Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Egk, Atiloja, Tensei, labai linkiu, kad neuzilgo papildytumet nauju nestukiu gretas!!! nestuke.gif

Tiffany, viskas bus gerai! Zinau, kad sunku valdyti stresa, bet pabandyk! laukia graziu hcg skaiciuku! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 18, 10:45)
Merginos, kurios darėtės su snaigutėmis Lietuvoje kiek maždaug kainavo IVF, t.y įsodinimas pats?


Jeigerai pamenu, 2000+ vaistukai stimuliacijai (jie daug pigesni nei ruosiantis standartinei IVF stimuliacijai)
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 10 15, 19:53)
Sita procedura nera skausminga, jauti tik gal koki spaudima, bet tikrai ne skausma ir vyras gali dalyvauti viskame, jam tai ir labai svarbu smile.gif

Ne visada neskausminga schmoll.gif Iš 4 kartų du kartus sienom lipau nuo skausmo, 2 kartus nieko nejutau ax.gif

QUOTE(kristinele83 @ 2010 10 17, 10:40)
Beje, sveikinu save su oficialiomis 3-iomis metinems IVF skyrelyje  drinks_cheers.gif

Tai aš tave keliais mėnesiais lenkiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 10 18, 11:29)
Tai aš tave keliais mėnesiais lenkiu cool.gif

o as tave ax.gif sedim cia kaip kokios pirdes senutes ir nepasijudinam is savo sutrunijusio kreslo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 18, 12:37)
o as tave  ax.gif sedim cia kaip kokios pirdes senutes ir nepasijudinam is savo sutrunijusio kreslo  cool.gif


Pasijudinsit, Rositele, pasijudinsit mirksiukas.gif Net neabejokit ... Galbut jau ne uz kalnu mirksiukas.gif
Atsakyti
Lendu is pogrindzio,nors turbut manes nelabai kas ir prisimena,daugiau skaiciau nei rasiau.su kiekvienu teigiamu merginu rezultatu dziaugsmo asras braukiau,su neigiamu skausmo asaras braukiau. diena is dienos klaviatura laisciau suriom asarom verysad.gif Noriu padekoti singeritai,dijav kantriai aiskinusiom man per az kas yra kas.Aciu merginos uz palaikyma ir paguoda 4u.gif ir zinoma aciu visoms sio skyrelio dalyvems,nors ir nedalyvavau pokalbiuose ,bet jauciau dideli psichologini palaikyma!
nusprendziau papasakoti savo kelia savjones link,gal kam ines vilties ir stiprybes mano istorija.ir iskart persiprasau uz paklode .
mano vyro turtas prastas,tad vienintele isietis tik pagalbinis apvaisinimas su isci.stimuliavosi viskas gerai,ispunktavo 15 kiausineliu is kuriu liko 11 geru,o kita diena pasake jog apsivaisino 7.kai atvykom pasiimti savo turtelio(dariausi uzsieni,deda tik 1 kiausineli)pasake ,kad liko tik 3.du geri ,vienas pusetinai(neprisimenu daugiau nes aptemo samone po tokiu skaiciu)viena isodino du uzsalde.ir prasidejo didysis laukimas......ka isgyvenam ir ka jauciam visa si laikotarpi visos zinom verysad.gif 7diena aisku sugadinau testa,8,9,10.....gadinau gadinau ir isivaizdavau ,kad bent pamatysiu ta isivajotaja juostele,nors vaiduokliuka.deja....hcg 13 diena buvo nulinis,o kita diena atkeliavo mmm.su vyru kaukem is skausmo.maniau ,kad sirdis isoks,bet reikia irtis toliau,reikia gyventi toliau.beja pries pirmaji gydima nesijauciau pasiruosusi nei fiziskai nei moraliskai.buvau tik pikta ir nuo zliumbimo istinusiom akym.kita cikla sutarem jog pasiimsiu snaigutes,deja....neatsilo... verysad.gif
Kaip rosita yra rasiusi,kad skausmas mus tik uzgrudina.tai tikra tiesa 4u.gif po 4riu menesiu pasiryzau antram gydimui.jauciau itampa savyja,bet atsiribojau nuo forumo,nuo bet kokios informacijos(labai imdavau i galva mergaiciu neigiamus rezultatus,vyras uzdraude kisti nosi i sm)ispunktavo 10.apsivaisino 6,o kai nuvaziavom isodinimui ....buvo tik vienas!TIK vienas!mazai truko ,kad nualpciau kabinete.galvoju kam jie deda ta viena?meluoja ,kad geras is kart verdiktas mano buvo ,kad nieko gero nebus...dar gyditoja dave 40 % pastojimo su siuo kiausineliu.zinoma as netikejau,juk meluoja....deda belekoki ,kad psihologiskai nepalusciau(cia man jau smegenai buvo susisuke matyt)namuose pradrypsojau apie 5 dienas.pc nesijungiau ir tiesiog megavausi tom ramiom minutem,nes paskui galvojau bus nervatriopka ir testu gadinimas.zinoma testa pasidariau 7 diena doh.gif nieko,9 diena....nieko....na ka gi neigiamas vel.tik jauciausi gan stipri ir zinojau jog treciaji gydima pradesiu nuo saves.gimdos nuotrauka,histeroskopija.laparaskopija....prisiekiau padarysiu viska,reiks namus parduosiu,bet nesustosiu.o kadangi testas parode vel neigiama(testa nakti dariausi nuo vyro paslapcia) grizus i lova pasizadinau vyreli smileysex.gif blush2.gif (juk vistiek neigiamas rezultatas,nera ka ir nuo ko saugotis doh.gif )
12 diena pasidariau hcg.o laukiant rezultatu ziurejau pro langa i paukscius ir pavydejau jiems,norejau buti varna ar kokiu zvirbliu ir kad man nerupetu niekas kaip tiems pauksteliams ta ukanota ryta.pavydejau netgi toms kurioms mmm atkeliavo anksciau nei man.galvojau kaip neteisynga antras gydimas ,duoda vilties iki paskutines hcg dienos.o kita diena atkeliauja mmmm.
taigi,rezultatas hcg....70 blink.gif wub.gif ar taip gali buti!ar taip gali buti?!kokia rauda isiverze is manes matyt tik jus suprasite,tik mes metytos vetytos tai suprasim 4u.gif dabar suprantu ka reiskia vienos merginos parasymas,kad iki tikslo reikia TIK vieno, tik vieno vienintelio kiausinelio wub.gif
dabar mano pilveli gyvena vienas stipruoliukas, greitai jau mes susitiksim su juo,mazdaug uz menesiuko wub.gif
ir zinau, kad as grisiu dar cia .zinau ,kad dar karta bandysiu.... wub.gif
ir dar pabaigai noriu pasakyti nestumo testais netikekit,kiek nervu istasymo su jais doh.gif mano testai buvo nuo 5hcg,o parode tik 15 isodinimo diena doh.gif
tikiuosi,kad mano istorija ikveps nepasiduoti ir eiti tikslo link.Juk mums reikia TIK vieno vienintelio stipruoliuko wub.gif
zinau kad tokios skaudzios temos kaip si(ivf)neisnyks,bet bent noreciau tiketi ,kad apmazes musu gretos.sekmes sekmes sekmes wub.gif
p.s.metu virusiuka,didele virusiuku skraiste ant visos sios temos,kad visos pajustumem ta saldu rezultato skoni nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 12:24)


