Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Merginos, tai tik zaidimas!!! biggrin.gif

Dziaukites, kas jau atgavot darbelius, ju juk visos taip laukiam. Manau, kad kiekviena darbo idejo ir stengesi padaryti taip kaip graziausia. O cia jau kiekvienos nuomone gali buti skirtinga. As manau tokie komentarai gali priversti siuvinejusias ta rr'ra negerai jaustis. Ir bet kuri taip gali jaustis, nes nezino kuris paveiksliukas nepatinka. O tikrai manau visos norejo geriausio. Man tai rytai laaabai wub.gif


Man tai del nei vieno paveiksliuko, kuri siuvinejau negeda ax.gif

Dantiste, gal noretum Inesiuuu paukstuku? Nespesiu baigt iki Kaledu, ko labai norejau, ale dar dali darbeliu dovanelem noriu padaryt.

O disnejus iskeliavo namooooo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 17 gruodžio 2010 - 20:30
Sveikos, skubu pranešti, kad pagaliau gavau darbelį iš decopos ir savo kačiukus bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif laaabai ačiū visoms, labai gražu!!!! bus dukterėčioms wub.gif tik bėdelė, kad visur ant medžiagos yra pelėsio dėmelės... nes siųstas buvo šlapias, tai niekad nedarykit šitos klaidos.. gal turit minčių kaip išnaikinti, nesinori rodyt net kol nepašalinau, tik muilinam vandeny nesiplauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 12 17, 22:43)
Sveikos, skubu pranešti, kad pagaliau gavau darbelį iš decopos ir savo kačiukus bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif laaabai ačiū visoms, labai gražu!!!! bus dukterėčioms wub.gif tik bėdelė, kad visur ant medžiagos yra pelėsio dėmelės... nes siųstas buvo šlapias, tai niekad nedarykit šitos klaidos.. gal turit minčių kaip išnaikinti, nesinori rodyt net kol nepašalinau, tik muilinam vandeny nesiplauna verysad.gif

kada rodysim ??? ax.gif
Atsakyti
Kai tik pavyks išnaikinti tas dėmes arba bent jau sumažinti kiek įmanoma blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 12 17, 21:27)
Merginos, tai tik zaidimas!!!  biggrin.gif

Dziaukites, kas jau atgavot darbelius, ju juk visos taip laukiam. Manau, kad kiekviena darbo idejo ir stengesi padaryti taip kaip graziausia. O cia jau kiekvienos nuomone gali buti skirtinga. As manau tokie komentarai gali priversti siuvinejusias ta rr'ra negerai jaustis. Ir bet kuri taip gali jaustis, nes nezino kuris paveiksliukas nepatinka. O tikrai manau visos norejo geriausio. Man tai rytai laaabai  wub.gif
Man tai del nei vieno paveiksliuko, kuri siuvinejau negeda  ax.gif

Dantiste, gal noretum Inesiuuu paukstuku? Nespesiu baigt iki Kaledu, ko labai norejau, ale dar dali darbeliu dovanelem noriu padaryt.

O disnejus iskeliavo namooooo  4u.gif


jei Inesiuuu nesupyks kad ilgai uztrunkam, tai gal as visgi veliau paimsiu paukstukus blush2.gif noriu dar dvi uzrasines spet padaryt iki kaledu, o per kaledu atostogas dar pora referatu reik parasyt, o paskui egzaminai doh.gif tai manau kad as irgi letai siuvinesiu blush2.gif

o rytai man visai grazus, tik kad gal paveiksleliai stilium ne visi derinasi tarpusavy. Bet kartais labai sunku rasti paveiksleli, kad prie visko deretu unsure.gif man desines puses trys nuo virsaus labai mieli ir graziai dera bigsmile.gif kairej trys irgi dera. o apatiniai abu patys grazus, bet biski iskrenta is konteksto. Bet manau dadejus visokiu smulkmeneliu nebesijaus to skirtumo mirksiukas.gif

