Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Tiffani, nu nereikia panikos, pasistenk pakentėti truputį, tiek nebedaug liko iki gerų žinių 4u.gif O kada tau Treijsas sakė daryti kraujo tyrimą?

Adrija1, o kaip tavo teplionės? Ar pasibaigė?

Laurynaa, gaudau tavo virusiukus. Išsivaizduoju, koks nerealus jausmas pamatyti savo mažylio širdelę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 14, 21:25)
Ne man buvo 3 dienų embrionukai.. Jo man paprastas testukas jau rodė 8 dpį.

Utopija, dar norėjau tavęs paklausti gal IMSI taikėt, ar vis dėlto ICSI ? Ką gydytojai apie IMSI šneka, nesiūlė jums šios procedūros ?
Atsakyti
[quote=egk,2010 10 14, 22:05]
Tiffani, nu nereikia panikos, pasistenk pakentėti truputį, tiek nebedaug liko iki gerų žinių 4u.gif O kada tau Treijsas sakė daryti kraujo tyrimą?

Antradieni, dar toli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 10 14, 22:06)
Utopija, dar norėjau tavęs paklausti gal IMSI taikėt, ar vis dėlto ICSI ? Ką gydytojai apie IMSI šneka, nesiūlė jums šios procedūros ?


Aš klausiau ar IMSI nebūtų geriau mūsų atveju, tai atsakė, kad visiškai nėra jokios prasmės taikyti šią procedūra, nes su mūsų diagnoze tų spermiukų ir taip ant pirštų suskaičiuoti galima, o ta IMSI procedūra kažkaip naudojama kai spermogramoj kokie nors ten kiti nukrypimai yra. Mums taikė ICSI. Jau kiek buvo tų spermiukų grubiai šnekant tiek ir panaudojo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 14, 22:24)
Aš klausiau ar IMSI nebūtų geriau mūsų atveju, tai atsakė, kad visiškai nėra jokios prasmės taikyti šią procedūra, nes su mūsų diagnoze tų spermiukų ir taip ant pirštų suskaičiuoti galima, o ta IMSI procedūra kažkaip naudojama kai spermogramoj kokie nors ten kiti nukrypimai yra. Mums taikė ICSI. Jau kiek buvo tų spermiukų grubiai šnekant tiek ir panaudojo  unsure.gif

Tada jūsų atveju manau logiška, kad nebėra ką atrinkinėti. Pas mus gal dar bus iš ko rinktis, o per pirmąjį IVF apsivaisinimo ir dalinimosi procentas labai mažas, užtat turiu minty gal tai išbandyti. Negi niekas dar nebandė, gal kas atsilieps kaip sekėsi ?
Atsakyti
Pagal ka sprendzia - auginti iki blastocistu ar ne? Pirma karta darant IVF iki blastocistu neaugina?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 22:34)
Pagal ka sprendzia - auginti iki blastocistu ar ne? Pirma karta darant IVF iki blastocistu neaugina?

Manau nuo turimų embrionų kiekio, ir jų kokybės. Embriologai maždaug mato galima rizikuoti auginti ar ne, kadangi blastocistos padidina pastojimo tikimybę manau augina ir pirmą kartą darančioms, ypač jei moteris vyresnio amžiaus.
Atsakyti
Na man viskas stojasi i vietas dabar... Man paskirtas susitikimas su biologe. Sukau galva 2 dienas, prie ko cia biologe. Dabar supratau, kad tai tikriausiai embriologe... Nes man sekretore sake, kad ji ir nusprendzia, kiek bus isodinama, iki kiek auginama ir pan. Tik tiek, kad as pas ja einu pries pacia procedura, dar neturesiu jokiu rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 14, 07:24)

jolantulia, ir tave irasyciau  ax.gif pas ka gydotes? kaip auga folikulai?  4u.gif nebijok punkcijos-ten tik saldziai pamiegi. popunkciine savijauta tik yra labai individuali-vienoms kelias dienas maudzia kiausides, o kitos jau gali 'varineti' ta pacia diena  4u.gif
Papildyta:

super guper  thumbup.gif taip toliau!  4u.gif




Aciu uz atsakymus. As gyvenu ir gydausi Islandijoj. Isaugo trys folikulai, naudojau suprefakta daugiau kaip menesi ir puregona 14 dienu po 450 ml. Kai dariau IUI, folikulai augo geriau, naudojau tik 50 ml puregono.
Ryt ryte vaziuosim punkcija daryti. Kiek zinau, man punkcija darys tik su vietine narkoze.
Siandien sutikau viena pazistama, kuri jau po menesio tures leliuka po IVF. Ji sake, kad visai neskaudejo ir ekrane galejo stebeti kaip siurbia ir skaiciuja kiausinelius smile.gif. Ji man nepasake kiek buvo kiausineliu, bet embrionu buvo tik keturi, kuriuos du iskart subrokijo,o vienam dave 20%, o kitam 80% kokybes. Ir dar paklause, ar ji sutinka juos abu sodinti ar ta viena 80-ties %, ji noreju abieju. Dabar ji laukiasi mergytes. Taip, kad nereikia prarasti tikejimo, net ir su dviem embrioniukais galima pastoti! Bet dalykas tame, kad man jau 43 metai ax.gif , o tokiu metu pastoti sunkiau, kai yra problemos su ovuliacija. Bet as esu optimiste ir pasiryzus daryti viska kas imanoma.
Visoms linkiu sekmes 4u.gif

Rosita, gali irasyti mane i sarasiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 10 14, 22:32)
Tada jūsų atveju manau logiška, kad nebėra ką atrinkinėti. Pas mus gal dar bus iš ko rinktis, o per pirmąjį IVF apsivaisinimo ir dalinimosi procentas labai mažas, užtat turiu minty gal tai išbandyti. Negi niekas dar nebandė, gal kas atsilieps kaip sekėsi ?


Deja, ne visada patys galime rinktis IMSI, dazniausiai sprendzia embriologai, ar sia procedura isvis imanoma padaryti (teisingai buvo rasyta, kad kartais nebuna is ko atrinkti, arba, pvz, gautas spermiuku kiekis maziau nei 1 mln.)... Mano gyd. minejo, kad sia procedura taiko, taciau nesusipratau paklausti, kokie buna rezultatai (tik minejo, kad padidina tikimybe nestuke.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2010 10 15, 06:13)
Deja, ne visada patys galime rinktis IMSI, dazniausiai sprendzia embriologai, ar sia procedura isvis imanoma padaryti (teisingai buvo rasyta, kad kartais nebuna is ko atrinkti, arba, pvz, gautas spermiuku kiekis maziau nei 1 mln.)... Mano gyd. minejo, kad sia procedura taiko, taciau nesusipratau paklausti, kokie buna rezultatai (tik minejo, kad padidina tikimybe  nestuke.gif  )

Jei mažiau nei 1 mln, nebėra ką atrinkti. g.gif Maniau, kad kaip tik iš tų tūkstančių dar galima atrinkti geriausius. Tada įdomu kokias atvejais šią procedūrą siūlo.
Atsakyti
lauryna, o tai viena sirdute mate, ne dvi? g.gif nes juk pas tave labai dideli skaiciukai buvo, o ir berods mate dvi puslytes pirmu susitikimu ax.gif galiu tik numanyti, kaip jautiesi matydama savo vaiko sirdele wub.gif wub.gif
jolantulia, dideles sekmes 4u.gif sekmes rytoj!
Tiffani, man po blasto. Treijsas liepe 10dpi pasidaryti HCG. su tais skubejimais manau niekur nepriskubesit-jau yra kaip yra, jei jau bus nestuke.gif tai ji ir pamatysit. o pasidare anksciau HCG galima tik nervus pasigadinti jei jis tarkim labai mazas doh.gif apie NT isvis nesneku-kiek yra buve atveju kai jis nesamones parodo doh.gif
egk, kaip tavo mazieji siandien auga? 4u.gif
Atsakyti