioja šiektiek 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 18, 18:19)
Sveikos, aš su liūdnom žiniom verysad.gif augo daug folikulų, bet šnd padarė Estradiol'io tyrimą iš kraujo ir jis mažas... Turėsim, geriausiu atveju, kelis folikulus, kurių gali neužtekti...
gal kuriai taip buvo? Per mažas man Gonal dozes skyrė turbūt...  verysad.gif

egk irgi buvo tik 4, bet gi to pakako 4u.gif 2 gražuoliukus įsodino
o kiek jų mato pas tave, koks E2?
Atsakyti
Sniege, man buvo Estradiolis 2500 , skaitau zamas, nes per pirma IVF buvo 11500...Bet, nors buvo 2500 man ispunktavo 19 , is kuriu subrendusiu buvo 9. o koks tavo E2?
Atsakyti
QUOTE(asiuklis1 @ 2010 10 18, 19:07)
Sniege, man buvo Estradiolis 2500 , skaitau zamas, nes per pirma IVF buvo 11500...Bet, nors buvo 2500 man ispunktavo 19 , is kuriu subrendusiu buvo 9. o koks tavo E2?

2500tai nežemas, man buvo 3400 tai jau nebeleido ovitrele, sakė pradžia hiperstimuliac., o LT buvo 25000 rolleyes.gif bet jau tada buvo stipri hiperstimuliacija, ovitrele leidausi, bet tik puse normos
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 18, 02:18)


Adrija4u.gif


Aciu, saulele! ax.gif
Papildyta:
Tiffani, labai tikiuosi, kad nepramus nelabosios, o ryt hcg skaiciukai bus geri. Nuosirdziai to linkiu! wub.gif

Taip graziai Pabegusi laime papasakojo savo istorija. Aciu jai uz vilti ir grazaus pasimatymo su kleckiuku soske.gif

As siandien nusikalus.. Einu paskaitysiu knyga ir i lovyte. MB- komandiruoteje, tai galiu visiskai ramiai pabut blush2.gif

Labos ir iki rytojaus geru ziniu!
Atsakyti
pabegusi laime, nuostabu wub.gif
jolantulia, kaip gaila unsure.gif akivaizdu, kad kazkas negerai su kiausialastemis doh.gif o be gonalio leidaisi dar ka nors stimuliacijos metu?
Tiffani, nedaug jau beliko laukti-viena bemiege naktis wub.gif kazkaip rodos, kad kuiciasi gan giliai ten pas tave rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinele83 @ 2010 10 18, 16:39)
Ir nesakykit, kad ateis TA diena, nes ji gali ir neateiti, visada islieka ir tokia tikimybe  schmoll.gif

va butent unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 18 spalio 2010 - 20:02