Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 20, 18:56)
RR labai bijojau,ar suspesiu siuvineti, buti zmona ir mama,pagaliau ar nenuvilsiu Jusu visu..galiu pasakyti,kad jei nori viska galima suspeti.

manau nepergyvenk atsiras,ir as panivakavau kada gausiu savo darba.tai vyrui galva issuziau ir nuveze i klp (gyvenu 20 km nuo klp) ir pasiemiau pati biggrin.gif

taigi ir as galvojau kad nesuspesiu,laiko daug turejau.sau truputi,vaikui ,vyrui,namams.bet velavau tik 1 karta. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 gruodžio 2010 - 19:55
Ingrida, tavo paukšteliai, man atrodo pas Inesiuuu. Tikrai sugrįš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 20, 22:09)
Ingrida, tavo paukšteliai, man atrodo pas Inesiuuu. Tikrai sugrįš mirksiukas.gif

taip h.pauksteliai pas inesiuuu ,nes as issiuvinejusi juos perdaviau.kada gausi ne nenumanau.bet is jos visos darbeliu laukia ax.gif
Atsakyti
Taip taip, laukiam kantriai. Kiek iš jos girdėjau, planavo pirmai mano paukštukus išsiuvinėt, bet iki švenčių nesitikiu begauti, nes žinau kuom ji užsiėmus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 20 gruodžio 2010 - 22:00
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 20, 22:00)
Taip taip, laukiam kantriai. Kiek iš jos girdėjau, planavo pirmai mano paukštukus išsiuvinėt, bet iki švenčių nesitikiu begauti, nes žinau kuom ji užsiėmus  cool.gif


Tikiuosi kartais užsuka į forumą, aš jai az parašiau. Šiandien iš decopos kitam forume gavau az, kad jai apskritai nusibodo visi tie žaidimai ir džiaugiasi, kad pagaliau baigė viską ir nebereikės daugiau lankytis forumuose . blink.gif Betgi ji dar mano jūros nesiuvinėjo- tai parašiau inesiuuu, kad man ją grąžintų, jau pati kaip nors pabaigsiu. (Tam forume aš pasivadinus kitu nick'u, nujaučiu, kad ji nesuprato su kuo bendrauja)
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 21, 19:22)
Tikiuosi kartais užsuka į forumą, aš jai az parašiau. Šiandien iš decopos kitam forume gavau az, kad jai apskritai nusibodo visi tie žaidimai ir džiaugiasi, kad pagaliau baigė viską ir nebereikės daugiau lankytis forumuose . blink.gif Betgi ji dar mano jūros nesiuvinėjo- tai parašiau inesiuuu, kad man ją grąžintų, jau pati kaip nors pabaigsiu. (Tam forume aš pasivadinus kitu nick'u, nujaučiu, kad ji nesuprato su kuo bendrauja)


Na ir duoda. kaip šitaip galima? Jei jau įsipareigojai, tai būk gera ir pabaik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 20, 16:23)
gavau sunis

Kaip tik šiandien prisiminiau, kad užmiršau atlėkt į forumą ir pasiteirauti.
Labai gerai, ramiau man ant širdies wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nu jo Decopa duoda. blink.gif
Aš irgi labai bijojau, kad nespėsiu ir t.t. kelis darbelius gavau pavėluotus, stengiausių jų labai ilgai neužlaikyt. Šiandien gavau sms nuo Hipolipo tai turėčiau gaut meškius, man regis jie Decopos g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 21, 21:05)
Šiandien gavau sms nuo Hipolipo tai turėčiau gaut meškius, man regis jie Decopos  g.gif


Taip jie decopos.
Atsakyti
labai liudna, kad sitaip darosi. Gi cia buvo pirmas RR, ir va jau kokia patirtis aggressive.gif , va tik klausimelis man iskilo, pas ja yra Inesiuuu darbelis, kuri as ir po to Vienisa turim siuvineti, tai kaip cia dabar bus blink.gif
Jau ir as prie Uodegytes prisijungciau ir i subine ispirti noreciau mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 21, 21:41)
labai liudna, kad sitaip darosi. Gi cia buvo pirmas RR, ir va jau kokia patirtis  aggressive.gif , va tik klausimelis man iskilo, pas ja yra Inesiuuu darbelis, kuri as ir po to Vienisa turim siuvineti, tai kaip cia dabar bus  blink.gif
Jau ir as prie Uodegytes prisijungciau ir i subine ispirti noreciau  mad.gif


O tai nebandėt jai skambinti kas nors. Nes kaip supratau per az ją pagauti beveik neįmanoma. g.gif
Gal tada sutariam taip, kad kol ji neišsiųs Inesiuuu jūros, tai yra kol viena jūsų jos negaus, neatiduoti jai TT meškučių. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 gruodžio 2010 - 22:03
tai kad zinok, man jau jai atsibodo rasyti sms ir skambinti, is pradziu sake, kad draugas issiunte, po to kaip savaite laiko negavau sake, kad antradieni tureciau gauti, tai jau tas antradienis jau n-tasis bus sad.gif
Atsakyti