Aciu uz istorija ir vilties bagazo papildyma 4u.gif
Sekmingo laukimo ir dziugaus pirmojo pasimatymo smile.gif
Atsakyti
Pabegusi laime, tavo istorija suteike vilties. Nuostabus pasakojimas, ikvepiantis nauju jegu, naujiems, sunkiems isbandymams. Nuosirdziausi sveikinimai, pagavus issvajuota, issapnuota, ispuoseleta stebukla uz uodegos. Neisvengiamo isvengti neimanoma smile.gif, tikiuos musu visu anksciau ar veliau laukia tas neisvengiamas dziaugsmas ir laime. Reikia tik sulaukti .... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 10:24)
taigi,rezultatas hcg....70  blink.gif  wub.gif ar taip gali buti!ar taip gali buti?!kokia rauda isiverze is manes matyt tik jus suprasite,tik mes metytos vetytos tai suprasim 4u.gif dabar suprantu ka reiskia vienos merginos parasymas,kad iki tikslo reikia TIK vieno, tik vieno vienintelio kiausinelio  wub.gif


ech, kokia grazi istorija wub.gif , net as asaras braukiu prisiminus ta nakti, kai suzinojau, kad nestuke.gif ..
Visom sio skyrelio mergytem linkiu nepasiduot, juk privalo ateit TA diena mirksiukas.gif
Atsakyti
dar pamirsau parasyti jog per 1ma gydima krutine buvo kaip ries mmm,o paskui eme ir supliusko.o per antra gydima,krutine buvo buvo ir supliusko.o po keliu dienu vel atsirado.o pilva maude beroc du menesius,toks jausmas ,kad tuoj tuoj mmm parkeliaus.o crinonas per visa ta laika ir zalsvas, ir rusvas, ir dar kazkoksai buvo.ir netgi kraujo buvo.zodziu tie pojuciai nelemia ar neigemas ar teigiamas rezultatas.tik nervatriopka nuo tu pjuciu.
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 12:24)

Labai sveikinu, kad pavyko is antro karto thumbup.gif Tokios istorijos tikrai stumia mus i prieki ir neleidzia nuleisti ranku 4u.gif Sklandaus gimdymo tau ir dziaugsmingo susitikimo su leliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pabegusi_laime @ 2010 10 18, 13:24)
p.s.metu virusiuka,didele virusiuku skraiste ant visos sios temos,kad visos pajustumem ta saldu rezultato skoni  nestuke.gif


Kaip ikvepia tokios istorijos... wub.gif Dekui tau 4u.gif
Griebiu ir as viena virusiuka.... ax.gif
Atsakyti