Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 22, 19:14)
merginos kokie robinai user posted image
user posted image  user posted image  user posted image

Labai gražūs robinai


Mdaaaaaaaa tai tada aš Decopos TT pradėsiu siuvinėt po švenčių tikrai ir nesiųsiu kol negausim darbelio iš jos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 23 gruodžio 2010 - 13:57
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 23, 15:51)
Labai gražūs robinai
Mdaaaaaaaa  tai tada aš Decopos TT pradėsiu siuvinėt po švenčių tikrai ir nesiųsiu kol negausim darbelio iš jos

drinks_cheers.gif Taip ir daryk, gal žmogus užsukęs čia susipras ką ne taip daro... O kieno darbelis dabar pas ją yra? g.gif
Atsakyti
Kaip liūdna mūsų skyrely, visai ne šventiškos nuotaikos verysad.gif . Aš jau irgi savo sodo laukiu nesulaukiu... Šiandien jau paštininkas buvo, bet vėl nieko neatnešė...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 23, 13:59)
drinks_cheers.gif  Taip ir daryk, gal žmogus užsukęs čia susipras ką ne taip daro... O kieno darbelis dabar pas ją yra? g.gif


Inesiuuu jūra.
Kaip skakant niekada nežinai, koks žmogus, kol su juo nepabendrauji. O žmonių yra visokių.

Linksmų švenčių, merginos.
user posted image
Atsakyti
Pasakysiu viena dalyka, kad cia tik ismislas, kad jos ale pastas uzlaiko laiskus. NESAMONE. Tas uzlaikymas vadinasi TINGINIAVIMAS.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 23, 20:38)
Pasakysiu viena dalyka, kad cia tik ismislas, kad jos ale pastas uzlaiko laiskus. NESAMONE. Tas uzlaikymas vadinasi TINGINIAVIMAS.


Tuo vakar ir įsitikinau, jau vakar parašiau, kaip buvo kitam forume. g.gif
Atsakyti
Nežinau kažkaip vaikiškai elgiasi Decopa g.gif


user posted image

Kūčių vakarą - ramybės sielai,
Kalėdų rytą - džiaugsmo širdžiai.
Naujųjų Metų naktį - spindinčios laimės,
Visą gyvenimą - dievo palaimos!
Atsakyti
merginos as tik po svenciu i lisisiu normaliau oi foruma ir suskelsiu tuos katulius rytus ir dR KAS gaus jau
geru visom svenciu,kantrybes,rimties,meiles,dziaugsmo, sutarimo,pinigu,sociu Naujuju metu biggrin.gif ir kad nebutu nenumatytu situaciju 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
man nieko nesiuskit 4u.gif galiu ir nepaimt is pasto siais metais mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražių, šiltų ir ramių šv. Kalėdų visoms !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 23, 23:22)
Nežinau kažkaip vaikiškai elgiasi Decopa  g.gif



Tiesiog yra toks posakis, kad kas labai slapta ankščiau ar vėliau vis tiek taps aišku. g.gif

Linksmų Švenčių.

user posted image

Kad sniegas virstų pinigais,
O šaltis meile ir paguoda.
Kad širdį džiugintų namai
Ir kad užtektų tiek, kiek duota.
Atsakyti
Kai mažas angeliukas,
Prisiglaus prie lūpų,
O basakojis sniegelis
Tipens į ledinę žiemos pasaką,
Praverk langą.. Jauti? Kvepia Kalėdom!


user posted image
Atsakyti
Visas sveikinu su Sv. Kaledom, lai jusu visu namus aplanko ramybe ir meile:-D. Tik mes siais metais sventes leidziam infekcineje ligoninej :'( abu musu sirdukai apsirgo, visa laime,kad ir vyrui leido buti kartu:-/ LINKSMU SVENCIU VISOMS IR LAIMINGU NAUJUJU MET!!!
Atsakyti