Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 12:24)
Juk mums reikia TIK vieno vienintelio stipruoliuko  wub.gif
zinau kad tokios skaudzios temos kaip si(ivf)neisnyks,bet bent noreciau tiketi ,kad apmazes musu gretos.sekmes sekmes sekmes wub.gif
p.s.metu virusiuka,didele virusiuku skraiste ant visos sios temos,kad visos pajustumem ta saldu rezultato skoni  nestuke.gif

Džiaugsmingo susitikimo 2.gif Tiek nebedaug liko

Adrija, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 18, 10:45)
Merginos, kurios darėtės su snaigutėmis Lietuvoje kiek maždaug kainavo IVF, t.y įsodinimas pats?


pats isodinimas nebrangus, apie 2000Lt, taciau antra tiek minimum kainuoja vaistai, konsultacijos ir t.t. doh.gif summa summarum man asmeniskai snaigiukai apie 6500 atsiejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariwom @ 2010 10 18, 14:35)
pats isodinimas nebrangus, apie 2000Lt, taciau antra tiek minimum kainuoja vaistai, konsultacijos ir t.t. doh.gif  summa summarum man asmeniskai snaigiukai apie 6500 atsiejo  ax.gif

Bet kiek zinau, tai kartais ir natur cikle daro snaiguciu isodinimus, tik gleiviens paauginimo vaistukai kainuoja ir sprogdukai, tai ten tikrai kainos i kelis simtus telpa. Na, o jei reikia ir is naujo visus vaistukus pirkti, tai tikrai iseina brangiai, kaip ir ariwom minejo.
Atsakyti
QUOTE(Corsica @ 2010 10 18, 14:55)
Bet kiek zinau, tai kartais ir natur cikle daro snaiguciu isodinimus, tik gleiviens paauginimo vaistukai kainuoja ir sprogdukai, tai ten tikrai kainos i kelis simtus telpa. Na, o jei reikia ir is naujo visus vaistukus pirkti, tai tikrai iseina brangiai, kaip ir ariwom minejo.


man dare dirbtiniam cikle, tai gleivines auginimui vaistukai ten tikrai ner brangus, esme ta, kad po teigiamo HCG man reikejo laaaabai ilgai naudoti Crinone ir leistis i pilva Zibora. va cia turbut ir buvo didzioji islaidu dalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 18, 12:37)
sedim cia kaip kokios pirdes senutes ir nepasijudinam is savo sutrunijusio kreslo  cool.gif


Nu bet rimtai! drinks_cheers.gif Uzkniso jau sitie namai, noriu i kitus, bet... niekaip ta laimes paukste neatskrenda, kad uz uodegos pastvertumem doh.gif Ir nesakykit, kad ateis TA diena, nes ji gali ir neateiti, visada islieka ir tokia tikimybe schmoll.gif
Kazkaip visada kabinuosi i senbuviu laimingas istorijas, kurios bande daugiau kartu nei as, bet... musu gretos tikrai mazeja... ir darosi baisu, kad zmones keiciasi, o as (mes) dar cia g.gif
Va, kiek siandien turiu pesimizmo savyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele83 @ 2010 10 18, 16:39)
Nu bet rimtai!  drinks_cheers.gif Uzkniso jau sitie namai, noriu i kitus, bet... niekaip ta laimes paukste neatskrenda, kad uz uodegos pastvertumem  doh.gif  Ir nesakykit, kad ateis TA diena, nes ji gali ir neateiti, visada islieka ir tokia tikimybe  schmoll.gif
Kazkaip visada kabinuosi i senbuviu laimingas istorijas, kurios bande daugiau kartu nei as, bet... musu gretos tikrai mazeja... ir darosi baisu, kad zmones keiciasi, o as (mes) dar cia  g.gif
Va, kiek siandien turiu pesimizmo savyje  blush2.gif

Nereikia pesimizmo 4u.gif
Aš prisijungiau nesenai, bet skaitydavau tai gerokai anksčiau. Ir man kažkaip atrodo, kad tikrai labai daug mergaičių jau laukiasi ar net turi lėliukus... O senbuvių laimingų istorijų irgi nemažai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele83 @ 2010 10 18, 15:39)
ir darosi baisu, kad zmones keiciasi, o as (mes) dar cia  g.gif

Na, as viena is tu naujokiu, turbut. Skyrelio naujokiu, nes bandymu stazas pas mane jau 7-i metai, vienok biggrin.gif Turbut irgi i penCininku gretas tinku. Kaip nujausdama, skyreli daznai skaitydavau, kazkam ir pagelbejus esu pinigeliais blush2.gif Pamenu labai daug senuju dalyviu, kurios jau ne tai kad supuoja, bet ir laksto paskui savo mazulelius. Yra kam nepasiseke, bet as tik viena toki atveju prisimenu... Tuomet zmones tiesiog nuleido rankas.
Ir ta statistika siandiena yra tikrai kur kas geresne, nei kad anksciau buvo. Taip kad nenuleidziame ranku ir nenurasome saves.

