Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Man atrodo, kad kai moteris buna pilna pusle isodinti zirniukus lengviau. Nu cia tik pamastymas:)
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 17:37)
Tai gal vienas 6, o kitas 4 lasteliu  g.gif Nes sakei kad du isodino  mirksiukas.gif O guleti tai ir man liepe valanda, bet leido vyrui buti salia. Tai gerai kad buvo, o tai kojos buvo pradeje tirpti, tai MB pirstus patrindavo, kad visai nenutirptu  biggrin.gif O sesele tai turbut ne Baiba buvo, nes vakar ji sake kad jos rytoj nebus. Dabar kalbink mazulius ir ramiai lauk 26 dienos  mirksiukas.gif Tik geros emocijos  4u.gif
sniege555 parasyk kaip tau sekesi?
Ai, dar man del tos pilnos pusles iskilo klausimas  blush2.gif Man tai pries isodinima niekas nepasake kad turi buti pilna, tai as pries pat nuejau sau 1 aukste i wc, tada uzsikeliau pas juos, gydytojas sako einam dar echo pries isodinima pasidarysim tai nustebo kad tuscia pusle, o manes tada niekas ir neperspejo  g.gif Idomu kokia itaka ta pusle turi  g.gif

Aš kažkaip supratau, kad tas trečias 4 g.gif Bet gal ir aš čia ką paistau, atrodo ir planavaupaklaust ir paklausiau ir pasirodo vistiek ne iki galo doh.gif Na ačiū dievui nors du liko normalūs, dabar reikia sukaupti visus kantrybės likučius.
Aha seselė buvo kita, o man dėl pūslės buvo perspėję tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 18:37)
sniege555 parasyk kaip tau sekesi?

Idomu kokia itaka ta pusle turi  g.gif



Sveikutė 4u.gif
Sekės neblogai, viskas pagal planą. Auga gerai, gleivinė gera, pas mane ciklas ilgas, tai punkciją planuoja kitos savaitės treč, ketv, gal penkt? Dabar vykstu pirmad. pas gyd. vėl apžiūrai.
Man smagu: stimuliuoja kur kas mažesnėm dozėm nei LT, o derlius ryškiai geresnis ax.gif
Baiba nedirbo, gyd. buvo linksmas, daug juokavo ax.gif
Daug buvo iš LT, linkėjimai dar yra ant staliuko ax.gif Sėkmės visiems 4u.gif
O dėl pūslės, tai nžn g.gif Man per 1IVF LT reikėjo būt tuščia ir, kai reikėjo įkelt žirniukus, ten neatsidarė, todėl karpė doh.gif ir pridarė visokių nesąmonių doh.gif
O LV, kaip suprantu, reiks su pilna pūsle būti? Aš tai "tokioj būklėj" esu nekantri, bet ko tik nepadarysi dėl mažiaus rolleyes.gif
Sakykit, o Treijs duoda kokį išrašą po punkcijos, įsodinimo? Nes man reiks kažkokį įrodymą pristatyti šeimos gydytojai, kai imsiu biuletenį. Jai IVF planas (ta lentelė) netinka doh.gif Absurdas doh.gif Kaip jūs darot?
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 10 16, 18:55)
Na ačiū dievui nors du liko normalūs, dabar reikia sukaupti visus kantrybės likučius.

Egk, dabar tau linkiu kuo ramiausio laukimo 4u.gif Atostogausi?
Adrija, kai tiek hormonų "privartojam", tai ir pasiklysta mmm ax.gif ir man taip buvo... Bet gyd. viską sutvarko. Linkiu kantrybės iš visos širdies 4u.gif
Tiffani, kaip tu? kaip jausmai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniege555: 16 spalio 2010 - 17:11
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 18:07)
O LV, kaip suprantu, reiks su pilna pūsle būti? Aš tai "tokioj būklėj" esu nekantri, bet ko tik nepadarysi dėl mažiaus  rolleyes.gif
Sakykit, o Treijs duoda kokį išrašą po punkcijos, įsodinimo?

Tiffani, kaip tu? kaip jausmai?


