Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Nepatariu skaityti, aš neištvėriau, bet gal yra kantresnių doh.gif
Po tokių straipsnių noriu krautis lagaminą ir dingti iš tokios tamsios, neišmanios, piktos šalies:

http://www.delfi.lt/...a.d?id=37553065

Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 15, 20:55)
Nepatariu skaityti, aš neištvėriau, bet gal yra kantresnių  doh.gif
Po tokių straipsnių noriu krautis lagaminą ir dingti iš tokios tamsios, neišmanios, piktos šalies:

http://www.delfi.lt/...a.d?id=37553065


Košmariškas tamsuolis blink.gif Jis turbūt apie mokslo pažangą pirmą kartą išgirdo, ką tik iš olos išlindęs... doh.gif Iš kur dar tokį ištraukė "filosofuolį" mad.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 15, 16:23)
NESCIOMS NESKAITYTI!

Meragaites, su giliu liudesiu pranesu, kad budamas 28 dienu mano kudikis mane paliko...


Laikykis Sauluze, labai liudna, kad taip ivyko console.gif, zinau, kaip tai sunku.....truputi pailsek ir nenuleisk ranku, ateis ir i tavo gatve svente 4u.gif

O as siandien jau po punkcijos, turim 12 kiausineliu. Viskas praejo labai gerai, labai dekinga savo vyrui, kuris visa procedura sedejo salia ir laike uz rankos, abu galejom stebeti monitore, kaip siurbiami kiausiniukai. Gydytojas irgi liko patenkintas, sake 12 gerai. Paklausiau apie hiperstimuliacija, sake,kad ji buna, kai priauga per daug folikulu ir isimama labai daug kiausineliu. Jauciuosiu gerai smile.gif. Dabar lauksiu pirmadienio, tada suzinosim apie musu embrioniukus.
Islandijoj, kur gyvenu ir gydausi isodina tik 2 embrionus, noreciau paklausti kiek sodina Lietuvoj ir Latvijoj, o gal ir kitose salyse, kur Jus darotes IVF?
Atsakyti
SauleSauluze, labai liūdna verysad.gif laikykis verysad.gif

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 15, 20:17)
  O as siandien jau po punkcijos, turim 12 kiausineliu.
  Islandijoj, kur gyvenu ir gydausi isodina tik 2 embrionus, noreciau paklausti kiek sodina Lietuvoj ir Latvijoj, o gal ir kitose salyse, kur Jus darotes IVF?

puikus "derlius" wub.gif thumbup.gif
Latvijoj embrions sodina 2, kiek pas juos leidžiama nežinau, bet jiems praktika parodė, kad norint kaip galima labiau išvengti daugiavaisio nėštumo, reikia sodinti du
Lietuvoj leidžiama 3, bet sodina ir 4 jei ne visi idealios būklės ir tiek gaunasi, negi išmesi vieną, o šaldyti vėlgi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 15 spalio 2010 - 20:27
Aciu abai, mergaites, uz paguodos zodzius.
kad ir kaip yra skaudu ir nesuprantama, kodel taip: viena ranka duoda, kita atima... vis tik vertinu ir tokia patirti. Turejau laimes pajusti, ka reiskia, kai suzinai, kad tau pavyko, kaip is karto pasimirsta visi nueiti vargo keliai, kaip ir karto norisi jums visoms kuo greiciau pasakyti, kad svajones pildosi, kad tai imanoma! Bent keleta dieneliu spejau pabuti laiminga, pajusti pirmuosius pozymius, pamatyti tas isvajotas juosteles... tai geriau negu nieko...

Is visos sirdies linkiu, kad mums visoms pasisektu.

Jolantulia, kaip fainiai, kad pas jus galima stebeti, kaip gaudomos kiausialasteles. mes lietuvoje tai miegam uzslopintos ir nieko nesiorientuojam. Lietuvoj sodina iki 3.
Atsakyti
Labai prašau pagalbos, gal yra šiauliečių, galinčių padėti - parduoti PUREGON 100 dozę. Reikia ekstra.
Atsakyti
Ką aš be jūsų mergaitės daryčiau group.gif Greičiau tas rytojus...

SauleSauluze, tikrai labai užjaučiu, stiprybės tau 4u.gif

jolantulia, Latvijoje man sakė leidžiama 3. Ir dar kažkuri mergaitė klausė kiek reikia pagulėt, tai Latvijoje sakė reiks gulės 40 minučių (ir su pilna pūsle) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 15 spalio 2010 - 22:01
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 15, 18:36)
Aciu abai, mergaites, uz paguodos zodzius.
kad ir kaip yra skaudu ir nesuprantama, kodel taip: viena ranka duoda, kita atima... vis tik vertinu ir tokia patirti. Turejau laimes pajusti, ka reiskia, kai suzinai, kad tau pavyko, kaip is karto pasimirsta visi nueiti vargo keliai, kaip ir karto norisi jums visoms kuo greiciau pasakyti, kad svajones pildosi, kad tai imanoma! Bent keleta dieneliu spejau pabuti laiminga, pajusti pirmuosius pozymius, pamatyti tas isvajotas juosteles... tai geriau negu nieko...