man vis idomiau darosi, kaip mano sirdutes atrodys, kai vienodo stiliaus visi paveiksliukai bigsmile.gif

rolyte, o nuo ko gali buti pelesis ant audinio? gi siuvinukas siunciamas maiselyje buna, kartais dar priedo ir burbuliniam voke, tai is kur ta dregme g.gif va radau inete patarimus kaip isvalyt:
Pelėsių dėmes iš visų audinių galima išvalyti terpentinu ir 5% amoniako tirpalu. Dėmėtą vietą patrinkite, paskui plaukite muiluotu vandeniu ir išskalaukite. Pelėsių dėmes baltiniuose suvilgykite citrinos sulčių ir vandens skiediniu (1/3 sulčių ir 2/3 vandens), viršų pabarstykite smulkia druska. Palaikykite, kol išdžius. Po to išplaukite.
ale truputi baisu kad spalvos neissiplautu tokiais budais blink.gif
bet tai vis tiek pasirodyk, idomu gi visom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 17, 22:30)

bet tai vis tiek pasirodyk, idomu gi visom ax.gif


Aš irgi laukiu, nors beveik visą mačiau, juk priešpaskutinė siuvinėjau, tai tik Inesiuuu kačiuko nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 20:19)
zinau cia jau mano kalte  verysad.gif persitengiau su vienisos katemis  doh.gif

ir buvo sakyta ''kad nebijoti issukiu '' kad neimti pacio lengviausio.del sios priezasties kilo konfliktas  ,nesvarbu koks, bet teko truputi nusivilti ir del velavimo,ne del to kad laiko nebuvo,jo buvo duota daug ,bet ''tinginiavo '' g.gif


Sutinku su išreikšta nuomone, kad kiekviena stengėsi, taip gal viena daugiau kita mažiau, bet stengėsi. Įtampa tikrai jaučiasi ir dėl to nesmagu darosi.

O kad tinginiauja tai ką aš žinau, asmeninės problemos juk visko nutinka gyvenime ir nežinom kur kada kas mūsų laukia.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 12 17, 19:53)
Bet man keisčiau, kai iš visų paveiksliukų atsiranda vienas, su pilnai užsiuvinėtu fonu. Kad ir koks gražus tas paveiksliukas-kad labiau prie kitų pritaptų, galima tiesiog nesiuvinėti to fono.  blink.gif


QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 20:19)
zinau cia jau mano kalte  verysad.gif persitengiau su vienisos katemis  doh.gif

lotuliukas.gif O aš pagalvojau, kad apie mane rašo, nes aš šuniui foną dėjau biggrin.gif

Dėl paveiksliukų parinkimo, noriu pasakyti, kad sunkiausia yra siuvinėti pirmoms, nes nežinai, ką kitos pasirinks ir ar neiškris paveikslėlis iš konteksto. Pvz. sunį siuvinėjau trečia, buvo du šunų portretai, bet man labai nesinorėjo siuvinėti portreto, tai išsiuvinėjau kitokį šunį, tik be fono jis nesižiūrėjo schmoll.gif , vis tik dailininkas ne be reikalo jį padarė g.gif tada teko foną siuvinėti ir tikėjausi, kad dar kas nors paderins ką nors panašaus, bet jei jis liko vienas toks, tai tada tikrai iškrenta iš konteksto verysad.gif

O kai gavau drugelius, jie man atrodė per mažai užpildyti, todėl aš susiradau paveikslėlį, kuris pagyvino ir apjungė viską į visumą.