Mano kolege dvynukes pasigimde irgi po IVF'o, budama 44m., va biggrin.gif
Atsakyti

Sveikutes,

As su blogom naujienom, pas mus is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet visai nepasidalino sad.gif Isodinimo neivyko. Su vyru gavom soka....
Jau nusprendem bandyti antra IVF su ICSI, tai gydytojas parekomendavo.
Kodel taip ivyko, jie negali pasakyti, nes nieko blogo nemate, spermiukai irgi buvo kiekybiski ir kokybiski. Bet reikalas, gal tame, kad man jau 43 metai ir mano kiausineliai sensta kartu su manimi g.gif
Kaip bebutu liudna dabar, bet mes vilties dar nepraradom smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, stai ir as su savo istorija.. Atsikeliau ryta emnesiu nera, nulekiau pasidariau HCG. Atsakymas rytoj po pietu. Nulekiau i darba uz valandos kraujas pasirode verysad.gif . Nu viskas memes parsidejo. Taip nuliudau, asaryte nubriaukiau verysad.gif . Bet nubego nubego ir dingo kraujas prasidejo rudi tepliojimai ir iki dabar po biski teplioja. Crinonas juodas. Nu zopdziu nebezinau nei ka galvoti.. Kaip tie mazyliai zaidzia su musu nervais smile.gif Dabar ir galvoju pasidariau pirmiau hcg ir po to kraujas tai dabar kaip tiketi tuo atsakymu? Nors jau galvojau kad viskas... Bet dabar kai kraujo nera kazkokia viltis sirdeleje dar krebzda.. smile.gif Galvoju gal vienas pabego kitas pasiliko.. Nu zodziu visokios mintys i galva lenda.. Ar yra kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 18:02)
Sveikutes,

As su blogom naujienom, pas mus is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet visai nepasidalino sad.gif Isodinimo neivyko. Su vyru gavom soka....
  Jau nusprendem bandyti antra IVF su ICSI, tai gydytojas parekomendavo.

nu velniava kazkokia doh.gif dziugu, kad vilties klodai dar neisseko, tikrai pavyks sekanti karta 4u.gif
tik man toks klausimas iskilo del ICSI: kai dare ivf gydytoja iskarto pasake, jei matytsim kad nesivaisina - taikysim ICSI, pas mus patys nesivaisino visai, tad pritaike ICSI. gydytoja iskarto buvo ispejusi apie tokius embriologu planus. kazin kodel jums paie tai neuzsimine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 18 spalio 2010 - 18:12
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 12:24)
tikiuosi,kad mano istorija ikveps nepasiduoti ir eiti tikslo link.Juk mums reikia TIK vieno vienintelio stipruoliuko  wub.gif
zinau kad tokios skaudzios temos kaip si(ivf)neisnyks,bet bent noreciau tiketi ,kad apmazes musu gretos.sekmes sekmes sekmes wub.gif
p.s.metu virusiuka,didele virusiuku skraiste ant visos sios temos,kad visos pajustumem ta saldu rezultato skoni  nestuke.gif


Kokie ikvepianti istorija smile.gif Asarytes istrysko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 18, 19:02)
Sveikutes,

As su blogom naujienom, pas mus is 12 kiausineliu apsivaisino tik vienas, bet visai nepasidalino sad.gif Isodinimo neivyko. Su vyru gavom soka....
  Jau nusprendem bandyti antra IVF su ICSI, tai gydytojas parekomendavo.
Kodel taip ivyko, jie negali pasakyti, nes nieko blogo nemate, spermiukai irgi buvo kiekybiski ir kokybiski. Bet reikalas, gal tame, kad man jau 43 metai ir mano kiausineliai sensta kartu su manimi  g.gif
Kaip bebutu liudna dabar, bet mes vilties dar nepraradom  smile.gif


laikykis ir nenuleisk rankyciu kovoti toliau. As irgi galvoju jei HCG neigiamas skambinsiu gydytojui klausiu kada vel galime startuoti smile.gif
Papildyta:
EGK, kaip tavo sveikatele? Kaip laikaisi?
Atsakyti
Sveikos, aš su liūdnom žiniom verysad.gif augo daug folikulų, bet šnd padarė Estradiol'io tyrimą iš kraujo ir jis mažas... Turėsim, geriausiu atveju, kelis folikulus, kurių gali neužtekti...
gal kuriai taip buvo? Per mažas man Gonal dozes skyrė turbūt... verysad.gif
Atsakyti