Is visos sirdies linkiu, kad mums visoms pasisektu.

Jolantulia, kaip fainiai, kad pas jus galima stebeti, kaip gaudomos kiausialasteles. mes lietuvoje tai miegam uzslopintos ir nieko nesiorientuojam. Lietuvoj sodina iki 3.


As ir manu, kad tai labai puiku. Sita procedura nera skausminga, jauti tik gal koki spaudima, bet tikrai ne skausma ir vyras gali dalyvauti viskame, jam tai ir labai svarbu smile.gif
Atsakyti
Sauluze be galo liūdna verysad.gif

Amberlina gaila to vieno pabėgusio, bet dvigubai smagu, kad vienas nepasidavė ir pasiliko šiltai pas mama tupėti wub.gif

O kas dėl pagulėjimo po procedūros, tai šį paskutinijį kartą aš gal 5 minutes pagulėjau... Bet matos užtenko ir jų smile.gif neiškrito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 15, 18:32)
sveika sugrįžus  4u.gif laukiau taves  blush2.gif
gal gali plačiau papasakoti, kiek viskas truko, ar lašelinę statė, kad pradėjo ir pan.kuri tau ciklo diena dabar, kada atsakymas polipo?
džiaugiuosi, kad pašalino, kas tikrausiai tukdė būti  nestuke.gif dabar kliūčių nebus, ir būsi greit  nestuke.gif
o echoskopu polipo nematė?kaip ir kas nusprendė, kad tau reikia histeroskopijos  ax.gif
o dėl kainos, tai didelė  blink.gif bet tai gali būti, kad tokia didesnė kaina dėl to, kad rado polipą ir jį tikrs

Oi aciu mergytes uz palaikyma 4u.gif
Viskas truko tai nezinau, gal koki 30 min. g.gif Uzmigde atsimenu maciau operacinej apie 11.30, o 12.10 jau budino, veze is karto i palata, nes turbut gerai atrodziau smile.gif Laseline jau operacinej pries narkoze lasinti pradejo, tai kai atsibudau ir baige ta pacia lasinti, vakar buvo 8 c.d. Del to polipo (parasyta 7 mm) tai jo niekad niekas nemate, sake Treijsas kad jis gialinej gimdos sienelej buvo, bet itakos pastojimui neturejo tureti man atrodo, daugiau jo akimis viskas ok. Treijsas ir nusprende daryti histeroskopija, nes jam kliudavo mano perstora gleivine.
Kaina tai jo prisidejo 85 latai uz ta tyrima, tai ir gavosi brangiau visumoj. Uz savaites skambinsiu del atsakymo, o kita cikla jau galesiu darytis IVF. Liepe 2 c.d. atvaziuoti, taikys kita schema nei ankart, be tu blokuojanciu vaisti. Taip kad tikrai amzius cia ne prie ko kokia schema taikys, nes mano amzius per ta pusmeti nepasikeite o schema jau kita. Ai, ir dar man idomiai pasirode, kad tyrimu jam nebereikia jokiu, dabar jau tiesiai vaziuoti pas ji 2 c.d. Gakejo gi vakar ir MB priduoti ir as pries operacija, bet neliepe. Tikriausiai viska mate histeroskopijos metu biggrin.gif
egd kaip susitikimas su maziais wub.gif
sniege555 kada punkcija?
Ir visoms kitoms sekmes didziules mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu Utopija - esu begalo laiminga, kad dievas nors viena paliko wub.gif

as po proceduros gulejau na daugiausia 10 min, ir to pakako biggrin.gif esu nestuke.gif
Papildyta:
SauleSauluze - na ir neteisybe uzjauciu verysad.gif laikykis stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 16, 10:19)
Oi aciu mergytes uz palaikyma  4u.gif
Viskas truko tai nezinau, gal koki 30 min.  g.gif Uzmigde atsimenu maciau operacinej apie 11.30, o 12.10 jau budino, veze is karto i palata, nes turbut gerai atrodziau  smile.gif Laseline jau operacinej pries narkoze lasinti pradejo, tai kai atsibudau ir baige ta pacia lasinti, vakar buvo 8 c.d. Del to polipo (parasyta 7 mm)  tai jo niekad niekas nemate, sake Treijsas kad jis gialinej gimdos sienelej buvo, bet itakos pastojimui neturejo tureti man atrodo, daugiau jo akimis viskas ok. Treijsas ir nusprende daryti histeroskopija, nes jam kliudavo mano perstora gleivine.

Dziaugiuosi uz tave mykolina, kad viskas pas tave gerai ir jau pereisi prie ivf thumbup.gif Kuo didziausios sekmes tau visame kame linkiu friends.gif mirksiukas.gif
Atsakyti