Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(rolyte @ 2010 10 13, 10:01)
Na sorry, ne visai apgalvojus apsiėmiau dalyvauti ir lino ir aidos grupėse..  unsure.gif Stengiuosi suspėti, bet ne visada pavyksta, galiu siuvinėti tik vakarais po darbo ir tai ne visada.. Aišku pasimokiau ir kitą kart jei dalyvausiu tai tik vienam RR, bet supraskit, kad paskubėt nelabai man išeis ir tų 3 savaičių (kartais ir 4) reikės visuose etapuose.. taip kad gal reikės pakentėt kai kurioms, bet nemanau, kad siuvinėjimas turėtų tapti lenktynėmis, anksčiau ar šiek tiek vėliau džiaugsimės visos savo RR - aš nenoriu dėl skubėjimo pradėt rinktis kuo paprastesnius paveiksliukus.. šalis baigsiu šią sa., o desertų dar neturiu, Inesiuuu atsiųs iškart su katėm..

Nieko baisaus palauksiu Pasaulio šalių

o a renkantis paveikslėlį pasaulio šalims iškilo klausimas, ar būtina siuvinėt kažkokius pa satus ar galima ir kažką kitą atitinkantį šalį na pz.: fiordą - jūrą su švyturiu ar kokią geišą g.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 10 13, 13:49)
Tiesa, vis pamirštu paukščiuk pasveikint tave 4u.gif  teks jau ir ne tik pagal užsakymą metrikus siuvinėti mirksiukas.gif lengvo ir ramaus laukimo!


ačiū, na čia jau vėliau matysiu, ar iš vis turėsiu laiko siuvinėjimui. Su pirmu net pavalgyt neturėjau kaip smile.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 13, 14:05)
jau pirmoje zinute supratau ,ir taip padariau  biggrin.gif aciu  aciuks.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ten izimias vietas reik siuvinet g.gif as taip supratau,ar bent jau kad matytusi kokia salis
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 10 13, 14:25)
ten izimias vietas reik siuvinet g.gif as taip supratau,ar bent jau kad matytusi kokia salis

Jau išsirinkau
Atsakyti
Ingrida45 kalėdas siunčia Vienišai
Ameera drugelius siunčia Vienišai (gausi 2 darbelius dviem etapams, nes tik tavo paveiksliukų trūksta )
Vieniša šunis siunčia Ameerai

Ačiū pirmaargentai už planelį 4u.gif
Vau bigsmile.gif gausiu 2 darbelius.
Na, ir puiku mirksiukas.gif
Lauksiu žinių iš Ingridos45 ir Ameeros. Kai baigsite savo siuvinukus, rašykite man į AŽ arba sms smile.gif Aš savo dar kol kas nebaigusi blush2.gif
Atsakyti
Dantistes sirdeles jau visai i pabaiga smile.gif
Tai kam as turiu siusti? Rolytei ar Hmmm?
Atsakyti
Decopa parašyk adresą, nes voką atidaviau Florestinai ir nenusirašiau doh.gif MV grįš iš komandiruotės penktadienį ir išsiųsiu, nes tokiu oru su uoga į lauką neinam
Atsakyti
gavau ornamentus, va čia tai grožis wub.gif wub.gif wub.gif

Atsiųskite prašau kuri, ornamentų schemutes 4u.gif ausragai@yahoo.com 4u.gif

katra rūkanti g.gif , darbelis taip prasmirdęs doh.gif Reiks gerai pavėdint, kol galėsiu siuvinėt
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 14, 17:51)
gavau ornamentus, va čia tai grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Atsiųskite prašau kuri, ornamentų schemutes  4u.gif ausragai@yahoo.com  4u.gif 

katra rūkanti  g.gif , darbelis taip prasmirdęs  doh.gif Reiks gerai pavėdint, kol galėsiu siuvinėt


aha grozis ten wub.gif

tai vadinasi visi darbeliai tures specif kvapa?
Atsakyti
pas mane nebuvo schmoll.gif Pauksciuk as ni pri ciom si karta lotuliukas.gif
patalpoj rukoma, o ne nuo rukancio prisigere. nes nemanau,kad kas su cigarete rakoj siuvineja lotuliukas.gif
Atsakyti
Darbelis išsiplaus ir nieko nesijaus, tiesiog aš šiuo metu labai jautri kvapams , o išskalbt juk negaliu blush2.gif

Susirinkau Disnėjui siūlus, eisiu pirmus kryželius daryt bigsmile.gif
Atsakyti
doh.gif vajezau, pas mus virtuvej kartais rukoma, kai salta ar tingi i balkona iseit, bet as virtuvej tai nesiuvineju, bet turbut mano kalte unsure.gif doh.gif tai tu pakabink kur nors balkone, turetu tuoj issivedint blush2.gif
Atsakyti