Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 26, 00:46)
Visas sveikinu su Sv. Kaledom, lai jusu visu namus aplanko ramybe ir meile:-D.  Tik mes siais metais sventes leidziam infekcineje ligoninej :'( abu musu sirdukai apsirgo, visa laime,kad ir vyrui leido buti kartu:-/  LINKSMU SVENCIU VISOMS IR LAIMINGU NAUJUJU MET!!!


Kaip liūdna jums. Linkiu greičiau pasveikti ir sugrįžti namo... 4u.gif
Atsakyti
su sventem visas newyear.gif
man beveik baigesi jos dar ryt vienas baliukas doh.gif ir viskas kimbu i darbus rr smile.gif
Atsakyti
Mergaitės AČIŪ AČIŪ AČIŪ thumbup.gif
Ką tik gavau savo sodą!!! Tiesiog apstulbus dabar... Tokio grožio net nesitikėjau thumbup.gif . Patinka visų visų darbeliai, labai gražiai sukomponavot ir paveiksliukus parinkot. Žodžiu, širdis dar spurda iš laimės. Pati geriausia mano kalėdinė dovana. Jau dabar galvoju, kad tikriausiai gaila bus man jį sode kabinti...
Nufotografuosiu dabar tuoj kaip yra ir lauksiu dar patarimo, ar reikėtų išsiuvinėti vietoj sudaigstytų linijų kokius rėmelius ar gerai tiesiog taip kaip yra...
AČIŪ visoms prisidėjusioms prie mano RR drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bandau įkelti...

user posted image

Atsiprašau už nuotraukos kokybę, visai aparatą vaikai "sužaidė", savaitgalį gal pasiskolinsiu iš tėčio ir perfotografuosiu...
Atsakyti
Renami wub.gif
Atsakyti
grazu ,bet kaikur neatitinka temos g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 27, 15:23)
grazu ,bet kaikur neatitinka temos  g.gif  ax.gif

O kas pagal tave negerai?
Man tai viskas čiki
Atsakyti
Per šventes neturėjau laiko įlįsti į SM, o čia tiek nuostabių sveikinimų ir dar vienas namo grįžęs RR'as. thumbup.gif Mielai perskaičiau gražius žodžius ir rodos dar šventės nesibaigė newyear.gif Mano nuoširdžiausi sveikinimai visoms adatos bičiulėms 4u.gif

QUOTE(renami @ 2010 12 27, 13:24)
Bandau įkelti...


man gražus tavo RR'as, tik nelabai ryškiai matosi siuvinukai, gal gali perfotografuoti, labai norisi pasigėrėti aiškesniais vaizdeliais ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Koks puikus rr'as bigsmile.gif

Tik jei būčiau siuvinėjus ne pirma, o paskutinė, laistytuvo spalvą būčiau kitą pasirinkus ax.gif , truputi tamsokas visame kontekste g.gif
čia iš arčiau
user posted imageuser posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 gruodžio 2010 - 16:02
QUOTE(renami @ 2010 12 27, 14:24)
Bandau įkelti...

Labai gražus RRas wub.gif Visi augalėliai gražūs ir atitinka temą. Aš tai gal neatskirčiau jų, man tai gražu kai vientisa...

Atsakyti
Na, pagal mane tai temą puikiai atitinka, juk ir panašius paveiksliukus buvau į albumą įkėlus, tai manau visos gerai suprato ką maždaug siuvinėt. Ir pačios dar tokių gražių susirado, kad aš pati tokių nebuvau radus thumbup.gif Jau ištraukiau siūlą, kur sudaigstyti buvo langeliai, tai ir man rodos, kad jokio atskyrimo nereikia, viskas gražiai žiūrisi... O perfotografuot tai tikrai pasistengsiu, kai foto aparatą geresnį gausiu, nes mano tai kai šviesiau, tai išvis viskas balta gaunasi, tai turiu fotografuot iš toliau ir be blico ax.gif
Dar sykį nuėjau apžiūrėt Paukščiuko laistytuvo, tai viskas ten thumbup.gif . Man tai visai nepertamsus. Nenoriu užgauti nei vienos, visų darbeliai man tikrai gražūs, bet jau Paukščiuko kryželių lygumas, tai tiesiog stulbinamas thumbup.gif . Ir ne tik mano RR, bet ir kituose kur po jos siuvinėjau, mačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renami: 27 gruodžio 2010 - 18:38
QUOTE(renami @ 2010 12 27, 20:27)
bet jau Paukščiuko kryželių lygumas, tai tiesiog stulbinamas  thumbup.gif . Ir ne tik mano RR, bet ir kituose kur po jos siuvinėjau, mačiau.

ji siuvinejimo kryzeliu profe drinks_cheers.gif ir man jos darbeliai labai kruopstus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 gruodžio 2010 - 18:53