Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 22:16)
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka
net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif


Sveikinu Laurynaa su siuo nuostabiu jausmu, megaukis siomis akimirkomis wub.gif mirksiukas.gif Ir as noreciau pagriebti viena virusiuka ax.gif

Papildyta:
QUOTE(mill @ 2010 10 14, 21:49)
Sveikos, butu ydomu suzinoti, kur perkate reikiamus vaistus? Kiek girdejus, kad kitose salyse vaistai pigesni nei LT,ar tai tiesa,  koks kainu skirtumas?  g.gif


Sveikute mirksiukas.gif As domejausi tik Lenkijoje www.aptekapodgryfem.pl sioje vaistineje. Ziurint kokiu tau vaistuku konkreciai reikia. Gonalis F900 1000lt kainuoja, ant CETROITIDE 0.25mg labai daug susitaupo jei tokio reikia, as skaiciavau, man reikia apie 10vnt, tai susitaupo 460lt . Man pvz visumoje apie 1000lt maziau butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 14, 23:52)
Labas rytas mergaites,
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti  verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas  wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera  verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio  verysad.gif skaudu,o as juos abu jau mylejau.
esu laiminga, kad nors viena turesiu  wub.gif
dar bloga naujiena gine mate aplink gimda labai daug kraujo, as vel galiu kraujuoti, tik jau perspejo, kad neisigasciau, guliu lovoje, poilsiauju, maistas nelabai lenda, pykina, per savaite minus 5 kg  g.gif
as ir visa nestuma isgulesiu, kad tik mano stebukliukas gimtu sveikas...


Sveikute, Amberlina, tokia jau yra gamta, ji pati viska sutvarko.. Dabar gulek ir dziaukis sirdute, plakancia kartu su Tavaja! Viskas bus gerai, susitvarkys tos probleles ir kleckiukas augs ir gims sveikutelis! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 15, 09:52)
Labas rytas mergaites,
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti  verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas  wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera  verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio  verysad.gif skaudu,o as juos abu jau mylejau.
esu laiminga, kad nors viena turesiu  wub.gif

Amberlina, sugraudinai tu mane,kaip dziaugiuosi kad isvydai sirdute wub.gif lik ir toliau toje neapsakomo jausmo busenoje, juk teigiamos emocijos dabar kaip niekad reikalingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 15, 10:28)
egk, labai knieti suzinoti, kokios tavo naujienos  blush2.gif

Laba diena, mergaitės,
Na šiandien naujienos jau ne tokios geros verysad.gif
Sakė visi dalinasi, bet jau ne taip gerai kaip norėtųsi. Įsodinimas rytoj, važiuosim 10 val. Sakė galėjo kokybė būti ir geresnė. Vyras skambino, tai ten apie kažkokius skaičiukus nieko nepaklausė, be to juk vistiek nieko nesuprastume. Na rytoj pati paklausiu ir jums parašysiu, o jūs man paaiškinsit. Gal reikėjo pačiai skabninti, bet kai reikia, tai taip išsigąstu, atrodo protas išeina atostogų, pamirštu visas kalbas, tame yarpe net lietuvių. Tai va tokios mano naujienos, galėtų būti ir geresnės. g.gif

Tiffani, laikykis ir negalvok, kad čia kažkas blogai, pas tave gi blastocistos, jei tiek išgyveno laboratorijoje, išgyvens pas tave tuo labiau 4u.gif

amberlina, saugok save ir savo žirniuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 15, 10:52)
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti  verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas  wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera  verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio  verysad.gif


niu baisiai gaila antrojo maziuko, bet reikia dekot Dievuliui ir likimui, kad bent viena paliko... 4u.gif didziausios sekmes jums abiems, tau ir tavo mazyliui... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 10 15, 11:44)
Na šiandien naujienos jau ne tokios geros verysad.gif
Sakė visi dalinasi, bet jau ne taip gerai kaip norėtųsi. Įsodinimas rytoj, važiuosim 10 val. Sakė galėjo kokybė būti ir geresnė.


oj, tik nepergyvenk anksciau laiko irnesakyk.gif kiek buna atveju, kai su idealios kokybes embrioniukais visgi nepavyksta??? nusiramink, niekas dar neprarasta mirksiukas.gif ramybes ir tikejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amberlina @ 2010 10 15, 10:52)
Labas rytas mergaites,
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti  verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas  wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera  verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio  verysad.gif skaudu,o as juos abu jau mylejau.
esu laiminga, kad nors viena turesiu  wub.gif
dar bloga naujiena gine mate aplink gimda labai daug kraujo, as vel galiu kraujuoti, tik jau perspejo, kad neisigasciau, guliu lovoje, poilsiauju, maistas nelabai lenda, pykina, per savaite minus 5 kg  g.gif
as ir visa nestuma isgulesiu, kad tik mano stebukliukas gimtu sveikas...

