Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 19:25)
Dar klausimas  blush2.gif kiek dienų iki punkcijos jau negalima ND daryti? Punkcijos datos dar nežinau, bet, kiek pamenu, [COLOR=orange] ilgas vyro taupymas, /COLOR], taip pat negerai apvaisinimui...  blush2.gif
Kokia čia taisyklė?


Jei teisingai pamenu, vyru turta reikia priduoti 2-3 dienu susilaikymo. Greiciausiai cia ir bus toks isskaiciavimas del ND 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 19:29)
Bet man pasiseke su seimos gydytoja kuri labai nori kad tik mums pasisektu ir prisideda prie to kuo gali  smile.gif


Mykolina, isduok paslapti, kur tokia gera gyd. rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 17:58)
LT man nedarbingumo nesiūlė, būtų davę, bet gyd. nematė reikalo, pasak jos, ir po punkcijos į darbą galima  doh.gif o įsodinimas turbūt tada kaip kokia SPA doh.gif

Man, sake, duos 1 sav. nedarbinguma (as ne LT; cia tokia tvarka). Bet, tarkime, kai dariausi IUI ir teko pora kartu vaziuoti darytis echo, po to pacia procedura, tai man seimos gydytoja dave nedarbinguma (as gyvenu toli nuo med.centru). Bet dave grynai is zmogisko supratimo.
Atsakyti
Paskutinis mano šio vakaro klausimas: blush2.gif
man reikia susileisti Gonal 150 dozę; turiu 4 injektorius (pieštukus) su likučiais.
Trauksiu į insulino švirkštuką. Tai turiu vienai dozei pritraukt vieną pilną švirkštuką ir dar kito pusę? Nes insulino švirkštukai po 1ml... doh.gif
Kiek Gonalio lieka kaip likučio švirkšte?
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 16, 19:46)
Jei teisingai pamenu, vyru turta reikia priduoti 2-3 dienu susilaikymo. Greiciausiai cia ir bus toks isskaiciavimas del ND  4u.gif
Papildyta:
Mykolina, isduok paslapti, kur tokia gera gyd. rasti ax.gif

Pnvz mirksiukas.gif Kaip Pireja sake irgi su zmogisku supratimu, supranta kad keliones, vizitai o paskui ir po punkcijos, isodinimo irgi reikia pasaugoti save. Netgi po ano nepasisekusio norejo dar testi ligonlapi kad atsigauciau, bet as kaip tik norejau i darba.
Papildyta:
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 20:13)
Paskutinis mano šio vakaro klausimas:  blush2.gif
man reikia susileisti Gonal 150 dozę; turiu 4 injektorius (pieštukus) su likučiais.
Trauksiu į insulino švirkštuką. Tai turiu vienai dozei pritraukt vieną pilną švirkštuką ir dar kito pusę? Nes insulino švirkštukai po 1ml... doh.gif
Kiek Gonalio lieka kaip likučio švirkšte?

Atrodo kad po 25 lieka. As tai darydavau kelis durius, netraukdavau i ta insulinini. Visus pabaigdavau tiesiai i pilva smile.gif Siaip Baiba pasakydavo kiek ten liko, as vezdavausi visus likucius parodyti.
Atsakyti
Na kokia palaima gerai išsimiegoti thumbup.gif Už dvi savaites turbūt kai bludijau thumbup.gif

Tiek apie viską diskutavot, nebežinau kuri ir ko klausėt 4u.gif
Dėl pūslės LV perspėja, tik gal pasako stimuliacijos pradžioj, gal neužfiksuojam, bet ryte dar perklausia ar pilna, tada pažiūri echoskopu, ar tikrai, nebijokit kad ir užmiršit, galima vandenuko išgert ir palaukt biggrin.gif
Dėl nedarbingumo, tai man nieko nedavė. O su šeimos gyd, manau, reiktų tartis "kitaip", kad ji kažką parašytų. Juk pas mus nėra tokio kodo, pas mus čia gi ne priežastis nedarbingumui blush2.gif
Megraitės, o jūs po įsodinimo ilsitės, neinate į darbelį? Visas 10 dienų? Aš galvoju, kad gal iš ryto truputį nueit, na ačiū dievui aš pati esu vadovė, tai apsiskelbsiu, kad negaluoju, paskui gal tipo reiks važiuot kur su reikalais, bet 10 dienų tai taip neišeis.

Oi labas rytas visos mergaitės friends.gif

Dar pamačiau, kad klausėt dėl vyro susilaikymo. Mum Baiba sakė susilaikyti nuo sekmadienio, o punkciją darė trečiadienį. Bet mano vyro reikalai suuper thumbup.gif
Treijsas net dėl ėjimo į pirtį nieko nesakė, vyras pats klausė, tai nusijuokė, sakė na savaitė iki neik, net baseine šaltame jis kas rytas maudosi, bet Treijsas sakė viskas čia gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 17 spalio 2010 - 10:00
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 16, 17:26)
Tikrai, merginos, kaip tvarkotes "biuleteniu" reikalus? Ar seimos gydytojai tokiems tikslams pasiraso, ar imate savo atostogu dienas? O gal ir stimuliacija/isodinima atliekantys LT gyd. nedarbinguma duoda?

P.S. Isodinimas ir Lietuvoje visais atvejais daromas su pilna pusle.


