Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(egk @ 2010 10 14, 11:05)

Adrija1, o kaip tavo teplionės? Ar pasibaigė?




Jau pasibaige tepliones, bet dabar esu visai sumisusi, nes uz kokiu 6-iu dienu turetu ateiti naujas ciklas, o pozymiu jokiu.. Tai nezinau ar eteis laiku braskes ar vel nusikels nauja pradzia nezinomam laikui.

Kaista viskas, o dabar jau galvoju, ar nevertejo toliau stimuliuotis ir punktuot nors tuos keturis folikulus? Na bet saukstai po pietu. Reikia tiketis, kad kitas kartas tikrai bus sekmingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 21:16)
Tiffany, paklausyk Utopijos, pamenu kaip cia reiskem jai vos ne uzuojauta  doh.gif , o tu paziurek koks rezultatas wub.gif tikrai pasidaryk HCG kai tik jau bus nors 8 dpi  4u.gif
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka

net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif

thumbup.gif gaudau virusiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 15, 08:05)
lauryna, o tai viena sirdute mate, ne dvi?  g.gif nes juk pas tave labai dideli skaiciukai buvo, o ir berods mate dvi puslytes pirmu susitikimu  ax.gif galiu tik numanyti, kaip jautiesi matydama savo vaiko sirdele  wub.gif  wub.gif

labas rytas,
RositaK, mate viena kleckiuka ir viena sirdute, nors skaiciai buvo tikrai didoki ir pirmojo vizito metu lyg rodesi dar viena pasilepusi puslyte smile.gif taciau ir vienas labai labai gerai wub.gif
Adrija1, 6 dienos tai daug, pamatysi kaip ateis tavo braskes mirksiukas.gif o po ju naujas startas su finalu - nestuke.gif jau dabar tai tikrai taip turi buti ir niekaip kitaip.
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 15, 09:41)
taciau ir vienas labai labai gerai  wub.gif

be abejo wub.gif tik pasitikslinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 22:41)
labas rytas,
RositaK, mate viena kleckiuka ir viena sirdute, nors skaiciai buvo tikrai didoki ir pirmojo vizito metu lyg rodesi dar viena pasilepusi puslyte  smile.gif taciau ir vienas labai labai gerai  wub.gif
Adrija1, 6 dienos tai daug, pamatysi kaip ateis tavo braskes  mirksiukas.gif o po ju naujas startas su finalu -  nestuke.gif  jau dabar tai tikrai taip turi buti ir niekaip kitaip.


Aisku, kad laaabai gerai!!! Sveikinu Tave ir nuosirdziai dziaugiuosi! wub.gif

Aciu, Laurynaa! Oi, kad naujai iskeptos nestukes zodziai tiesiai Dievuliui i ausi nueitu! ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 15 spalio 2010 - 08:54
Labas rytukas, norejau paklausti apie crinona. Vis man jis neduoda ramybes. Nekrito nekrito, o dabar pradejo kristi , bet jis rudos spalvos ir taip pilva maudzia.. Ar gali buti, kad jis ten pradejo gesti? Ar jis turi kristi ar ne? Ir tikriausiai jei rudas tai blogai, turetu buti baltas?
Atsakyti
Tiffani, del crinono kritimo viskas cia normaliai, jis ir nekrenta kol nesusikaupia didesnis kiekis. Is skaitytu cia istoriju tai tikai buvo pas merginas ir rudas ir rusvas ir juodas ir fianle viskas gerai. man gydytoja vakar iskrapste pajuodavusio crinono, sake nekreipti demesio tai gali buti senas kraujas. tad tu nepergyvenk kad crinonas patamsejes, buna kartais ir taip ax.gif Zinok labai tave suprantu ir tavo nerima, taciau tikrai nusiramink ir paglostyk pilveliuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 15 spalio 2010 - 09:05
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 15, 10:04)
Tiffani, del crinono kritimo viskas cia normaliai, jis ir nekrenta kol nesusikaupia didesnis kiekis. Is skaitytu cia istoriju tai tikai buvo pas merginas ir rudas ir rusvas ir juodas ir fianle viskas gerai. man gydytoja vakar iskrapste pajuodavusio crinono, sake nekreipti demesio tai gali buti senas kraujas. tad tu nepergyvenk kad crinonas patamsejes, buna kartais ir taip  ax.gif Zinok labai tave suprantu ir tavo nerima, taciau tikrai nusiramink ir paglostyk pilveliuka  4u.gif


Na va taip nepergyvenciau, jei ne pilvo skausmas. Pacia pilvo apacia skauda. tai ir bijau,sakau kad nepradetu jis ten gesti blush2.gif Zinok glostau ta pilveli ir viliuosi kad nieko blogo tie skausmai ir rudas crinonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 15, 09:08)
Na va taip nepergyvenciau, jei ne pilvo skausmas. Pacia pilvo apacia skauda. tai ir bijau,sakau kad nepradetu jis ten gesti  blush2.gif Zinok glostau ta pilveli ir viliuosi kad nieko blogo tie skausmai ir rudas crinonas  smile.gif

crinonas ten tikrai negenda. gal tu gali pasiskambinti savo gydytojai,kad ji pakomentuotu del ko gali buti rudas crinonas g.gif
Atsakyti
egk, labai knieti suzinoti, kokios tavo naujienos blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites,
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio verysad.gif skaudu,o as juos abu jau mylejau.
esu laiminga, kad nors viena turesiu wub.gif
dar bloga naujiena gine mate aplink gimda labai daug kraujo, as vel galiu kraujuoti, tik jau perspejo, kad neisigasciau, guliu lovoje, poilsiauju, maistas nelabai lenda, pykina, per savaite minus 5 kg g.gif
as ir visa nestuma isgulesiu, kad tik mano stebukliukas gimtu sveikas...
Atsakyti
[quote=amberlina,2010 10 15, 10:52]
Labas rytas mergaites,
ir as ejau i pasimatyma su savo mazyliais, labai bijojau, juk po keliu dienu kraujavimo nezinojau ka galiu isvysti verysad.gif
Kai pamaciau mazyte plakancia sirdute apsiverkiau, uzpludo toooooks neapsakomas jausmas wub.gif , klausiu kur antra, o antros nera verysad.gif , as neissaugojau antro mazylio verysad.gif skaudu,o as juos abu jau mylejau.
esu laiminga, kad nors viena turesiu wub.gif
dar bloga naujiena gine mate aplink gimda labai daug kraujo, as vel galiu kraujuoti, tik jau perspejo, kad neisigasciau, guliu lovoje, poilsiauju, maistas nelabai lenda, pykina, per savaite minus 5 kg g.gif
as ir visa nestuma isgulesiu, kad tik mano stebukliukas gimtu sveikas...
[/quote
Labas 4u.gif
Nekaltin savęs,kad neišsaugojai, juk viską padarei ir padarysi kas nuo Tavęs priklauso 4u.gif Labai daug kam būna, kad lieka vienas stipruolis ir sėkmingai pasiekia finišą....
Sekmės 4u.gif
Atsakyti