Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Aš vakar visų dieną siuvinėjau siluetą, bet dar nebaigiau. Labai jau daug tų specifinių kryželių. Buvau nusižiūrėjus kitą, ale šitas gražesnis- tai dabar ir kankinuosi.
Atsakyti
Mergaites, as si etapa irgi biski veluosiu blush2.gif 4u.gif Vaikiai ziauriai sirgo, tai nei diena, nei nakti laiko nebuvo. Ir dabar dar ne super, bet jau gerejam.

Inesiu, as planuoju iki kokio ketvirtadienio pabaigt ir tada issiust, ar tiks?

Atsakyti
paukstukai keliaus pas uodegyte o kas pas mane atkeliaus?
man reik kaktusu rytu ir juros smile.gif
Atsakyti
Rolyte kaip sekasi su pasaulio šalim ?
Atsakyti
QUOTE
kaktusu rytu


rytai keliauja pas inesiuuu,o kaktusus ji taipat turi.vistiek pas ja darbo daug ,tai pasiklausk gal duos priglausti kuri nors?

bet jus merginos greitos aida 2 thumbup.gif jau tik dviem beliko rytai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 spalio 2010 - 16:31
galiu duot kaktusu arba rytus rinkis biggrin.gif bet abu vistiek turesi man grazint ax.gif ryt pasiemu rytus is pasto
Atsakyti
hm... kaip daba rinktis? biggrin.gif
na kadangi inesiu jau ir taip siunte galybe kartu tai as pajamsiu rytus dabar... o kol juos dorosiu inesiu baigs kaktusus ir tada bus likes tik mano ir zuzaneles paveiksliukai kaktusam.

taigi inesiu is manes gaus rytus ir savo baigus perduos uodegytei uzbaigta darba, o as issiusiu kaktusus i kauna smile.gif
kazi suprantama?


tik kazi kodel siuntejas rytu man negalejo issiust? :hmmm:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tvikse: 17 spalio 2010 - 19:19
juk nesvarbu pas ka, seip viusada buvo kas issiuvineja siuncia man MAN ,MAAAN lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif ai nu neesme...
a paskui tu vis siunti siunti ir siunti... biggrin.gif

tai as jamu rytus. reik susitart kada susimatom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 17, 15:56)
Rolyte kaip sekasi su pasaulio šalim ?

na neblogai, jau manau pabaiginėsiu per šiandien/rytoj. parašysiu kai pabaigsiu į až kaip ir kada susitikt, kad paderintume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 10 18, 09:45)
na neblogai, jau manau pabaiginėsiu per šiandien/rytoj. parašysiu kai pabaigsiu į až kaip ir kada susitikt, kad paderintume mirksiukas.gif

ok
Atsakyti
as truputuka veluosiu,nedaug beliko ,pasistengsiu iki savaites galo issiusti.
Atsakyti