Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Adrija - matau esi cia, neviska sekiau ir gal praleidau, kaip tau sekasi, zinau, kad tik praeita stimuliacija teko nutraukti, aisku ziauriai gaila verysad.gif
bet toks gyvenimas, jis ziaurus ir neteisingas, tam, kam nereikia duoda su kaupu, o kas nori, laukia - neduoda nei vieno mazylio...
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 15, 23:53)
Adrija - matau esi cia, neviska sekiau ir gal praleidau, kaip tau sekasi, zinau, kad tik praeita stimuliacija teko nutraukti, aisku ziauriai gaila  verysad.gif
bet toks gyvenimas, jis  ziaurus ir neteisingas, tam, kam nereikia duoda su kaupu, o kas nori, laukia - neduoda nei vieno mazylio...


Sveikute, Amberlina , aciu, kad teiraujiesi! As- ok, laukiu naujo ciklo, nezinau kada jis dabar ateis, nes nuo 17 iki 20 d kraujavau, daktare sake nuo didelio hormonu kiekio, kuriuos po to teko staigiai nutraukti. Apie antradieni tureciau susirgti, taciau krutine visai nejautri, kaip man buna per pms, tai nezinau kaip cia bus.. Tai va, kai sulauksiu, pradesim nauja stimuliacija, kuri, tikiuosi, bus sekminga iki galo! nestuke.gif

Labai dziaugiuosi uz Tave!!! wub.gif
Papildyta:
Saulele, didziausia uzuojauta Tau ir TB! Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 16 spalio 2010 - 10:11
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 16, 11:13)
Sveikute, Amberlina , aciu, kad teiraujiesi! As- ok, laukiu naujo ciklo, nezinau kada jis dabar ateis, nes nuo 17 iki 20 d kraujavau, daktare sake nuo didelio hormonu kiekio, kuriuos po to teko staigiai nutraukti. Apie antradieni tureciau susirgti, taciau krutine visai nejautri, kaip man buna per pms, tai nezinau kaip cia bus.. Tai va, kai sulauksiu, pradesim nauja stimuliacija, kuri, tikiuosi, bus sekminga iki galo!  nestuke.gif

Labai dziaugiuosi uz Tave!!!  wub.gif
Papildyta:
Saulele, didziausia uzuojauta Tau ir TB! Laikykites  4u.gif



tikek, tau tikrai pavyks, ir as labai pesimistiskai ir skeptiskai ziurejau i visa IVF, nebuvau tikra, kad gali pasisekti, tik po isodinimo ir po pokalbio su embriologu pasijutau uztikrintai.
Labai linkiu, kad tos nelabosios tau prasidetu kuo greiciau, ir kad kuo greiciau lektum i susitikima su savo mazyliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 16, 00:20)
tikek, tau tikrai pavyks,



Aciu, mieloji! Tavo liniuote - thumbup.gif thumbup.gif Dziugina aki mirksiukas.gif
Atsakyti
Suluze, stiprybes... Linkiu, kad sekanti karta atseiketu su kaupu.

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 15, 20:17)
Islandijoj, kur gyvenu ir gydausi isodina tik 2 embrionus, noreciau paklausti kiek sodina Lietuvoj ir Latvijoj, o gal ir kitose salyse, kur Jus darotes IVF?

FR sodina 2, jei blastocistos - tik viena. 3-ju niekada.

QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 09:19)
Treijsas ir nusprende daryti histeroskopija, nes jam kliudavo mano perstora gleivine.

O kokia gleivine yra per stora? Man histero irgi daryta, nieko blogo nerado, o per IUI stimuliacijas gleivine irgi gerai augdavo... Bet man niekada nesake, kad gleivine per stora.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 16, 13:17)
.
O kokia gleivine yra per stora? Man histero irgi daryta, nieko blogo nerado, o per IUI stimuliacijas gleivine irgi gerai augdavo... Bet man niekada nesake, kad gleivine per stora.

Na man budavo 12 c.d. apie 13 mm. Nors doze vaistu budavo didele, kitoms tai netgi perplona buna, o pas mane po mmm ji pergreitai auga. Vakar kai echoskopavo pries histeroskopija tai irgi sake kad kaip 8 c.d. ji jau kazkaip paaugusi o dar kaip supratau neturejo g.gif
Turiu israsa bet latviu kalba, bandysiu issiversti. Kaip supratau kazkokia abrazija padare unsure.gif ir biopsija tai cia turbut to polipo.
Atsakyti
Pas mane 12c.d. visuomet bune 12-14mm gleivine, jei stimuliujama vaistais. Man rods, geriau tokia, nei per plona.

