Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(amberlina @ 2010 10 17, 18:44)
aciu tau labai, labai  smile.gif visad mano ciklas buvo 32 dienos, bet kaip pries beveik metus pradejau stimuliacijas  tapo 28, o isodinimas buvo 13 cd, nusiramink viskas bus gerai  mirksiukas.gif


matai dar nerimauju ir todel, kad mano buvo ilgas stimuliacijos ciklas (14 dienu), o isodinima dare 20 cd (o ciklas mano is viso apie 24 dienas). Bet tikiuosi, kad gyd zino ka daro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 17, 18:53)
matai dar nerimauju ir todel, kad mano buvo ilgas stimuliacijos ciklas (14 dienu), o isodinima dare 20 cd (o ciklas mano is viso apie 24 dienas). Bet tikiuosi, kad gyd zino ka daro blink.gif


pasitikek gine, ji tikrai zino mka daro mirksiukas.gif

Siunciu visoms dar maziukus virusiukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 17, 18:51)
as labai tikiuosi, kad tos nelabosios memes neateis, juk buna, kad kraujuoja , o tavyje vistiek auga mazylis, man irgi mazdaug tokiu laiku buvo pasirodes rusvas crinonas, nusiramink, o geriausia kaip sako laurynaa, pasuk ginei, bus ramiau


O tau daug to rusvo crinono buvo? Na palauksiu rytojaus gydytojas manau nieko nepades. sakes pasidaryk HCG galvoju ryt pasidaryti. Nors nustatyta diena antradienis. Gal jau rodytu?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 17, 15:48)
O įdomu kiek įtakoja stresas? Pav man nereikia visą dieną būt ant kojų, nieko kilnot irgi nereikia, na bet ramiai tai irgi nepabūsi nei dienos doh.gif

Manau, labai daug. As gausiu 1 sav. nedarbinguma, ir manau, ne bereikalo. As dabar mintyse galvoju, kaip perduosiu visus namu ruosos darbus vyrijai. Nedarbinguma gausiu 1 sav., skaiciuojant nuo punkcijos. Bet namie irgi nieko nedirbsiu cool.gif

QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 17:03)
Mergaites, siandien pasirode kruvinas crinonas ir biskuti kraujingui isskyru. Cia jau viskas? Siandien 8 dpi. Tikriausiai ateis tuoj nelauktos memes, nes pilva irgi skauda. Oj kaip neramu..

Nu as jau rasiau. Man po IUI 6-7 d. ciurksle begdavo nuo... progesterono. Paziurek, ar anotaciniame lapelyje negalima tokia organizmo reakcija i crinone. Sekmes, tikiu, kad cia tikrai dar ne viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 17 spalio 2010 - 18:55
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 19:54)
O tau daug to rusvo crinono buvo? Na palauksiu rytojaus gydytojas manau nieko nepades. sakes pasidaryk HCG galvoju ryt pasidaryti. Nors nustatyta diena antradienis. Gal jau rodytu?


na ne nebuvo daug, o tau kelinta rytoj diena? man tai 11dpi rode skaiciukus. Sekmes tau rytoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 17, 19:54)
Manau, labai daug. As gausiu 1 sav. nedarbinguma, ir manau, ne bereikalo. As dabar mintyse galvoju, kaip perduosiu visus namu ruosos darbus vyrijai. Nedarbinguma gausiu 1 sav., skaiciuojant nuo punkcijos. Bet namie irgi nieko nedirbsiu  cool.gif
Nu as jau rasiau. Man po IUI 6-7 d. ciurksle begdavo nuo... progesterono. Paziurek, ar anotaciniame lapelyje negalima tokia organizmo reakcija i crinone. Sekmes, tikiu, kad cia tikrai dar ne viskas  4u.gif


Tau tikrai ten daug begdavo? Nes man ir taip crinonas rudas rudas buvo, o dabar kraujukas pasirode. Tai sakau jau viskas, Dar nepramuse laikausi vis dar;)) Kad tureciau ta anotacini lapeli lietuviska butinai paskaityciau, bet neturiu, vaistai is rygos. Gal kuri mergaite turi lapeli anotacini? Kokie salutiniai reiskiniai gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 18:58)
Tau tikrai ten daug begdavo? Nes man ir taip crinonas rudas rudas buvo, o dabar kraujukas pasirode. Tai sakau jau viskas, Dar nepramuse laikausi vis dar;)) Kad tureciau ta anotacini lapeli lietuviska butinai paskaityciau, bet neturiu, vaistai is rygos. Gal kuri mergaite turi lapeli anotacini? Kokie salutiniai reiskiniai gali buti?

Nu man begdavo tikrai ciurksle, ir spalva buvo kur kas tamsesne nei per mmm. As irgi pirma karta pamaniau, kad mmm prasidejo, tai pirma diena nieko ir nedariau. Antra diena nustebau, kad ryte svaru ir visas smagumas prasidejo popiet. Trecia diena tas pats... Tai tada ir pasiskambinau gydytojui. Man buvo patarta gerti progesterona, ir mazesne doze, nei buvo paskirta pries tai.
As naudojai ne crinone, bet Estime Gé 200 MG (geriama ir naudojama kaip zvakutes).
Pas mane va kas anotaciniame lapelyje parasyta:
1. Vaginaliu budu naudojamas po IVF'o.
2. Esant nestumui, naudojama tik vaginaliniu budu ir tik 1-a trimestra (nes veliau gali buti poveikis kepenims).
3. Vienas is neigiamu poveikiu: kraujavimas (tarp menesiniu, pries menesines ir pan.). Toliu atveju: a) keisti kieki cool.gif keisti zvakutes vartojimo ritma. Bet kokiu atveju, reikia informuoti gydytoja.

