Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Ką tik sukėliau nuotraukas į kompiuterį.
Dabar beliko man vieną išsiuvinėti ir kažkaip apjugti drugelius, nes atskiruose langeliuose nesinori kad jie būtų... rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 28, 17:03)
Ką tik sukėliau nuotraukas į kompiuterį.
Dabar beliko man vieną išsiuvinėti ir kažkaip apjugti drugelius, nes atskiruose langeliuose nesinori kad jie būtų... rolleyes.gif

ujuj koks grozis thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražūs drugeliai thumbup.gif

Dar ką pastebėjau, ką Paukščiukas daro kitaip ir manau todėl ir kryžiukai lygesni gaunasi. Jinai kai baigiasi eilutė, tai tempia siūlą kad pradėti naują eilutę visada vienodai, o aš mėgstu pirmą eilutės kryžiuką pradėti iš tos pusės, kur mažiau siūlą tempti reikia... Ir vis tas siūlo taupymas man nugali, nors ir suprantu, kad anaip vienodesni kryžiukai gaunasi, bet jau taip įpratau. Tas ypač jaučiasi, kai eilutės trumpos, 2-10 kryžiukų. Kai ilgos eilutės, tai manau pas visas lygesni kryželiai gaunasi
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 28, 16:30)
Prašom plačiau apie kokį siūlo lenkimą kalbi

Uodegytę visai nejuokinga, aš siuvinėju jau senokai, bet tikrai ne taip greit ir gražiai kaip kitos. Dariau bandymą, tai boružytę nedidelę beveik dvi valandas siuvinėjau ant 18 aidos  doh.gif

visai nesijuokiu is taves mirksiukas.gif tiesiog kad pabijojai,ir taip originaliai sugalvojai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2010 12 28, 18:40)
Labai gražūs drugeliai  thumbup.gif 

Dar ką pastebėjau, ką Paukščiukas daro kitaip ir manau todėl ir kryžiukai lygesni gaunasi. Jinai kai baigiasi eilutė, tai tempia siūlą kad pradėti naują eilutę visada vienodai, o aš mėgstu pirmą eilutės kryžiuką pradėti iš tos pusės, kur mažiau siūlą tempti reikia... Ir vis tas siūlo taupymas man nugali, nors ir suprantu, kad anaip vienodesni kryžiukai gaunasi, bet jau taip įpratau. Tas ypač jaučiasi, kai eilutės trumpos, 2-10 kryžiukų. Kai ilgos eilutės, tai manau pas visas lygesni kryželiai gaunasi

pirmą kryžiuką iš viršaus pradedu durti, šioje vietoje antra pusė nukenčia, bet gerojoje vaizdas,mano akiai, žymiai lygesnis ax.gif
Norint perprasti galima greitai, aš jau gal kokius tris kartus keičiau savo siuvinėjimo stilių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 28, 15:53)
atsikerpi ilgesnį siūlą nei įprastai, lenki jį per pusę, praduri per audinį, o blogoje pusėje praveri per siūlo kilputę
user posted image

Ačiū

Ujujui kokie gražuoliai drugeliai, rodos tuoj nuskris nuo medžiagos
Atsakyti
vet pagal ta paveiksliuka gaunasi taip bad adatoj lieka du atskiri siuliukai ir taip adata lengvai gali nusimaut nu siulo... kazkaip taip man nepatogu...
na toks budas uztat labai patogus pavieniam kryziukam thumbup.gif kazkaip anksciau nebuvau o sumascius biggrin.gif

na jau drubeliai tai tikrai fainuoliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 12 29, 14:48)
vet pagal ta paveiksliuka gaunasi taip bad adatoj lieka du atskiri siuliukai ir taip adata lengvai gali nusimaut nu siulo... kazkaip taip man nepatogu...
na toks budas uztat labai patogus pavieniam kryziukam  thumbup.gif  kazkaip anksciau


Reikia ilgesnį siūlą atsikirpti ir nenusiners tada adata. Aš kerpu apie 40-50 cm ilgio siūlą, jį lenkiu per pusę ir užtvirtinu taip, kaip rodė paukščiukas. Niekur adata neslysta mirksiukas.gif


thumbup.gif dar vienas Robinas namie, Labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2010 12 29, 13:48)
vet pagal ta paveiksliuka gaunasi taip bad adatoj lieka du atskiri siuliukai ir taip adata lengvai gali nusimaut nu siulo... kazkaip taip man nepatogu...
na toks budas uztat labai patogus pavieniam kryziukam  thumbup.gif  kazkaip anksciau nebuvau o sumascius biggrin.gif

na jau drubeliai tai tikrai fainuoliai  wub.gif

tikrai niekas niekur nenuslysta, tik , kaip rašė, reikia normalaus ilgio atsikirpti mirksiukas.gif . o kaip tu siūlą į adatą veri, kad tau jis ''nepabėga''?


aš vis drugelių nepagiriu doh.gif blush2.gif , šauniai meginos pasidarbavote thumbup.gif
Atsakyti
imi siula veri i adata ir tada sulygini abu galus. taip gaunas adata ant siulo sulenkimo smile.gif
o va kai veri iskarto dvi gijas tai nori nenori kartais isiveria...
Atsakyti
Dar kartą ačiū visoms už drugelius. Dabar ieškau paskutinio drugelio į kompaniją rolleyes.gif Jau numačiau ir apipavidalinimą mirksiukas.gif

Kas turit, įkelkit drugelių procesą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 gruodžio 2010 - 17:28
kazka ne taip ikeliau doh.gif
Atsakyti