Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(egk @ 2010 10 15, 17:39)
Tensei, ar praėjo skausmas? Kada tau įsodinimas?

sniege555, kelintą val rytoj važiuosi?

Kaži kaip Mykolinai sekės, tikiuosi paleis šiandien į namučius. 4u.gif

Tiffani, kaip tavo nuotaikos? Tikriausiai jau apsiraminai ir ir dabar jau esi pilna optimizmo biggrin.gif

Ačiū mergaitės, tikrai labai stengiuosi nusiteikti pozityviai ax.gif

Sveikos mergytes 4u.gif
Grizau grizau mirksiukas.gif Seseles sake as rekordus musu. Gydytojas irgi tik rytoj norejo isleisti ir ant israso taip parase, bet prisiprasiau siandien namo. Su manim gulejo palatoj mergina, tai jai vakar dare ta pati, tai as ja dar ir siandien palikau ligoninej, nors ji vaiksto gerai jauciasi, bet gal taip ramiau.
O siaip viskas gerai, tik rado 1 polipa kuri dabar tirs, uz savaites skambinsiu, bet nezinau ka ten ji istyrus gali nustatyti g.gif Labai skaudejo po operacijos, bet tai jau praeitis, suleido vaistu ir praejo. Ai ir dar kaina 360 latu doh.gif
Sekmes rytoj mergaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 15, 16:52)
viena embriona isodino siandien, pirmadieni dar isodins dvi blastocistas , jei uzaugs blush2.gif


Sekmes tau 4u.gif LT nera embrionu skaiciaus apribojimo? Pas mus, man rods, jei sodina blastocista, tai tik viena g.gif

O po isodinimo liekate guleti, ar kaip? Nes juk iskart atsistojus tai iskristi gali doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 15 spalio 2010 - 17:18
aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
numigau diena, o kai prabudau pagalvojau, kokia as laiminga biggrin.gif manyje auga nauja gyvybe , plaka mazyte sirdute, pagaliau po ilgu bandymu, nesekmiu as tapsiu mama. As myliu si mazuti, kuris jau aukstyn kojom vercia mano gyvenima.
Tikiu, kad viena diena kiekviena patirs si neapsakoma jausma wub.gif
Tensei - sekmytes pasiimant savo mazylius, viskas bus gerai , greitai pamatysi ju plakancias sirdutes mirksiukas.gif
egk - bus tavo mazyliai tikri stipruoliai, ir pasiliks tavo pilvelyje visus 9 menesius mirksiukas.gif
Pireja - sveika prisijungusi, gaila, kad tenka ateiti i siuos namukus, bet linkiu likti cia labai trumpai, ir greitai pereiti pas nestuke.gif
laurynaa , Utopija - saugokite savo mazuliukus wub.gif daugiau ilsekites biggrin.gif
Papildyta:
mykolina - linkiu sveikatytes ir greiciau atsistoti ant koju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 15, 18:17)
Sekmes tau  4u.gif LT nera embrionu skaiciaus apribojimo? Pas mus, man rods, jei sodina blastocista, tai tik viena  g.gif

O po isodinimo liekate guleti, ar kaip? Nes juk iskart atsistojus tai iskristi gali  doh.gif  biggrin.gif

Pas mus galima deti lygtai trys. Bet deda ir daugiau blush2.gif Del pagulejimo nezinau? Man pirmas IVF, siandien liepe paguleti gal dvidesimt min. g.gif Kaip supratau, tai juos priklijuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 15, 17:15)
Grizau grizau  mirksiukas.gif  Ai ir dar kaina 360 latu  doh.gif

sveika sugrįžus 4u.gif laukiau taves blush2.gif
gal gali plačiau papasakoti, kiek viskas truko, ar lašelinę statė, kad pradėjo ir pan.kuri tau ciklo diena dabar, kada atsakymas polipo?
džiaugiuosi, kad pašalino, kas tikrausiai tukdė būti nestuke.gif dabar kliūčių nebus, ir būsi greit nestuke.gif
o echoskopu polipo nematė?kaip ir kas nusprendė, kad tau reikia histeroskopijos ax.gif
o dėl kainos, tai didelė blink.gif bet tai gali būti, kad tokia didesnė kaina dėl to, kad rado polipą ir jį tikrs
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 15, 17:52)
  Skausmas rimsta , man dare IMSI , viena embriona isodino siandien, pirmadieni dar isodins dvi blastocistas , jei uzaugs blush2.gif


Gal gali plačiau papasakoti apie IMSI, ar jūs patys norėjote ar gydytojai siūlė ? Kaip vaisinosi, ar pas jus problema pas vyrą ? Užverčiau klausimais, bet labai įdomu apie tą IMSI, gal ir rašėt bet praleidau.
Atsakyti
NESCIOMS NESKAITYTI!

