Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Florestina @ 2010 12 21, 22:54)
O tai nebandėt jai skambinti kas nors. Nes kaip supratau per az ją pagauti beveik neįmanoma. g.gif
Gal tada sutariam taip, kad kol ji neišsiųs Inesiuuu jūros, tai yra kol viena jūsų jos negaus, neatiduoti jai TT meškučių.  ax.gif


Nors visiškai nesuprantu tokio elgesio, bet pritariu Florestinai drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai pritariu kol ji nepadarys nesiuskit jai jos rr drinks_cheers.gif
ir man nesiuskit LABAI PRASAU 4u.gif mirksiukas.gif nenoriu gaut anksciau laiko, nei pati viska padariau, tiesiog labai nesmagiai jausiuos 4u.gif supraskit mane
Atsakyti
Aš einu įkelti į Rolytės albumą savo siuvinėtą kačiuką, kad visos jį pamatytų.
Atsakyti
Inesiuu,o kada mazdaug zadi mano paukstuku imtis, as bent apytiksliai noreciau zinoti;-)
Atsakyti
Kačiukas jau albume prie procesų (photobucket.com).
Atsakyti
po kaledu blush2.gif
Atsakyti
TT dar neturiu tai Decopa jų greit negaus, prieš siunčiant pasisakysiu
Atsakyti
merginos kokie robinai user posted image


user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Atėjau iškloti tiesos. Gal ir negražu, bet... Decopa vakar išsiuntė siuntinį į Vilnių kito forumo dalyvei ir ji šiandien jau pasiekė adresatę. Tai klausimas, kaip jos pašte užlaiko siuntas? blink.gif Tiesą pasakius, ašaros smaugia gerklę pamačius tą "dovaną". Taip kad Inesiuuu kaip sutarėm, taip ir darom. Jei neturi kad siuvinėti, aš palauksiu, nepergyvenk.
Atsakyti
Hmm, idomiai cia g.gif tikekimes nieko nenutiko paciam siuviniui, kad taip issisukineja nuo siuntimo unsure.gif bet vis tiek, kam tada dalyvauti tokiuose zaidimuose, jeigu viena diena ima ir sumasto kad nebenori siuvinet ir uzkniso viskas doh.gif jei jau dalyvauji tai atsiranda toks dalykas kaip pareiga. tegul siuncia kiek padariusi, manau butu ramiau gauti darba toki koks yra ir pasibaigti pacioms, negu laukti kol kazkada bile kaip issiuvines rolleyes.gif ar visai susisiekt su ja neina? nesuprantu as tokiu zmoniu doh.gif

Uodegyte, grazus robinai wub.gif tas papludimys graziai sudeliotas. soda as jau anksciau macius, bandziau ieskoti schemu pagal sita kai Renami soda reikejo siuvinet, bet nieko gero neradau, tai susideliojau is kitokiu paveiksliuku ax.gif o tie bambukiniai apvadai kazkaip labai sujungia visus paveiksliukus i visuma, gal pas tave rytuose tokie tiktu? g.gif

o kur Rolytes katinuku foto? ax.gif tik Florestina savo siuvineto nuotrauka ikele. Norisi pamatyti daugiau baigtu RR'u rolleyes.gif

koks apskritai statusas musu RR'o? gal dar kas nors tas lenteles zymi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 23, 02:20)

o kur Rolytes katinuku foto? ax.gif tik Florestina savo siuvineto nuotrauka ikele. Norisi pamatyti daugiau baigtu RR'u rolleyes.gif



Aš ir laukiu nuotraukos ax.gif

Dar baigtas RRas pirmaargentos ir ji nuotrauką jau buvo įkėlus, o daugiau kaip ir niekas nebaigė, tik trys g.gif
Atsakyti
Baigtas ir disnejus, dar praeita sav iskeliavo namo, tik gal dar nepasieke adresato g.gif

Rolyte rodyk katinukus 4u.gif laaabai nekantraujam biggrin.gif
Atsakyti