LV reikia buti su pilna pusle. Man po punkcijos ir po isodinimo jokiu israsu nedave. O kitoms gal dave? tiesa norejau paklausti po punklcijos jums laseline varvino? smile.gif
As laikausi gerai. Skasmu pilvuko siandien nejutau, o tas crinonas toks baltas su rudais, bet kiek supratau, cia kaip rase mergaites, kad jis gali buti ivairus. Tai tiek nebepergyvenu smile.gif Galvoju, gal jau reikia pirmadieni pagadinti testuka;) Bet Bijau to nelemto vieno bruksnio... Vyras sako nedaryk, geriau krauja iaskarto pasidaryk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 18:07)
Sakykit, o Treijs duoda kokį išrašą po punkcijos, įsodinimo? Nes man reiks kažkokį įrodymą pristatyti šeimos gydytojai, kai imsiu biuletenį. Jai IVF planas (ta lentelė) netinka  doh.gif Absurdas  doh.gif Kaip jūs darot?
Papildyta:


Tikrai, merginos, kaip tvarkotes "biuleteniu" reikalus? Ar seimos gydytojai tokiems tikslams pasiraso, ar imate savo atostogu dienas? O gal ir stimuliacija/isodinima atliekantys LT gyd. nedarbinguma duoda?

P.S. Isodinimas ir Lietuvoje visais atvejais daromas su pilna pusle.
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 16, 18:26)
Tikrai, merginos, kaip tvarkotes "biuleteniu" reikalus? Ar seimos gydytojai tokiems tikslams pasiraso, ar imate savo atostogu dienas? O gal ir stimuliacija/isodinima atliekantys LT gyd. nedarbinguma duoda?

P.S. Isodinimas ir Lietuvoje visais atvejais daromas su pilna pusle.

Bet kaip manes niekas net neperspejo del pusles doh.gif Nu nervas ima del ano karto.
Del biuletienio tai as paprasiau seimos gydytojos ir tiek be jokiu israsu. Pasakiau priezasti ir viskas. Vistiek negali rasyti diagnozes kad daro IVF, nes nera tokio kodo, mano gydytoja tai visai ka kita rase ax.gif O siaip tai kazkaip domu pasidare. Vakar Rygoj skyriaus vyr. sesuo paklause apie biuletieni ar reikes, sakiau kad ne. Bet idomu kur as buciau is Latvijos pristaciusi ji, ir ar jis galiotu pas mus g.gif Jei taip tai ir po punkcijos duotu jie.
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 16, 19:26)
Tikrai, merginos, kaip tvarkotes "biuleteniu" reikalus? Ar seimos gydytojai tokiems tikslams pasiraso, ar imate savo atostogu dienas? O gal ir stimuliacija/isodinima atliekantys LT gyd. nedarbinguma duoda?

P.S. Isodinimas ir Lietuvoje visais atvejais daromas su pilna pusle.


LT man nedarbingumo nesiūlė, būtų davę, bet gyd. nematė reikalo, pasak jos, ir po punkcijos į darbą galima doh.gif o įsodinimas turbūt tada kaip kokia SPA doh.gif
tik tada nesuprantu, kodėl prie viso to pati pamiršo apie pilną pūslę? nei per IVF, nei per snaigutes to nereikalavo; čia jūs man staigmeną pateikėt.
Ačiū jums, kad esate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 18:46)
Bet kaip manes niekas net neperspejo del pusles  doh.gif Nu nervas ima del ano karto.
Del biuletienio tai as paprasiau seimos gydytojos ir tiek be jokiu israsu. Pasakiau priezasti ir viskas. Vistiek negali rasyti diagnozes kad daro IVF, nes nera tokio kodo, mano gydytoja tai visai ka kita rase  ax.gif O siaip tai kazkaip domu pasidare. Vakar Rygoj skyriaus vyr. sesuo paklause apie biuletieni ar reikes, sakiau kad ne. Bet idomu kur as buciau is Latvijos pristaciusi ji, ir ar jis galiotu pas mus  g.gif Jei taip tai ir po punkcijos duotu jie.


