Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(sniege555 @ 2010 10 17, 16:21)
Dėl biuletenio: jei tik sėdi prie kompo, dar ir internete naršai, žurnalą paskaitai, manikiūro nueini darbo metu  rolleyes.gif ,  tai tada gali eiti  į darbą; bet jei lakstyt turi, stresas, klientai, susitikimai, kelionės ar pan., tai turbūt geriau pailsėti, pasiimti dienas SAU, pabūti su savimi  smile.gif Juk pačios rašome - svarbu pozityviai nusiteikti, save mylėti ir saugoti  ax.gif čia mano nuomonė, nepykit, jei kas nesutinkate  rolleyes.gif

O įdomu kiek įtakoja stresas? Pav man nereikia visą dieną būt ant kojų, nieko kilnot irgi nereikia, na bet ramiai tai irgi nepabūsi nei dienos doh.gif
Atsakyti
Merginos, galiu pasidalinti savo patirtimi - pries isodinima gydytoja liepe ateiti pilna pusle, na ne tokia, kad negaletum iskenteti, bet tiktais ne tuscia, sake labai sunku tada isodinti tiklsiai. O po isodinimo as siulyciau pasilepinti. As pries ir po keleta dienu gulinejau lovoje, skaiciau geras knygas ir buvau visiskai atsipalaidavusi nuo darbo. Manau, kad tai turi didele reiksme, nes tada ne tik smegenys, bet ir visas organizmas atsipalaiduoja. Todel, jeigu tik turite galimybe, siulau ypac po isodinimo keleta dienu pailseti ir pakalbinti mazuliukus pasilikti 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, siandien pasirode kruvinas crinonas ir biskuti kraujingui isskyru. Cia jau viskas? Siandien 8 dpi. Tikriausiai ateis tuoj nelauktos memes, nes pilva irgi skauda. Oj kaip neramu..
Atsakyti
Na visko gali buti. Caia ne 1 kraujavo, bet jau supuoja mazylius.Dabar svarbu nesijaudint ir aisku pasidaryt HCG
Atsakyti
Labas merginos,
jungiuosi ir as prie Jusu ir labai prasau pasidalinti patirtimi. Man treciadieni padare punkcija, sestadieni isodino 2 embrionus 7 ir 8 lasteliu. Pries darant isodinima gyd apziurejo echoskopu ir pastebejo laisvo skyscio (na zodziu mini hiperstimuliacija). Siandiena antra diena po isodinimo ir taip ispustas pilvas ir nuolat maudzia. Ar yra kam taip buve ir kuo tai baigesi, ka darete? Is anksto dekoju visoms, kurios bent kokia patirtimi pasidalins.
Atsakyti
erikaMas, buna ir ne vienai. Svarbu stebek pilvuka, kaip slapinesi, ar neuzsilaiko skysciai... Jei nermau gyd pasuk smile.gif Ramau laukimo
Atsakyti
Ir dar
kuriomis ciklo dienomis jums dare isodinimus?
Papildyta:
QUOTE(Trusty @ 2010 10 17, 18:22)
erikaMas, buna ir ne vienai. Svarbu stebek pilvuka, kaip slapinesi, ar neuzsilaiko skysciai... Jei nermau gyd pasuk smile.gif Ramau laukimo


Aciu uz palinkejimus, mes jau taip seniai laukiam to stebuklelio nestuke.gif , kad dabar paniskai bet kokiu pojuciu bijau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 17, 18:19)
Labas merginos,
jungiuosi ir as prie Jusu ir labai prasau pasidalinti patirtimi. Man treciadieni padare punkcija, sestadieni isodino 2 embrionus 7 ir 8 lasteliu. Pries darant isodinima gyd apziurejo echoskopu ir pastebejo laisvo skyscio (na zodziu mini hiperstimuliacija). Siandiena antra diena po isodinimo ir taip ispustas pilvas ir nuolat maudzia. Ar yra kam taip buve ir kuo tai baigesi, ka darete? Is anksto dekoju visoms, kurios bent kokia patirtimi pasidalins.