Nepanikuok. Isgerk koki sauksteli konjekelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 19:58)
Kad tureciau ta anotacini lapeli lietuviska butinai paskaityciau, bet neturiu, vaistai is rygos. Gal kuri mergaite turi lapeli anotacini? Kokie salutiniai reiskiniai gali buti?


Issitraukiau Crinono anotacini lapeli, tai salutiniai poveikiai aprasyti (verciu is anglu k.) tokie: gali buti lengvas kraujavimas arba "tepimas", gali buti sunku susikoncentruoti vairuoti ir pan. Pajutus tokius reiskinius konusltuotis su gyd.

Tiffani, pabandyk ryt gyd. skambtelt, ir neprarask vilties 4u.gif
Atsakyti
[quote=Pireja,2010 10 17, 20:14]
Nu man begdavo tikrai ciurksle, ir spalva buvo kur kas tamsesne nei per mmm. As irgi pirma karta pamaniau, kad mmm prasidejo, tai pirma diena nieko ir nedariau. Antra diena nustebau, kad ryte svaru ir visas smagumas prasidejo popiet. Trecia diena tas pats... Tai tada ir pasiskambinau gydytojui. Man buvo patarta gerti progesterona, ir mazesne doze, nei buvo paskirta pries tai.
As naudojai ne crinone, bet Estime Gé 200 MG (geriama ir naudojama kaip zvakutes).
Pas mane va kas anotaciniame lapelyje parasyta:
1. Vaginaliu budu naudojamas po IVF'o.
2. Esant nestumui, naudojama tik vaginaliniu budu ir tik 1-a trimestra (nes veliau gali buti poveikis kepenims).
3. Vienas is neigiamu poveikiu: kraujavimas (tarp menesiniu, pries menesines ir pan.). Toliu atveju: a) keisti kieki cool.gif keisti zvakutes vartojimo ritma. Bet kokiu atveju, reikia informuoti gydytoja.

Dekui, uz info. na tikiuosi, kad cia nuo progesterono ,bet savijauta kaip pries mėnesines verysad.gif Dabar dar isidejau crinona ir tas piestukas jau su kraujuku. Na ziusesim rytoj kaip bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 18:54)
O tau daug to rusvo crinono buvo? Na palauksiu rytojaus gydytojas manau nieko nepades. sakes pasidaryk HCG galvoju ryt pasidaryti. Nors nustatyta diena antradienis. Gal jau rodytu?

rytoj tau bus 9d. ir kadangi tu su blastocistom, tai tikrai turėtų jau rodyti
ir labai tikiuosi, kad parodys didelius skaičiukus wub.gif
laikau kumščius wub.gif ir tikiu, kad čia kaip ir merginos rašė nuo progesterono, nes man visus kartus kraujavo, o tą sėkmingąjį kartą, net iki 17 sav vis patepdavo tai rudai, tai krauju, o crinoną nustojau naudoti 16sav.
Atsakyti
[quote=Tiffani,2010 10 17, 21:51]
[quote=Pireja,2010 10 17, 20:14]
Dekui, uz info. na tikiuosi, kad cia nuo progesterono ,bet savijauta kaip pries mėnesines verysad.gif Dabar dar isidejau crinona ir tas piestukas jau su kraujuku. Na ziusesim rytoj kaip bus verysad.gif
[/quote]

Laikykis, Tiffani; mm neateis, schmoll.gif jau seniau būtų pramušę, jei jau kelias dienas ramybės neduoda kraujas... Nes man viskas staiga įvyko, nebuvo kada net nervintis: po pietų pradėjo kristi raudonas crinonas, o vakare (po kokių 2 val.) jau pylė mmm... O forume kiek merginoms buvo, jei jau nepramuša, tai būna nestuke.gif Linkiu sulaukt ryto ir daryt HCG, kelinta tau dpį? Tu pas Treijs?
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 17, 21:04)
Laikykis, Tiffani; mm neateis,  schmoll.gif jau seniau būtų pramušę, jei jau kelias dienas ramybės neduoda kraujas... Nes man viskas staiga įvyko, nebuvo kada net nervintis: po pietų pradėjo kristi raudonas crinonas, o vakare (po kokių 2 val.) jau pylė mmm...  O forume kiek merginoms buvo, jei jau nepramuša, tai būna  nestuke.gif  Linkiu sulaukt ryto ir daryt HCG, kelinta tau dpį? Tu pas Treijs?


Aciu ailima, sniege555, Pireja ir kitoms uz palaikyma. Nuteikiat visos tik gerai;) Pakaiciusi, pradedu tiketi kad viskas taip ir turi buti ir viskas bus gerai smile.gif Taip as pas Treis. Ryt 9 diena ir manau kad ryt ryte pasidarysiu HCG . Bet atsakymas greiciausiai antradieni tebus. Oj tokia jau as trizne esu, dabar dar ant to crinono aplikatoriaus kai pamaciau kraujuko tai visai liudna verysad.gif Laikysiu uzspaudus iki rytojaus ir begsiu is ryto kraujuka priduot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 17, 21:04)
Laikykis, Tiffani; mm neateis,  schmoll.gif jau seniau būtų pramušę, jei jau kelias dienas ramybės neduoda kraujas... Nes man viskas staiga įvyko, nebuvo kada net nervintis: po pietų pradėjo kristi raudonas crinonas, o vakare (po kokių 2 val.) jau pylė mmm...  O forume kiek merginoms buvo, jei jau nepramuša, tai būna  nestuke.gif  Linkiu sulaukt ryto ir daryt HCG, kelinta tau dpį? Tu pas Treijs?


Na man is pradziu rudai tepliojo, o kraujukas pirma kart pasirode verysad.gif
Atsakyti