Jetus, mano mmm veluoja, ir dar veluos... O taip norisi greiciau viska pradeti. Jauciu tikrai man procedura gausis ant Kaledu doh.gif
Atsakyti
Idomu kaip ten Egk sekesi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2010 10 16, 16:44)
Idomu kaip ten Egk sekesi?  ax.gif

Sveikos, mergaitės, grįžau pagaliau.
Pas mane naujienos vidutiniškos g.gif
Visi keturi iki šiandien dalinosi, bet sakė vienas netinkamas tikrai ir dar vienas irgi nelabai, tai embriologas jo nerekomendavo sodinti. Tai įsodino tuos du likusius. Prašiau Treijso, kad ir tą trečią dėtų, bet jis vis - embriologas rekomendavo, mes patariame, tai gavosi, kad mane įkalbėjo. O šiaip viskas praėjo gerai, bet gulėt reikėjo valandą doh.gif Vis ateina seselė, paklausia ar dar gali kentėt su ta pilna pūsle, pasakau nu dar galiu ir dar palieka.
Gal mergaitės jūs man paaiškinsit, kaip ten su tais embrionukais - ir dalinasi ir vis tiek negeri?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 16, 17:03)
Sveikos, mergaitės, grįžau pagaliau.
Pas mane naujienos vidutiniškos g.gif
Visi keturi iki šiandien dalinosi, bet sakė vienas netinkamas tikrai ir dar vienas irgi nelabai, tai embriologas jo nerekomendavo sodinti. Tai įsodino tuos du likusius. Prašiau Treijso, kad ir tą trečią dėtų, bet jis vis  - embriologas rekomendavo, mes patariame, tai gavosi, kad mane įkalbėjo. O šiaip viskas praėjo gerai, bet gulėt reikėjo valandą doh.gif  Vis ateina seselė, paklausia ar dar gali kentėt su ta pilna pūsle, pasakau nu dar galiu ir dar palieka.
Gal mergaitės jūs man paaiškinsit, kaip ten su tais embrionukais - ir dalinasi ir vis tiek negeri?


Ramaus tau laukimo smile.gif O kada hcg diena? o tie du keliu lasteliu? As apie ta dalinimasi nelabai irgi ka ismanau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 16 spalio 2010 - 16:24
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 16, 17:23)
Ramaus tau laukimo smile.gif  O kada hcg diena? o tie du keliu lasteliu? As apie ta dalinimasi nelabai irgi ka ismanau.

Ačiū 4u.gif
HCG 26 d. O ląstelių tai nelabai suprantu - sakė 6 ir 4. Tai kurie čia 6? Gal tie kur įsodino? Ar gali taip būti?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 16, 17:29)
Ačiū 4u.gif
HCG 26 d. O ląstelių tai nelabai suprantu - sakė 6 ir 4. Tai kurie čia 6? Gal tie kur įsodino? Ar gali taip būti?

Tai gal vienas 6, o kitas 4 lasteliu g.gif Nes sakei kad du isodino mirksiukas.gif O guleti tai ir man liepe valanda, bet leido vyrui buti salia. Tai gerai kad buvo, o tai kojos buvo pradeje tirpti, tai MB pirstus patrindavo, kad visai nenutirptu biggrin.gif O sesele tai turbut ne Baiba buvo, nes vakar ji sake kad jos rytoj nebus. Dabar kalbink mazulius ir ramiai lauk 26 dienos mirksiukas.gif Tik geros emocijos 4u.gif
sniege555 parasyk kaip tau sekesi?
Ai, dar man del tos pilnos pusles iskilo klausimas blush2.gif Man tai pries isodinima niekas nepasake kad turi buti pilna, tai as pries pat nuejau sau 1 aukste i wc, tada uzsikeliau pas juos, gydytojas sako einam dar echo pries isodinima pasidarysim tai nustebo kad tuscia pusle, o manes tada niekas ir neperspejo g.gif Idomu kokia itaka ta pusle turi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mykolina: 16 spalio 2010 - 16:40