Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Paukščiuk pakabink ant radiatoriaus labai greit ištraukia blogą kvapą
Atsakyti
ryt issiunciu desertus,matau neverta laikyt kol su katinais griz blush2.gif
Atsakyti
nugis KAAAAAAAAAAAAAAFAS sugrizti prie siuvinejimo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Inesiuuu tokiu laiku miegot reikia, o ne prie siuvinėjimo sėst mirksiukas.gif
Atsakyti
zinok man diena nikap schmoll.gif neina prisest turiu maza klecka kuriam visko reik doh.gif doh.gif tai ne mano dicke kuriai adata galiu duot nuo metuku biggrin.gif ir zinosiu,kad nieko nebus.As mezgini pasiemu ir tai mano siulu kamuoliukas buna isvyniotas,arba virbalai sulankstyti doh.gif lotuliukas.gif tai dabar turi savo siulu kamuoliuka,bet kartais ir tas nepadeda.viska ciumpa griebia...tai kai visi suminga as galiu sest prie siuvinejimo.nuo kokiu 23val.vakaro biggrin.gif pasistatau kavos nemaza puodeli ir tikiuosi,kad nepradesiu miegot. Yra buve,kad isgeriu kavos stiprios ir nueinu miegot lotuliukas.gif ir miegu kudikio miegu
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 15, 11:57)
arba virbalai sulankstyti doh.gif

pas mane tas pats biggrin.gif oir truksata ax.gif
Atsakyti
paukščiuk dar reikia ornamentų schemų? šiaip sudėjus visas aš į photobucket, bet galiu ir atsiųst mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 10 14, 21:53)
doh.gif vajezau, pas mus virtuvej kartais rukoma, kai salta ar tingi i balkona iseit, bet as virtuvej tai nesiuvineju, bet turbut mano kalte unsure.gif doh.gif tai tu pakabink kur nors balkone, turetu tuoj issivedint blush2.gif


pakabinau balkone, jei neprasivėdins ant radiatoriaus dėsiu. Nepergyvent, viskas bus gerai mirksiukas.gif
QUOTE(rolyte @ 2010 10 15, 12:35)
paukščiuk dar reikia ornamentų schemų? šiaip sudėjus visas aš į photobucket, bet galiu ir atsiųst mirksiukas.gif

aha, reikia, nes bukete sumažintos schemos 4u.gif
Atsakyti
nugi man skleroze, rolyte, dar neissiunciau uzmirsau. o kaip tik pro pasta ejau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 15, 10:57)
zinok man diena nikap schmoll.gif neina prisest turiu maza  klecka kuriam visko reik doh.gif  doh.gif tai ne mano dicke kuriai adata galiu duot nuo metuku biggrin.gif ir zinosiu,kad nieko nebus.As mezgini pasiemu ir tai mano siulu kamuoliukas buna isvyniotas,arba virbalai sulankstyti doh.gif  lotuliukas.gif tai dabar turi savo siulu kamuoliuka,bet kartais ir tas nepadeda.viska ciumpa griebia...tai kai visi suminga as galiu sest prie siuvinejimo.nuo kokiu 23val.vakaro biggrin.gif pasistatau kavos nemaza puodeli ir tikiuosi,kad nepradesiu miegot. Yra buve,kad isgeriu kavos stiprios ir nueinu miegot lotuliukas.gif ir miegu kudikio miegu

Inesiuuu, pasaugok sveikatą 4u.gif Tokiais krūviais save vargindama, tuoj ant kojų nepastovėsi. Pasaugok save, tu vaikams reikalinga stipri ir sveika, kas jais geriau pasirūpins nei jų MAMA 4u.gif
Atsakyti
Inesiuuu tai aš irgi tik vakarais siuvinėju užmigdžius pupą, ale ir man sklerozė, pasiėmiau darbelį, kad važiuodama į parduotuvę į paštą užeisiu ir spėkit doh.gif
Atsakyti
friends.gif lotuliukas.gif
Atsakyti