Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

As jau turiu Inesiuuu paukstukus wub.gif

Tai visgi kam siust sirdeles? Rolytei ar Hmmm?
Atsakyti
hmmm, as rolytei desertus issiunciau
pasakyt noriu,kad labai gerai merginos ispletojo rytu tema thumbup.gif saunuoles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 19 spalio 2010 - 15:17
Inesiuu kelis turi darbukus, nes jau turiu tau Disnėjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hipolipo @ 2010 10 17, 13:57)
Mergaites, as si etapa irgi biski veluosiu blush2.gif  4u.gif Vaikiai ziauriai sirgo, tai nei diena, nei nakti laiko nebuvo. Ir dabar dar ne super, bet jau gerejam.


Prasitrink savo az, kad būtų vietos.

Kažko iš manęs norėjai? Šiandien vakare man būnant Maximoj skambinai, aš pakėliau, bet girdėjau tik šnaresį ragelyje- tai atmečiau skambuti. O gal čia tavo vaikai žaidė su telefonu? blush2.gif Mano kolegės anūkas laikas nuo laiko "paskambina" kažkam iš močiutės bendradarbių- tai sakau, gal ir tavieji mėgėjai. smile.gif
Atsakyti

Pauksciuk, niu duok man ta disneju,nes nieko neturiu is lino grupes
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 19, 19:35)
Pauksciuk, niu duok man ta disneju,nes nieko neturiu is lino grupes

tai tada pasiimk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 19, 17:16)
hmmm, as rolytei desertus issiunciau
pasakyt noriu,kad labai gerai merginos ispletojo rytu tema thumbup.gif  saunuoles

nagis apie tai placiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
tongue.gif noretum gal dar ir paveizet akies krasteliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 19, 22:58)
tongue.gif  noretum gal dar ir paveizet akies krasteliu lotuliukas.gif

nu tai taip user posted image biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 19, 21:58)
tongue.gif  noretum gal dar ir paveizet akies krasteliu lotuliukas.gif


Net nuotrauką pasižiūrėjau ar tikrai taip gražu, kaip Inesiuuu giria lotuliukas.gif Ale, tikrai gražus bendras vaizdas. thumbup.gif

Ingrida, Kalėdas man, ne Vienišai siuvinėji lotuliukas.gif

Mingomi, kol kas nesiųsk nei vienai, jei jos neatsiliepia, vis tiek jos dabar turi ką siuvinėti, nusiųsi vėliau tai, kuri pirma savo darbelį baigs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 21, 09:24)
Net nuotrauką pasižiūrėjau ar tikrai taip gražu, kaip Inesiuuu giria  lotuliukas.gif Ale, tikrai gražus bendras vaizdas. thumbup.gif

ale jau tiek seile varva,greiciau savo rytus pamatyti.truputi namus atsinaujinau tai sienos plikos hihihi.gif tuos pacius paveikslus,is vienos vietos i kita kabinu ax.gif
Atsakyti
nu zinok su mano tempais greit negausi,o dar tvikse ir neskuba tongue.gif kaledom gausi nuo kaledu senio jei buvai gera siais metais lotuliukas.gif

o jei rimtai as tavo rytus pradesiu,o kates palauks blush2.gif nes rytams ir kaktusams liko po 2 tuscius langelius

tvikse kada pasiimsi kaktusus,ar lauksi rytu? cool.gif
Atsakyti