Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Nu bet po perkūnais.. Tas darbas, kurį tarėmės kuo greičiau viena kitai siųsti-ir būtent jis strigo. Tai mes nei šiais metais jo nebaigsim. Jau kantrybė nebelaiko. Tai kada kur atsilieps? Nes nemanau, kad daugėja drąsos ilgiau slepiantis, kaip tik turėtų vis baisiau būti.. umn.gif
Atsiprašau, išsiliejau, bet... jei jau taip, tai geriau sakyti, kad nebegaliu, nebenoriu ir dasisiuvinėtų savininkės po tą paveikslėlį-ne bėda..ech..
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 01 05, 00:03)
Nu bet po perkūnais.. Tas darbas, kurį tarėmės kuo greičiau viena kitai siųsti-ir būtent jis strigo. Tai mes nei šiais metais jo nebaigsim. Jau kantrybė nebelaiko. Tai kada kur atsilieps? Nes nemanau, kad daugėja drąsos ilgiau slepiantis, kaip tik turėtų vis baisiau būti.. umn.gif
Atsiprašau, išsiliejau, bet... jei jau taip, tai geriau sakyti, kad nebegaliu, nebenoriu ir dasisiuvinėtų savininkės po tą paveikslėlį-ne bėda..ech..


Aš ir tą patį mąstau. Nebenori - pasakyk tiesiai šviesiai, grąžink, bus mažiau pykčio. Bet ne... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 01 04, 22:03)
Nu bet po perkūnais.. Tas darbas, kurį tarėmės kuo greičiau viena kitai siųsti-ir būtent jis strigo. Tai mes nei šiais metais jo nebaigsim. Jau kantrybė nebelaiko. Tai kada kur atsilieps? Nes nemanau, kad daugėja drąsos ilgiau slepiantis, kaip tik turėtų vis baisiau būti.. umn.gif
Atsiprašau, išsiliejau, bet... jei jau taip, tai geriau sakyti, kad nebegaliu, nebenoriu ir dasisiuvinėtų savininkės po tą paveikslėlį-ne bėda..ech..


Man rodos, kad ji ir mamusiko prieskonius gal tris mėnesius laikė. Aš jau susitariau su Inesiuuu, kad mano jūrą man grąžintų, kai baigs siuvinėti, pasibaigsiu ir pati. doh.gif
Deja per trumpą laiką negali gerai pažinti žmogaus visapusiškai, o kai pažįsti dažniausiai jau būna per vėlu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 05, 00:09)
Man rodos, kad ji ir mamusiko prieskonius gal tris mėnesius laikė. Aš jau susitariau su Inesiuuu, kad mano jūrą man grąžintų, kai baigs siuvinėti, pasibaigsiu ir pati.  doh.gif
Deja per trumpą laiką negali gerai pažinti žmogaus visapusiškai, o kai pažįsti dažniausiai jau būna per vėlu.  blink.gif


Labai gaila, kad tokie dalykai darosi. Dabar reikia galvoti kaip atgauti Inesiuuu jūrą, nes jau nebejuokinga darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 04, 22:06)
Aš ir tą patį mąstau. Nebenori - pasakyk tiesiai šviesiai, grąžink, bus mažiau pykčio. Bet ne... doh.gif


Man ji į až kitam forume pasakė, kad jai jau nusibodo visi tie žaidimai ir džiaugiasi juos baigusi. blink.gif Ten aš vadinuosi kitu nick'u- tai manau ji nesuprato su kuo bendrauja. g.gif Manau, kad ji tiesiog nepadarė ir dabar aiškina, kad išsiuntė ir pašte užlaiko. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 04, 22:11)
Labai gaila, kad tokie dalykai darosi. Dabar reikia galvoti kaip atgauti Inesiuuu jūrą, nes jau nebejuokinga darosi g.gif


Gal kas bandė jai skambinti po švenčių?
Atsakyti
man parasykit jos nr. mano nr gal neturi pabandysiu ismust
Pauksciuk, as jau esu padarius kelis xxx tavo paukstukuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 04, 22:18)
man parasykit jos nr. mano nr gal neturi pabandysiu ismust
Pauksciuk, as jau esu padarius kelis xxx tavo paukstukuose blush2.gif

tai liuks, kitą savaitę norėsiu turėt mirksiukas.gif
Atsakyti
surrender.gif pasistengsiu labai, unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 04, 22:23)
surrender.gif pasistengsiu labai, unsure.gif

kad jau kitaip negalima, dar tarką atsinešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai jau baisu daros kad tik tai jurai nebutu kazkas nutike fear.gif
Atsakyti
tai gal dekopos adresa kas kitame forume turi,isibraukit i svecius ax.gif as tada nelaukciau kol ji baigtu , pasiimciau ir pati uzsibaigciau unsure.gif
Atsakyti