Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

kaip suprantu, šis etapas nukeliamas dar savaitei?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 18, 10:29)
kaip suprantu, šis etapas nukeliamas dar savaitei?


Aš tai tikrai nespėsiu, nes gavau nelabai seniai ir tik pusę įveikiau, bet liko jau mažai tų specifinių kryželių- tai darbas turėtų eitis gan greitai.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 18, 10:29)
kaip suprantu, šis etapas nukeliamas dar savaitei?


Ir man panašu į tai g.gif
Kuo arčiau Kalėdos, tuo ilgiau siuvinėjam. Aš tai galiu paaiškinti tik tuo, kad kai gamta "užmiega", tai ir siuvinėtojas "žiemos miegas" suima ir vis sunkiau ir lėčiau siuvinėjasi. Nežinau ar jus veikia žiema ir tamsus laikas, bet aš labai jaučiu, kad prie dirbtinės šviesos mano darbingumas stipriai sumažėja. ax.gif

Tvikse, rytus siunčiau Inesiuuu, nes galvojau, kad ji jau baigė kaktusus ir tau juos atiduos. Pasirodo, klydau doh.gif , bet supratau, kad vis tiek draugiškai išsidalinote darbelius 4u.gif
Atsakyti
Aš Dysnėjų šian pabaigsiu, liks tik ornamentai ir ramiai lauksiu savo paukštukų bigsmile.gif Kiek merginų jų dar nesiuvinėjo??

Tiesiog siūlyčiau užsibaigti iki gruodžio vidurio, nes kitaip amba, stop mašina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 18, 21:50)
Ir man panašu į tai  g.gif
Kuo arčiau Kalėdos, tuo ilgiau siuvinėjam. Aš tai galiu paaiškinti tik tuo, kad kai gamta "užmiega", tai ir siuvinėtojas "žiemos miegas" suima ir vis sunkiau ir lėčiau siuvinėjasi. Nežinau ar jus veikia žiema ir tamsus laikas, bet aš labai jaučiu, kad prie dirbtinės šviesos mano darbingumas stipriai sumažėja.  ax.gif 


Aš galiu laisvai siuvinėti prie stalinės lempos. Šiom savaitėm buvau labai užimta savo sveikata, laksčiau darytis tyrimų, įtarimai nepasitvirtino- tai dabar daugiau laiko turėsiu siuvinėjimui. Rytoj tik nunešiu dermatologei atsakymus iš odos ir veneros ligų centro ir būsiu laisva nuo lakstymų.
Atsakyti
O aš tai ramiai laukiu kaktusų ir toliau siuvinėju savo malonumui thumbup.gif Aišku, kai diena sutrumpėjo, tai ir mažiau išsiuvinėju, nes prie lempos stengiuos akių nevarginti. Prie jos siuvinėju tik kokią valandą. Šiaip jau įsibėgėjau siuvinėti paveikslėlius kalėdiniams atvirukams. Jau antrą baiginėju ax.gif Noriu daug darbelių padaryti savo rankom, kad kalėdinės dovanėlės turėtų ir mano širdies lašelį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 spalio 2010 - 07:12
Na ir saunuole tu Zuzanele clap_1.gif clap_1.gif, as tai vis nerandu laiko skirti daugiau laiko siuvinejimui per suvo zirniukus 2.gif mazius pradejo jau su sese zaisti gaudyniu, tai as varineju paskui karsta.gif

Izoliuota sedziu namuose per tas visas ligas sad.gif, tai dar siandien ar ryt turiu gauti is kasiulu laukneseli, siuliuku papildyma nes pritrukau, tai baigsiu siuvineti kaledas Vienisai.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 19, 09:11)
O aš tai ramiai laukiu kaktusų ir toliau siuvinėju savo malonumui thumbup.gif Aišku, kai diena sutrumpėjo, tai ir mažiau išsiuvinėju, nes prie lempos stengiuos akių nevarginti. Prie jos siuvinėju tik kokią valandą. Šiaip jau įsibėgėjau siuvinėti paveikslėlius kalėdiniams atvirukams. Jau antrą baiginėju ax.gif Noriu daug darbelių padaryti savo rankom, kad kalėdinės dovanėlės turėtų ir mano širdies lašelį wub.gif

tikriausiai dar ilgai lauksi mastau.gif kol inesiuuu baigs,ir poto tvikses eile ....ji taipat men uztruks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 10 19, 09:49)
Na ir saunuole tu Zuzanele  clap_1.gif  clap_1.gif, as tai vis nerandu laiko skirti daugiau laiko siuvinejimui per suvo zirniukus 2.gif mazius pradejo jau su sese zaisti gaudyniu, tai as varineju paskui  karsta.gif


Kai taviškiai paaugs, tai ir tu laisvai siuvinėsi. O kol auga, pasidžiauk vaikučiais, pabėgiok kartu su jais biggrin.gif Pačios gražiausios akimirkos kai jie auga. Aš tai sąsiuvinį storą vedžiau ir aprašinėjau kas buvo įdomesnio: posakius, įvykius... Prirašiau pilną, o kai dukra užaugo, tai per jos gimtadienį vis paskaitau. Oi būna smagaus juoko visiems lotuliukas.gif Dabar vis laukia, kada aš jį jai padovanosiu. Vis atidedu. Manau padovanosiu, kai kada nors lauksis savo vaikučio. Tegul paskaitinės, gal ir pati užrašus darys rolleyes.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 19, 09:49)
tikriausiai dar ilgai lauksi  mastau.gif kol inesiuuu baigs,ir poto tvikses eile ....ji taipat men uztruks  g.gif


Aš niekur neskubu. Savo planus įgyvendinu. Atrodo Kalėdos dar toli, bet jos su kiekviena diena vis artėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 19, 10:04)
Kai taviškiai paaugs, tai ir tu laisvai siuvinėsi. O kol auga, pasidžiauk vaikučiais, pabėgiok kartu su jais biggrin.gif Pačios gražiausios akimirkos kai jie auga. Aš tai sąsiuvinį storą vedžiau ir aprašinėjau kas buvo įdomesnio: posakius, įvykius... Prirašiau pilną, o kai dukra užaugo, tai per jos gimtadienį vis paskaitau. Oi būna smagaus juoko visiems lotuliukas.gif Dabar vis laukia, kada aš jį jai padovanosiu. Vis atidedu. Manau padovanosiu, kai kada nors lauksis savo vaikučio. Tegul paskaitinės, gal ir pati užrašus darys rolleyes.gif
wub.gif

mes nuo pat mazu dienu savo maziuka filmavom,jo gugavimus vonioje,juoka,su sesku rankoje vos vaikstinejanti,kaip paziuri taip stebiesi koks mazytis buvo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 spalio 2010 - 08:36
pasiemiau rytus wub.gif wub.gif ale groozis,tvikse tu ju negausi gausi kaktusus,man rytai greiciau issisiuvines tongue.gif tada apsikeisim
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 19, 16:25)
pasiemiau rytus wub.gif  wub.gif  ale groozis,tvikse tu ju negausi gausi kaktusus,man rytai greiciau issisiuvines tongue.gif tada apsikeisim

jetaus kaip laukiu ,siuvinekit kad ir puse metu ,kad grazu butu biggrin.gif
Atsakyti