labukas, zinau ka tai reiskia, man buvo hyperstimuliacija, pilvas menesi buvo ispustas,buvo sunku, nemalonu ir skausminga, atrodziau lyg sesta menesi nescia verysad.gif viskas buvo gerai, tapau nestuke.gif ir dabar mano pilvelyje auga stebukliukas. Tik gerk daug vandens, mazdaug 2l i diena, ir ilsekis viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 17, 18:34)
labukas, zinau ka tai reiskia,  man buvo hyperstimuliacija, pilvas menesi buvo ispustas,buvo sunku, nemalonu ir skausminga, atrodziau lyg sesta menesi nescia  verysad.gif viskas buvo gerai, tapau  nestuke.gif ir dabar mano pilvelyje auga stebukliukas. Tik gerk daug vandens, mazdaug 2l i diena, ir ilsekis viskas bus gerai  thumbup.gif

aciu uz patirti ir nuosirdziausi sveikinimai tapus nestuke.gif , o sakyk amberlina, kiek dienu tavo ciklas ir kelinta ciklo diena dare isodinima?
Atsakyti
QUOTE(erikaMas @ 2010 10 17, 18:41)
aciu uz patirti ir nuosirdziausi sveikinimai tapus  nestuke.gif , o sakyk amberlina, kiek dienu tavo ciklas ir kelinta ciklo diena dare isodinima?


aciu tau labai, labai smile.gif visad mano ciklas buvo 32 dienos, bet kaip pries beveik metus pradejau stimuliacijas tapo 28, o isodinimas buvo 13 cd, nusiramink viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 17, 12:50)
Sveikos,

Ar yra kam skyre po punkcijos Clexane 0,2 ml? Paskaičiau, kad jis apie 100 Lt kainuoja. Tai čia vienam kartui? Kiek laiko jį reikia leistis įprastai?Čia taip suprantu kraują skystinantys vaistai.

naudoju clexane nuo punkcijos dienos, 14 svirsktu kainuoja virs 120 lt. isties kaip sako Zaizute -ne kiekvienoje vaistineje yra, jei esi is Vilniaus ir lankaisi VK tai salia esancioje vaistineje visada clexane yra mirksiukas.gif beje ji naudoju dar iki siol kieviena miela vakara doh.gif

QUOTE(egk @ 2010 10 17, 15:48)
O įdomu kiek įtakoja stresas? Pav man nereikia visą dieną būt ant kojų, nieko kilnot irgi nereikia, na bet ramiai tai irgi nepabūsi nei dienos doh.gif


EGK, jei gali tai tikrai geriau pirmasias dienas papoilsiauk namie be stresu, jei tai imanoma, as labai dziaugiuosi kad 6 dienas ilsejausi ir nesukau del darbiniu problemu sau galvos
lauskim tavo gero HCG 4u.gif
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 17:03)
Mergaites, siandien pasirode kruvinas crinonas ir biskuti kraujingui isskyru. Cia jau viskas? Siandien 8 dpi. Tikriausiai ateis tuoj nelauktos memes, nes pilva irgi skauda. Oj kaip neramu..

Tiffani, kad musu kalbos ir paguoda tau nors kiek padetu, kaip butu gerai. Tikrai isivaizduoju kaip tu nerimauji begaliniai. Skambink gydytojai, gal rekomenduos kokius vaistus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 17 spalio 2010 - 17:49
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 17, 18:03)
Mergaites, siandien pasirode kruvinas crinonas ir biskuti kraujingui isskyru. Cia jau viskas? Siandien 8 dpi. Tikriausiai ateis tuoj nelauktos memes, nes pilva irgi skauda. Oj kaip neramu..


as labai tikiuosi, kad tos nelabosios memes neateis, juk buna, kad kraujuoja , o tavyje vistiek auga mazylis, man irgi mazdaug tokiu laiku buvo pasirodes rusvas crinonas, nusiramink, o geriausia kaip sako laurynaa, pasuk ginei, bus ramiau
Atsakyti