Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Oi, Tiffani, nepanikuok. Bus kaip bus, siandiena nieko nepakeisi. Bet stresas gali tik pabloginti padeti. Butinai pasiskambink gydytojui is ryto, gal sumazins progesterono doze.
Del HCG nieko negaliu patarti. As visuomet ji darydavausi, kai memes budavo jau parejusios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 18:03)
Mergaites, siandien pasirode kruvinas crinonas ir biskuti kraujingui isskyru. Cia jau viskas? Siandien 8 dpi. Tikriausiai ateis tuoj nelauktos memes, nes pilva irgi skauda. Oj kaip neramu..



Na man is pradziu rudai tepliojo, o kraujukas pirma kart pasirode
O nuo kurios dienos tau rudai tepliojo? Taigi jau būtų pramušę. Nieko nebijok 4u.gif


Mes kaip tik su Treijsu šeštadienį kalbėjom apie kraujuko pasirodymą, sakė vistiek reikia daryti HDG tyrimą ir dar visokių istorijų su gera pabaiga pasakojo 4u.gif Ir tau bus viskas gerai. Linkiu kaip nors išlaukti tą paskutinę nerimo dieną 4u.gif

erikaMas, man irgi punkcija buvo trečiadienį, o įsodinimas šeštadienį, lauksim kartu 4u.gif Punkcija man buvo 15 cd. Šiaip mano ciklas būdavo kaip laikrodukas 28 dienų, bet nuo stimuliacijų yra buvę ir 24, tai dabar nebežinau koks jis. Bet pasitikėk gydytoju.
Dėl hyperstimuliacijos nieko negaliu pasakyti, nes nesusidūriau. 4u.gif

laurynaa, ačiū už patarimą biggrin.gif Kaip gražiai jūs augat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 17 spalio 2010 - 21:38
QUOTE(Singerita @ 2010 10 15, 19:03)
Gal gali plačiau papasakoti apie IMSI, ar jūs patys norėjote ar gydytojai siūlė ? Kaip vaisinosi, ar pas jus problema pas vyrą ? Užverčiau klausimais, bet labai įdomu apie tą IMSI, gal ir rašėt bet praleidau.

Atleisk , kad neatrasiau 4u.gif Savaitgali buvau be interneto. IMSI patare daryti embriologas, nes labai prasta spermiuku morfologija. Sake taip galima atrinkti pacius geriausius. Gavo sesiolika kiausialasciu buvo tinkamos vienuolika, apsivaisino tik astuonios, gerai dalinosi tik sesios doh.gif penktadieni viena isodino, penkias paliko auginti iki bastocistu , tad laukiu skambucio ar uzaugo unsure.gif . Jei bus viskas gerai , tai siandien dvi isodins.
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 18, 08:28)
Atleisk , kad neatrasiau 4u.gif  Savaitgali buvau be interneto. IMSI patare daryti embriologas, nes labai prasta spermiuku morfologija. Sake taip galima atrinkti pacius geriausius. Gavo sesiolika kiausialasciu buvo tinkamos vienuolika, apsivaisino tik astuonios, gerai dalinosi tik sesios doh.gif  penktadieni viena isodino, penkias paliko auginti iki bastocistu , tad laukiu skambucio ar uzaugo unsure.gif . Jei bus viskas gerai , tai siandien dvi isodins.

Ačiū už atsakymą. 4u.gif Vadinasi IMSI taiko kai prasta morfologija, naujiena ši procedūra, bet matau mažai kam iš mergaičių ją naudoja. Linkiu, kad užaugtų puikios blastocistos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 17, 18:56)
pasitikek gine, ji tikrai zino mka daro  mirksiukas.gif

Siunciu visoms dar maziukus virusiukus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gaudau virusiuskus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 17, 18:19)
Labas merginos,
jungiuosi ir as prie Jusu ir labai prasau pasidalinti patirtimi. Man treciadieni padare punkcija, sestadieni isodino 2 embrionus 7 ir 8 lasteliu. Pries darant isodinima gyd apziurejo echoskopu ir pastebejo laisvo skyscio (na zodziu mini hiperstimuliacija). Siandiena antra diena po isodinimo ir taip ispustas pilvas ir nuolat maudzia. Ar yra kam taip buve ir kuo tai baigesi, ka darete? Is anksto dekoju visoms, kurios bent kokia patirtimi pasidalins.

Man ispustas pilvas buvo nuo punkcijos, viso daugiau kaip savaite..., vis ata laika jauciausi kaip prisivalgiusi raugintu kopustu, obuoliu ir prigerusi kefyro smile.gif Kai buvo isodinimas, tai gydytoja sake, kad jei jausiuos blogiau, nei isodinimo diena, tada kreiptis i ja. As blogiau nesijauciau smile.gif manau, kad cia visos panasiai jauciasi wink.gif Laikykis ir sekmes mirksiukas.gif

Na ir del pilnos pusles: man gydytoja aiskino, kad kai pilna pusle, tada pro ja lengviau petenka kateteris i gimda ir lengviau isodinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 10 17, 22:21)

ramaus laukimo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 19:54)
O tau daug to rusvo crinono buvo? Na palauksiu rytojaus gydytojas manau nieko nepades. sakes pasidaryk HCG galvoju ryt pasidaryti. Nors nustatyta diena antradienis. Gal jau rodytu?

Nepanikuok!!! Laukiam graziu skaiciuku mirksiukas.gif Ir imk, kad butu linksmiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 18 spalio 2010 - 08:06
QUOTE(Tensei @ 2010 10 18, 08:28)
laukiu skambucio ar uzaugo unsure.gif . Jei bus viskas gerai , tai siandien dvi isodins.

Kumštukai suspausti. Sekmės 4u.gif Primink kur dareisi?

Atiloja, ramaus laukimo ir tau 4u.gif Kada darysi kraujuką?

Tiffani, kaip tu? Gal jau viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 18, 09:17)
Atiloja, ramaus laukimo ir tau 4u.gif  Kada darysi kraujuką?

As skaiciavausi, kad ketvirtadieni bus 10 dpi, bet daktare liepe sestadieni darytis HCG ax.gif O nerimas jau siandien blush2.gif
Atsakyti
[quote=egk,2010 10 18, 09:17]
Kumštukai suspausti. Sekmės 4u.gif Primink kur dareisi?

Dariausi VK ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 18, 09:21)
As skaiciavausi, kad ketvirtadieni bus 10 dpi, bet daktare liepe sestadieni darytis HCG  ax.gif  O nerimas jau siandien  blush2.gif

Nerimui gun_bandana.gif
Sukaupiam likučius ir iš paskutiniųjų apsišarvuojam kantrybe 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
erikaMas, leidau sau tave irasyti i sarasiuka blush2.gif pas ka gydotes? ramaus laukimo 4u.gif
Tiffanu, darysi siandien HCG? manau turetu jau parodyti kazka 4u.gif
mykolina, aciu uz info pasidalijima. sveik 4u.gif nu bet ne pigiai kainavo g.gif dziugu, kad jau kita cikla startuosit 4u.gif irasyti i sarasiuka? ax.gif 4u.gif
inero, kaip tu laikaisi nestuke.gif ? wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
kur musu Tiffani, kaip jai sekasi si ryta? tikiuosi nelemti tepliojimai liovesi g.gif
Atsakyti
Merginos, kurios darėtės su snaigutėmis Lietuvoje kiek maždaug kainavo IVF, t.y įsodinimas pats?
Atsakyti