Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

AS DRUGELIUS JAU SIUVINEJAU PACIOJ PRADZIOJ g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 19, 22:43)
AS DRUGELIUS JAU SIUVINEJAU PACIOJ PRADZIOJ g.gif


Oi. Sumaišiau doh.gif Apie kaktusus galvojau. Kur jie dabar ? Dar pas tave? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 19, 15:38)
Inesiuuu, gal išsiuntei jau drugelius? Ar man jų laukt šią savaitę? ax.gif

Drugeliai pas mane 4u.gif
Šiaip jau visai prie pabaigos... Pasistengsiu, kad iki Kalėdų gautumėte mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIENIŠA: 19 gruodžio 2010 - 23:39
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 12 20, 01:38)
Drugeliai pas mane  4u.gif
Šiaip jau visai prie pabaigos... Pasistengsiu, kad iki Kalėdų gautumėte  mirksiukas.gif


Tiks ir po Kalėdų, ir po naujų. Man nesvarbu. Sumaišiau Inesiuuu rašydama dėl kaktusų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 20 gruodžio 2010 - 08:35
Uodegyte, tavo rytai labai grazus wub.gif wub.gif

Gaila, kad sis zaidimas eina i pabaiga, man jis labai patiko, daug ko ismokau ir pasimokiau, o kaip man bepradedanciai buvo labai geros pamokos smile.gif Bet jau ir man kantrybe truko, esu labai kantri, bet jau cia virs visko. Kaip pas zmones nera jokio atsakingumo jausmo. Gal kas palaikot kokius rysius su Decopa? ( as is jos laukiu darbelio ) Kazkas rase, kad ji bendrauja ar zaidzia kitame kalediniame zaidime, o as kaip kokia durne... laukiu is jos darbelio, jau ryt prasides 3 savaite....Sorry, nenoriu as cia nervuotis ir nervinti kitu pries sventes, bet merginos butu labai dziugu kad i tokius dalykus turetu kiek daugiau atsakingumo jausmo... Zinau, kad cia tik zaidimas, bet kad taip bus daroma....
Atsakyti
Bet Decopa ne mūsų grupėje unsure.gif
Atsakyti
Zuzanele ji turi Inesiuuu jura g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 20, 08:47)
Kazkas rase, kad ji bendrauja ar zaidzia kitame kalediniame zaidime, o as kaip kokia durne...



Tas žaidimas jau baigėsi, belieka tik visoms savo siuntinukų sulaukti. mirksiukas.gif

Aš taip supratau, kad ji jau išsiuvinėjo jūra ankščiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 20 gruodžio 2010 - 10:34
JAu nebezinau ka ir galvoti. Vienos augina vaikeli ir ne po viena,inesiuu net kruva darbu siuvineja + dar dvi mergaites augina, kitos turi vienokiu ar kitokiu bedu,bet atsakomybe turi kaip ir visos. Tikiuosi kad darbelis pas ja saugus namuose. Ir tik nereikia meluoti,kad vaikinas issiunte..tiesiog negrazu.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 20, 13:28)
JAu nebezinau ka ir galvoti. Vienos augina vaikeli ir ne po viena,inesiuu net kruva darbu siuvineja + dar dvi mergaites augina, kitos turi vienokiu ar kitokiu bedu,bet atsakomybe turi kaip ir visos. Tikiuosi kad darbelis pas ja saugus namuose. Ir tik nereikia meluoti,kad vaikinas issiunte..tiesiog negrazu.

taigis ir atsiranda tokiu kad ne del problemu veluoja ,o del tinginiavimo.cia ne tik paspardyt siknon reiketu ,o ir gerokai patarkavus biggrin.gif bet savo rytus pagaliau atsiemiau,ir ant sirdies ramiau karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 gruodžio 2010 - 14:12
gavau sunis
Atsakyti
Pritariu Uodegyte, jau net vakar vyras sako,kazin ar as gausiu savo paukstukus. Jau dukra baigia galva isuzti kada gi ji juos gaus:-S Zinai pries uzsirasydama I si RR labai bijojau,ar suspesiu siuvineti, buti zmona ir mama,pagaliau ar nenuvilsiu Jusu visu..galiu pasakyti,kad jei nori viska galima suspeti. Man tik idomu kuom ji ten serga kad sms negali parasyti:-B
Atsakyti