Amberlina, klausyk dabar gydytoju nurodymo, daug ilsekis ir pamatysi, tavo stipruolis tave uz 9 menesiuku dziugins savo sypsena 4u.gif Gaila, kad antras neisitvirtino, bet matyt taip jau turejo buti...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 15, 10:44)

Sakė visi dalinasi, bet jau ne taip gerai kaip norėtųsi.

nepergyvenk, viskas bus gerai, man irgi sakė, kad nelabai kaip dalinasi, atvažiuokit, jeigu ką sakė net paskambins, kad nebevažiuotumėm, neva apsisukam ir grįžtam namo,buvau jau persigandus, kad gal neliks nieko, o nuvažiavus paaiškėjo, kad du idealios kokybės ir dar liko ir užšaldymui, taigi viskas bus gerai,pamatysi 4u.gif

Amberlina, sveikinu, pamačius širdutę thumbup.gif wub.gif wub.gif saugok save ir mažiuką savo žirniuką wub.gif wub.gif juk taip nuostabu, kai tavyje užsimezga gyvybė wub.gif

Tiffani, jau daug kartų rašiau, kad su sekminguoju nėštumu, man iki 17sav.kraujavo, tepliojo ir pan, crinonas buvo ir ružavas ir rudas ir juodas ir net į violetinę spalvą ir nežinau,gal tai sutapimas, bet nutraukus crinone, po kelių dienų liovėsi visi kraujavimai, tepliojimas, gal jis man erzino gimdos kaklelį, taip kartais būna sako... g.gif taigi nepergyvenk ir nekreipk dėmesio į tuos rudus lašiukus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 15 spalio 2010 - 12:27
Sveikos merginos smile.gif
Norėjau paklausti ir kartu rekomenduoti smile.gif
Aš esu po dviejų nesėkmingų IVF, bet ne apie tai smile.gif
Manęs daktarė O. K. paklausė, ar aš po IVF'ų dariausi krūtų echoskopą? Sakau, kad tikrai ne smile.gif tai ji būtinai rekomendavo pasidaryti, nes vis tiek tiek hormonų buvo ir sakė, kad po IVF visada būtų pravartu tai padaryti smile.gif
Tai sakau, gal kam tai tokia pati naujiena kaip man, tai ir informuoju visas likimo drauges mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 15, 00:44)
Laba diena, mergaitės,



Egk, nusiteik pozityviai! Labai linkiu sekmingo susitikimo su savo mazeliais! Kad vieni kitiems patiktumet ir pasiliktumet kartu ilgam ilgam! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 15, 12:24)
Tiffani, jau daug kartų rašiau, kad su sekminguoju nėštumu, man iki 17sav.kraujavo, tepliojo ir pan, crinonas buvo ir ružavas ir rudas ir juodas ir net į violetinę spalvą ir nežinau,gal tai sutapimas, bet nutraukus crinone, po kelių dienų liovėsi visi kraujavimai, tepliojimas, gal jis man erzino gimdos kaklelį, taip kartais būna sako...

Man progesteronas (ne crinonas, bet kitu pavadinimu) budavo paskiriamas po kiekvienos IUI. 5-6 d. po naudojimo prasidedavo kraujavimas, kraujas budavo labai tamsus ir net tirstokas. Rytais beveik nebudavo, kraujuodavo vakarop. Pasirodo, tai yra visiskai galima organizmo reakcija i progesterona. Po to pasiskaiciau anotacini lapeli, tai net ir ten taip parasyta. Man buvo patarta ji naudoti geriamuoju budu. Po 2, 3 proceduros ji tik gerdavau, ir tokiu problemu nebeturejau.
Atsakyti
Tensei, ar praėjo skausmas? Kada tau įsodinimas?

sniege555, kelintą val rytoj važiuosi?

Kaži kaip Mykolinai sekės, tikiuosi paleis šiandien į namučius. 4u.gif

Tiffani, kaip tavo nuotaikos? Tikriausiai jau apsiraminai ir ir dabar jau esi pilna optimizmo biggrin.gif

Ačiū mergaitės, tikrai labai stengiuosi nusiteikti pozityviai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 15 spalio 2010 - 16:46
[quote=egk,2010 10 15, 17:39]
Tensei, ar praėjo skausmas? Kada tau įsodinimas?

Skausmas rimsta , man dare IMSI , viena embriona isodino siandien, pirmadieni dar isodins dvi blastocistas , jei uzaugs blush2.gif
Atsakyti