Manau, kad latvisko biuletenio musu lietuviska SoDra neuzskaitys smile.gif
Sakes, galvoju, vis tiek kazkaip antzmogiskai gaunasi - jau per stimuliacija jauciames kaip kazin kas, nu nors po isodinimo duotu tas dvi ramaus laukimo savaites...
Pamenu, pernai per IVF savo seimos gyd. prasiau, tai ji mane nenormalia palaike, sake, kad tai - ne liga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 16, 17:03)
Sveikos, mergaitės, grįžau pagaliau.
Pas mane naujienos vidutiniškos g.gif
Visi keturi iki šiandien dalinosi, bet sakė vienas netinkamas tikrai ir dar vienas irgi nelabai, tai embriologas jo nerekomendavo sodinti. Tai įsodino tuos du likusius. Prašiau Treijso, kad ir tą trečią dėtų, bet jis vis  - embriologas rekomendavo, mes patariame, tai gavosi, kad mane įkalbėjo. O šiaip viskas praėjo gerai, bet gulėt reikėjo valandą doh.gif  Vis ateina seselė, paklausia ar dar gali kentėt su ta pilna pūsle, pasakau nu dar galiu ir dar palieka.
Gal mergaitės jūs man paaiškinsit, kaip ten su tais embrionukais - ir dalinasi ir vis tiek negeri?


viskas bus kuo puikiausiai smile.gif pradziai tau pakaks ir dvieju mazyliu blush2.gif o veliau turesi maziuka pagranduka. Linkiu tau dvieju kuo ramesniu savaiteliu, pailsek, pasilepink, laikas greitai prabegs ir tu pasijusi nestuke.gif Sekmes tau
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 18:58)
LT man nedarbingumo nesiūlė, būtų davę, bet gyd. nematė reikalo, pasak jos, ir po punkcijos į darbą galima  doh.gif o įsodinimas turbūt tada kaip kokia SPA doh.gif
tik tada nesuprantu, kodėl prie viso to pati pamiršo apie pilną pūslę? nei per IVF, nei per snaigutes to nereikalavo; čia jūs man staigmeną pateikėt.
Ačiū jums, kad esate  4u.gif


Sniege555, nereikia dekoti blush2.gif Tiesiog manau, kad teisingas informavimas nuo gydytojo priklauso - maniske man vienur akcentus "sudelioja", kitos gyd. kita informacija akcentuoja g.gif Tam ir esame cia, kad viska apibendrintume ir sekmingai pasidalintume friends.gif
Atsakyti
Dėl biuletenio tada taip: tvarkos, sistemos LT nėra; viskas priklauso nuo gydytojo sąžinės ir nuotaikos doh.gif Va, jei krūtinę didintume, tai gautume, nes juk - operacija doh.gif netelpa man galvoj tokia neteisybė schmoll.gif
Dar klausimas blush2.gif kiek dienų iki punkcijos jau negalima ND daryti? Punkcijos datos dar nežinau, bet, kiek pamenu, [COLOR=orange]ilgas vyro taupymas, /COLOR], taip pat negerai apvaisinimui... blush2.gif
Kokia čia taisyklė?
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 16, 18:58)
LT man nedarbingumo nesiūlė, būtų davę, bet gyd. nematė reikalo, pasak jos, ir po punkcijos į darbą galima  doh.gif o įsodinimas turbūt tada kaip kokia SPA doh.gif
tik tada nesuprantu, kodėl prie viso to pati pamiršo apie pilną pūslę? nei per IVF, nei per snaigutes to nereikalavo; čia jūs man staigmeną pateikėt.
Ačiū jums, kad esate  4u.gif

Zinok gal gydytojai galvoja kad mes pacios daugmaz viska zinome. Man dare Latvijoj pirma IVF bet irgi nieko apie pusle nepasake schmoll.gif
egk o tave perspejo apie tai?
Del nedarbingumo tai man jau nuo antros stimuliacijos savaites jo kaip ir reikejo, nes vaziuodavau kas antra trecia diena apziurai. Is darbo tiek neissiprasinesi doh.gif Bet man pasiseke su seimos gydytoja kuri labai nori kad tik mums pasisektu ir prisideda prie to kuo gali smile.gif
Atsakyti