Rytus gavusi, mačiau, kad Ameeros geiša iškrenta iš konteksto, nes kiti buvo išsiuvinėti daug paprastesni paveiksliukai, net ir pačios savininkės prie Ameeros paveikslėlio man pasirodė daug prasčiau atrodantis. Tad nori nenori teko derintis prie Ameeros paveikslėlio, nors prieš tai buvau pasirinkusi daug paprastesnį paveikslėlį ax.gif

Manau tik širdelės, siluetai ir h.paukščiukai bus be priekaištų dėl dizaino, o visi kiti, na išskyrus KALĖDAS, kuriomis aš labai džiaugiuosi wub.gif ir tikrai jokių pretenzijų niekam neturiu, gali turėti paveikslėlių kurie nepatiks savininkėms. unsure.gif
Na ir prirašiau g.gif


Papildyta:
QUOTE(Dantiste @ 2010 12 17, 23:30)
o rytai man visai grazus, tik kad gal paveiksleliai stilium ne visi derinasi tarpusavy. Bet kartais labai sunku rasti paveiksleli, kad prie visko deretu unsure.gif man desines puses trys nuo virsaus labai mieli ir graziai dera bigsmile.gif kairej trys irgi dera. o apatiniai abu patys grazus, bet biski iskrenta is konteksto. Bet manau dadejus visokiu smulkmeneliu nebesijaus to skirtumo mirksiukas.gif


Aš manau, jei apatiniai nepatinka, tai tiesiog juos galima nukirpti ir liks tik derantys tarpusavyje paveikslėliai, o tuos du galima panaudoti kur nors, kaip atskirus mažus paveikslėlius. Juk niekas neverčia naudoti vientiso gabalo.
Atsakyti
as jauciuosi labai kalta,tiek skubejau issiust ,idejau nebaigusi dziut cry.gif cry.gif cry.gif nemaniau ,kad uzsibus paste doh.gif juo lab kad ankciau esi gavus labai greit. Jei niekaip neis pasalint atiduosiu tau savo paukstukus juk turesi turet rr
AS NEPYKSIU IR NEISIZEISIU ,MAN LAIKU NEREIKIA MANO RR 4u.gif 4u.gif 4u.gif man siuo metu ne iki mano rr schmoll.gif

jei kuriai nepatiks mano paveiksliukas tikrai neisizeisiu,galit taisyt koreguot ar net isardyt mirksiukas.gif visus rinkausi man patinkacius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 17, 23:51)
as jauciuosi labai kalta,tiek skubejau issiust ,idejau nebaigusi dziut cry.gif  cry.gif  cry.gif nemaniau ,kad uzsibus paste doh.gif juo lab kad ankciau esi gavus labai greit. Jei niekaip neis pasalint atiduosiu tau savo paukstukus juk turesi turet rr
AS NEPYKSIU IR NEISIZEISIU ,MAN LAIKU NEREIKIA MANO RR 4u.gif  4u.gif  4u.gif  man siuo metu ne iki mano rr schmoll.gif

jei kuriai nepatiks mano paveiksliukas tikrai neisizeisiu,galit taisyt koreguot ar net isardyt mirksiukas.gif  visus rinkausi man patinkacius wub.gif

o kodėl skalbei? Juk sakėm kad neskalbsim
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 17, 22:51)
visus rinkausi man patinkacius wub.gif


Aš irgi taip pat.

Aš tai jaučiuosi kalta prieš Rolytę, gal reikėjo kitą kačiuką surasti, tiesiog po pirmosios nesėkmės su siūlų kodais, ant smūgio ieškojau kito ir nemačiau, kad mažokas. Nors dvi adatas sulaužiau jį siuvinėdama.
Taip pat ir prieš Decopą, nes TT meškutį siuvinėjau DMC siūlais, kuriuos konvertavau pati, nes kai paprašiau forume dar kartą įdėti lentelę, niekas neatsiliepė, ką gi pati kalta, kad iš karto nepersirašiau kodukų. blush2.gif verysad.gif cray.gif

Už tai ir sakau, kad RR tai pirmiausia atsakomybė už savo darbą, kurį darai kitai. Nežinau ar norėsiu dalyvauti ateity, aišku buvo įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 17 gruodžio 2010 - 23:02
uzlasejo kavos doh.gif nenorejau,kad deme isisenetu ax.gif blush2.gif
man protas paskutiniu metu vaiksto is paskos arba keleta dienu atsilieka...

as ir dmc siulais meskuti siuvinejau tt ax.gif konvertavau pati
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 17 gruodžio 2010 - 23:07