Merginos,
as irgi to paties paklausiu. Ar pats gydytojas, kuris daro isodinima, neisraso biuletenio, ar jus specialiai nenorite, kad is tos istaigos butu? Jei darto IVF, tai is viso imat 2 sav? As kazkaip buvau nusiteikus keliaut darban, bet jei sakot, kad geriau ramiai pagulet, tai nzn...Aciu :-)
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2010 10 17, 14:01)
As kazkaip buvau nusiteikus keliaut darban, bet jei sakot, kad geriau ramiai pagulet, tai nzn...Aciu :-)


Jei tu dirbi fizini darba, tada reikia ramybes, o jei sedi prie kompiuterio ar kita sedima darba, tai paaiskink man, kokiu budu tau darbas pakenks?
As esu po isodinimo ir skridusi, ir lovoj dvi savaites praleidusi, ir ejusi i darba, ir tinginiavusi su pagulinejimais.... Nemanau, kad kazkas itakoja, apart fizines aktyvios veiklos 4u.gif Cia mergaites, po sekmingu IVF gali pasidalinti patirtimi, ka veike tas dvi savaites. Dar daugiau patirties turi tos, kurios jau n kartu dare IVF, taciau rezultato dar neturi 4u.gif
Musu seimos gydytojas israso nedarbinguma po IVF, cia kiekvieno asmeninio santykio su gydytoju reikalas - musu - saunuolis, supratingas 4u.gif

Beje, sveikinu save su oficialiomis 3-iomis metinems IVF skyrelyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinele83: 17 spalio 2010 - 12:41
Sveikos,

Ar yra kam skyre po punkcijos Clexane 0,2 ml? Paskaičiau, kad jis apie 100 Lt kainuoja. Tai čia vienam kartui? Kiek laiko jį reikia leistis įprastai?Čia taip suprantu kraują skystinantys vaistai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picca: 17 spalio 2010 - 12:51
QUOTE(picca @ 2010 10 17, 13:50)
Sveikos,
Ar yra kam skyre po punkcijos Clexane 0,2 ml? Paskaičiau, kad jis apie 100 Lt kainuoja. Tai čia vienam kartui? Kiek laiko jį reikia leistis įprastai?Čia taip suprantu kraują skystinantys vaistai.


Brangiau kainuoja doh.gif Va cia preliminarios kainos ir aprasymas:
http://simtasmetu.lt..._raides/clexane

Kiek zinau,leistis reikia iki tol,kol suzinai atskyma (teigiama/neigiama).

Ir surasti ji labai sunku, nes vaistinese (ypac mazutese) retai buna, reikia skambinti ir ieskoti. Idomumo delei pasidalink patirtimi, kur rasi 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos seniai girdetos 4u.gif

Man gydytojas del pilnos pusles aiskino sekanciai - kai pusle pilna, tada gimda atsilenkia i vertikalia pozicija ir tada lengviau vyksta isodinimas. Berods tokias zodziais sake, nors ta kart is baimes ir nezinomybes mano akys buvo dideles ir 'protingos' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynyoge @ 2010 10 17, 15:33)
sveikos visos seniai girdetos 4u.gif

Man gydytojas del pilnos pusles aiskino sekanciai - kai pusle pilna, tada gimda atsilenkia i vertikalia pozicija ir tada lengviau vyksta isodinimas. Berods tokias zodziais sake, nors ta kart is baimes ir nezinomybes mano akys buvo dideles ir 'protingos'  lotuliukas.gif

Įdomu, kaip būna, su pilna pūsle, kai ir taip gimda užsirietusi? blush2.gif Gal kuri turi tokios patirties?
Jau rašiau, kad man per IVF buvo labai komplikuota, kad patektų tas kateteris... bet buvau su tuščia pūsle blink.gif
Dėl biuletenio: jei tik sėdi prie kompo, dar ir internete naršai, žurnalą paskaitai, manikiūro nueini darbo metu rolleyes.gif , tai tada gali eiti į darbą; bet jei lakstyt turi, stresas, klientai, susitikimai, kelionės ar pan., tai turbūt geriau pailsėti, pasiimti dienas SAU, pabūti su savimi smile.gif Juk pačios rašome - svarbu pozityviai nusiteikti, save mylėti ir saugoti ax.gif čia mano nuomonė, nepykit, jei kas nesutinkate rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 17, 15:21)
Įdomu, kaip būna, su pilna pūsle, kai ir taip gimda užsirietusi?  blush2.gif Gal kuri turi tokios patirties?
Jau rašiau, kad man per IVF buvo labai komplikuota, kad patektų tas kateteris... bet buvau su tuščia pūsle  blink.gif
Dėl biuletenio: jei tik sėdi prie kompo, dar ir internete naršai, žurnalą paskaitai, manikiūro nueini darbo metu  rolleyes.gif ,  tai tada gali eiti  į darbą; bet jei lakstyt turi, stresas, klientai, susitikimai, kelionės ar pan., tai turbūt geriau pailsėti, pasiimti dienas SAU, pabūti su savimi  smile.gif Juk pačios rašome - svarbu pozityviai nusiteikti, save mylėti ir saugoti  ax.gif čia mano nuomonė, nepykit, jei kas nesutinkate  rolleyes.gif


Tai va, mano darbas ne fizinis, bet tikrai streso netruksta, kaip tik reikia naujus procesus, sistema kurti. Tai galvoju ramybes man tikrai tas nepriduos. Ir nervas biski ima, nes turiu terminus darbams padaryti, o cia kartu ir svabiausiam gyvenimo ivykiui ruosiuos... jauciu pagal savijauta ziuresiu..
Atsakyti