Meragaites, su giliu liudesiu pranesu, kad budamas 28 dienu mano kudikis mane paliko...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 15, 11:44)
Laba diena, mergaitės,
Na šiandien naujienos jau ne tokios geros verysad.gif
Sakė visi dalinasi, bet jau ne taip gerai kaip norėtųsi. Įsodinimas rytoj, važiuosim 10 val. Sakė galėjo kokybė būti ir geresnė.

Tiffani, laikykis ir negalvok, kad čia kažkas blogai, pas tave gi blastocistos, jei tiek išgyveno laboratorijoje, išgyvens pas tave tuo labiau.

Laikykis, Egk, cia tau  4u.gif Svarbiausia, kad dalinasi  smile.gif Be to dar visa para, rezultatai gali pasikeisti i gera smile.gif  Sekmes tau rytoj, laikysiu spygas uz tave, ir lauksiu geru naujienu.
Na o as tokia jau esu. Biski kas ir neramu darosi  smile.gif  O kuo toliau tuo leciau laikas eina smile.gif
Papildyta:
Tiffani, jau daug kartų rašiau, kad su sekminguoju nėštumu, man iki 17sav.kraujavo, tepliojo ir pan, crinonas buvo ir ružavas ir rudas ir juodas ir net į violetinę spalvą ir nežinau,gal tai sutapimas, bet nutraukus crinone, po kelių dienų liovėsi visi kraujavimai, tepliojimas, gal jis man erzino gimdos kaklelį, taip kartais būna sako... g.gif taigi nepergyvenk ir nekreipk dėmesio į tuos rudus lašiukus  wub.gif  wub.gif


Ailima[FONT=Arial], Dekui, nuteikiai i gera puse wub.gif Siandien jau maziau pilva skaudejo, tai ramesne esu;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 15 spalio 2010 - 18:38
[quote=egk,2010 10 15, 10:44]
Laba diena, mergaitės,
Na šiandien naujienos jau ne tokios geros verysad.gif
Sakė visi dalinasi, bet jau ne taip gerai kaip norėtųsi. Įsodinimas rytoj, važiuosim 10 val. Sakė galėjo kokybė būti ir geresnė. Vyras skambino, tai ten apie kažkokius skaičiukus nieko nepaklausė, be to juk vistiek nieko nesuprastume. Na rytoj pati paklausiu ir jums parašysiu, o jūs man paaiškinsit. Gal reikėjo pačiai skabninti, bet kai reikia, tai taip išsigąstu, atrodo protas išeina atostogų, pamirštu visas kalbas, tame yarpe net lietuvių. Tai va tokios mano naujienos, galėtų būti ir geresnės. g.gif

Egk, nuosirdziai linkiu taip nepergyventi, o galvoti, kad ten laukia tavo mazylis ir tu ryt eini ji pas save priglausti. Daugiau jokiu kitu minciu....
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 15, 18:39)
[b]sniege555, kelintą val rytoj važiuosi?


Turiu būt 10 val., kaip kad tu ax.gif Bet tau pirmumas - aš palauksiu, aš tik apžiūrai, man paskirti turi punkcijos dieną kitai savaitei mirksiukas.gif
Būsiu visai arti - sėkmės jums ir tikrai - esmė ne kiekyje, o man prieš tai super kokybės net 3 nekibo.... unsure.gif
Pasitikėk gydytoju thumbup.gif

Mykolina, tu šaunuolė 4u.gif Viskas dabar eis tik į gerą bigsmile.gif

Sauluže, verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 15, 18:23)
NESCIOMS NESKAITYTI!

Meragaites, su giliu liudesiu pranesu, kad budamas 28 dienu mano kudikis mane paliko...


Oj mieloji, isivaizduoju kaip sunku paleisti tureta vilti ir tikejima...Gilus liudesys dar kuri laika galbut gyvens sirduteje..Taciau patikek, atsigausi ir vel eisi i prieki, nes turi nora, o tai yra gyvenimo tikslas ir tu jau dabar turi del ko gyventi ir stengtis toliau. Is ko daug atima, tam daug ir duoda, as tuo tikiu...tik reik savojo laiko sulaukt. Mes visos su tavim ir dalinames kartu tavo sia diena.. heart.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 15, 19:23)
NESCIOMS NESKAITYTI!

Meragaites, su giliu liudesiu pranesu, kad budamas 28 dienu mano kudikis mane paliko...


Laikykis 4u.gif 4u.gif Labai liudna.. Nenuleisk ranku, pirmyn į prieki smile.gif Isivaizduoju, kaip sunku ir kaip ima pyktis ant viso pasaulio. Laikykis smile.gif
Atsakyti