Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

[quote=Utopija,2010 10 14, 20:18]
Va va ar tik ne mano situacija kartojasi biggrin.gif Čia kaip ir aš 4 ar 5 dpį jau vos mąsčiau ar čia jau eit pasigert iš sielvarto ar dar biški palaukt, kol prasidės tos mmm, o vis dėlto ir rimtai reiškias implantacija čia vyko ax.gif Nes tik vieną dienelę ir pasirodė tie keli lašiukai kraujo, o ten pasirodo rausėsi du žirniukai, nenorėjo mamos nuvilt wub.gif wub.gif Taip kad nusiramink ir lauk testuko dienos rolleyes.gif

Aciu uz palaikyma ir nuteikima mastyti pozityviai smile.gif Taip pat ir Corsicai wink.gif Tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif Tiesiog labai stipriai skaudejo diena pilvo apacia, kad jau galvojau pramus.. Ir pasirode rudu demeliu nu sakes galvoju doh.gif Tikiuosi ju daugiau nepamatyti smile.gif Kazin jei blastocistos isodintos, tai gal anksciau rodytu kraujas nei po 10 dienu?
Atsakyti
Sveikos, butu ydomu suzinoti, kur perkate reikiamus vaistus? Kiek girdejus, kad kitose salyse vaistai pigesni nei LT,ar tai tiesa, koks kainu skirtumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 14, 09:18)

Mačiau diskutavot dėl schemų, man be 5 minučių 30 metų, bet tik 1 IVF'ą man taikė trumpą schemą, kuris ir buvo nesėkmingas, priaugo n kiaušialąsčių, kurios kaip supratau buvo nekokybiškos, nes ir iš šaldytų nei viena normaliai neatšilo. O va sekančius 2 IVF taikė ilguosius protokolus ir man jie abu buvo sėkmingi, o ir pagal kokybę kaiušialąsčių, matėsi, kad jos žymiai geresnės apsivaisinimo atžvilgiu. Čia pamąstymai iš mano varpinės, bet tikrai manau, kad kiekvienas gydytojas skiria protokolus pagal pacientės tyrymų duomenis ir tikrai jais reikėtų pasitikėti.


Sveikutes!

Egk, geros naujienos, taip ir toliau!!! thumbup.gif Kad butu "vsio otlichno "!

Man Meskauskiene skyre trumpaja schema, nors jau gerokai virs trisdesimt, o kai nesistimuliavo gerai, vistiek nesiule ilgosios. Dabar laukiam naujo ciklo, naujos pradzios ir pradesim stimuliacija. Tikiuosi, si bus sekminga iki pat galo! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 14, 20:49)
Aciu uz palaikyma ir nuteikima mastyti pozityviai smile.gif  Taip pat ir Corsicai wink.gif Tikiuosi, kad viskas bus gerai smile.gif Tiesiog labai stipriai skaudejo diena pilvo apacia, kad jau galvojau pramus.. Ir pasirode rudu demeliu nu sakes galvoju  doh.gif  Tikiuosi ju daugiau nepamatyti  smile.gif  Kazin jei blastocistos isodintos, tai gal anksciau rodytu kraujas nei po 10 dienu?


Aš tai manyčiau, kad rodytų anksčiau, žiūrint kiek anksčiau norėtum daryt. Jei kokia 8 dpį kažką tikrai turėtų rodyt. Aš sprendžiu pagal save, nes man jau paprastas testas 8 dpį parodė vaiduoklį, bet gal tik todėl, kad jie du buvo ir HCG didesnis gal buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 14, 20:59)
Aš tai manyčiau, kad rodytų anksčiau, žiūrint kiek anksčiau norėtum daryt. Jei kokia 8 dpį kažką tikrai turėtų rodyt. Aš sprendžiu pagal save, nes man jau paprastas testas 8 dpį parodė vaiduoklį, bet gal tik todėl, kad jie du buvo ir HCG didesnis gal buvo ax.gif


O tau irgi buvo blastocistos? Tu paprasta testa pasidarei 8 dpi? Galvoju ir man reiks pabandyti anksciau;)
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2010 10 13, 22:34)
Sveika, sekmes tau sestadieni, ziurek gal dar as ten busiu, nors labai prasysiu namo penktadieni  rolleyes.gif As irgi dziaugiuosi kad pas ji darysiuos, nors kazkoks nerimas vistiek jau yra. ***** neatsimenu dar kokia kaina sake  doh.gif
egk laukiam rytoj geru ziniu, puiku kad viskas sklandziai praejo  4u.gif



Mykolina, nieko, eis viskas ir praeis rolleyes.gif linkiu neužsibūti ten, namo ištrūkt ir gerais rezultatais džiaugtis 4u.gif
Tiffani, nestresuok ax.gif aš tai nedaryčiau testo, aš jų paniškai bijau doh.gif , man geriau viltimi gyventi, bent teoriškai būti nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniege555: 14 spalio 2010 - 20:16
Tiffany, paklausyk Utopijos, pamenu kaip cia reiskem jai vos ne uzuojauta doh.gif , o tu paziurek koks rezultatas wub.gif tikrai pasidaryk HCG kai tik jau bus nors 8 dpi 4u.gif
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima wub.gif wub.gif as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu nestuke.gif visurusiuka

net parasiuka uzsidejau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 14 spalio 2010 - 20:17
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 22:16)
[b]Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka

net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif


Kaip nuostabu 4u.gif gaudau virusiuką nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 21:16)
Tiffany, paklausyk Utopijos, pamenu kaip cia reiskem jai vos ne uzuojauta  doh.gif , o tu paziurek koks rezultatas wub.gif tikrai pasidaryk HCG kai tik jau bus nors 8 dpi  4u.gif
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka

net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif

wub.gif Gaudau ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 21:16)
Tiffany, paklausyk Utopijos, pamenu kaip cia reiskem jai vos ne uzuojauta  doh.gif , o tu paziurek koks rezultatas wub.gif tikrai pasidaryk HCG kai tik jau bus nors 8 dpi  4u.gif
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka

net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif


Aciu visoms uz palaikyma;) Ciumpu virusiuka greituoju budu;) O gal zinot kur siauliuose galima pasidaryti HCG tyrima kad atsakymas butu ta pacia diena?
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 14, 21:07)
O tau irgi buvo blastocistos? Tu paprasta testa pasidarei 8 dpi? Galvoju ir man reiks pabandyti anksciau;)


Ne man buvo 3 dienų embrionukai.. Jo man paprastas testukas jau rodė 8 dpį.
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 10:16)
Tiffany, paklausyk Utopijos, pamenu kaip cia reiskem jai vos ne uzuojauta  doh.gif , o tu paziurek koks rezultatas wub.gif tikrai pasidaryk HCG kai tik jau bus nors 8 dpi  4u.gif
Beje mergaites siandiena pamaciau savo spirgucio sirdeles pulsavima  wub.gif  wub.gif  as neturiu zodziu apsakyti sio jausmo.....siunciu greituoju budu  nestuke.gif  visurusiuka

net parasiuka uzsidejau  biggrin.gif


Smagumelis! Ir mums akis dziugins Tavo liniuote! Ciumpu ir as virusiuka wub.gif
Atsakyti