Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

Sveikos merginos,
Gal kuri zinot kur pradingo Decopa, anksciau i sms atsakydavo, o dabar i skambucius net neatsako. Siuncia man ji juros motyvus jau antra savaite, bijau kad nebutu dinge g.gif g.gif gi taip ilgai negali eiti laiskiukas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 12 17, 12:15)
Sveikos merginos,
Gal kuri zinot kur pradingo Decopa, anksciau i sms atsakydavo, o dabar i skambucius net neatsako. Siuncia man ji juros motyvus jau antra savaite, bijau kad nebutu dinge  g.gif  g.gif gi taip ilgai negali eiti laiskiukas sad.gif


Ten pas juos pašte siuntas užlaiko. Šiaip bendravom per az su ja prieš pora dienų. Sakė serga labai, net bendrauti nesinori. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 17 gruodžio 2010 - 15:36
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 10:40)
ameeros  vis  dar nera  g.gif

Aš esu,esu. Išsiunčiau laišką, bet neturiu jokio nr.kad pasitikrinti kur jis yra. Arba man kažko nedavė,arba kažko nepasiėmiau. Bet šiandien skambinau į paštą ir pasirodo užsibuvo tas siuntinukas čia, pašte. Nesupratau ar jie jį pražiopsojo ar kas buvo unsure.gif
O rytai visumoje gražiai atrodo. Kai aš siuvinėjau dar nebuvo taip gražu smile.gif 4u.gif
Ir šiaip, kad ir ne vieno dizaino, bet turbūt tinkama tema, nes tikrai gražu smile.gif
O vat sekantį kartą, jei dalyvausiu, tai jau žinau kokių prašymų sąrašą surašysiu prie siuvinio, nes dabar beveik visi RR'ai turi bent po vieną paveikslėlį, iškrentantį iš konteksto. rolleyes.gif
Atsakyti
o tai kada issiuntei,ir kada tureciau gauti smile.gif

QUOTE
O vat sekantį kartą, jei dalyvausiu, tai jau žinau kokių prašymų sąrašą surašysiu prie siuvinio, nes dabar beveik visi RR'ai turi bent po vieną paveikslėlį, iškrentantį iš konteksto


as irgi parasiau nuorodymus,bet nepadejo schmoll.gif (kai kurioms)
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 19:27)
o tai kada issiuntei,ir kada tureciau gauti  smile.gif
as irgi parasiau nuorodymus,bet nepadejo  schmoll.gif (kai kurioms)

Nunešiau į paštą 2dienį po pietų, bet šiandien jie man kažką murmėjo apie siuntinio pasimetimą ta prasme, kad neiškeliavo iš Kauno unsure.gif Daugiau į kalbas nesivėlė ir šiaip nemalonūs pasirodė, bet manau, kad po savaitgalio turėtų gi pagaliau atkeliauti, jei kelių neužpustys biggrin.gif
Man buvo labai daug abejonių dėl mano siuvinuko, nes buvo parašyta, kad tik viena geiša, vienas bonsas ir pan.,bet su kažkuria forumiete (Vieniša, ar Zuzanėle-nebepamenu) iššifravom taip, kad neskaitant tavo paveikslėlio. Dėl to atsirado dar viena geiša. Jei ne taip supratau, tai labai atsiprašau. 4u.gif
Bet man keisčiau, kai iš visų paveiksliukų atsiranda vienas, su pilnai užsiuvinėtu fonu. Kad ir koks gražus tas paveiksliukas-kad labiau prie kitų pritaptų, galima tiesiog nesiuvinėti to fono. blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet man keisčiau, kai iš visų paveiksliukų atsiranda vienas, su pilnai užsiuvinėtu fonu. Kad ir koks gražus tas paveiksliukas-kad labiau prie kitų pritaptų, galima tiesiog nesiuvinėti to fono


zinau cia jau mano kalte verysad.gif persitengiau su vienisos katemis doh.gif

ir buvo sakyta ''kad nebijoti issukiu '' kad neimti pacio lengviausio.del sios priezasties kilo konfliktas ,nesvarbu koks, bet teko truputi nusivilti ir del velavimo,ne del to kad laiko nebuvo,jo buvo duota daug ,bet ''tinginiavo '' g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 gruodžio 2010 - 19:23
Esmė tame, kiek žmonių - tiek nuomonių. Ir niekada nebus taip, kad viskas būtų idealu. Ir nesitikėkime, kad viskas patiks. Juk čia žaidimas ir kiekviena renkasi pagal savo skonį. Jei sudėta paveikslėliai ir reikia rinktis tik iš jų, tai nebelieka improvizacijai. Man buvo pasakyta rinktis tik iš albumo, nesiuvinėti iš kitur. O pastebėjau, kad kitos siuvinėjo iš kitur... g.gif
Manau, kad jau kitą kartą turbūt nebedalyvaučiau, nes kiek pastebiu, jaučiasi RR forume kažkokia įtampa. O taip gražiai pradėjom... unsure.gif
Atsakyti
Teko kalbėt apie RR su siuvinėtoja iš kito forumo. Deja, visur taip yra RR visų pirma yra atsakomybė. Baisu, kai kažkas nepatinką, bet mūsų skoniai visi skirtingi. Kaip sako mano kolegė, vieniems patinka apelsinai, kitiems dėžės nuo apelsinų. Pažadu visoms, kad iš mano pusės pretenzijų nebus, bent jau viešai jų nereikšiu.
Atsakyti
man taipat buvo gerai pradzioje.vienos su mazyliais,kitos isvyksta i uzsieni,dar kitos delse uzbaigti .artejant sventem norim gauti savo darbelius.

QUOTE
Juk čia žaidimas ir kiekviena renkasi pagal savo skonį. Jei sudėta paveikslėliai ir reikia rinktis tik iš jų, tai nebelieka improvizacijai. Man buvo pasakyta rinktis tik iš albumo, nesiuvinėti iš kitur.


ne skonyje,man visi jusu darbukai patiko wub.gif (kuriuose buvo darbo ideta)


QUOTE
Deja, visur taip yra RR visų pirma yra atsakomybė


jai jau apsiemei ,tai ir malonek laiku baigti ,nepaisant asmeniniu problemu,ar kokiu isvyku.as net i kaima vaziuodama pasiimdavau pasiuvinet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 gruodžio 2010 - 20:20
QUOTE(Florestina @ 2010 12 17, 22:14)
Teko kalbėt apie RR su siuvinėtoja iš kito forumo. Deja, visur taip yra RR visų pirma yra atsakomybė. Baisu, kai kažkas nepatinką, bet mūsų skoniai visi skirtingi. Kaip sako mano kolegė, vieniems patinka apelsinai, kitiems dėžės nuo apelsinų. Pažadu visoms, kad iš mano pusės pretenzijų nebus, bent jau viešai jų nereikšiu.


Aš ir tos pačios nuomonės drinks_cheers.gif
Nemanau, kad siuvinėjom be atsakomybės, bet deja... Aš jaučiuosi kalta, bet... ne savo noru verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 22:18)

ne skonyje,man visi jusu darbukai patiko  wub.gif (kuriuose buvo darbo ideta)


O pagal ką tu sprendi, kad neįdėta darbo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 17, 22:20)
O pagal ką tu sprendi, kad neįdėta darbo? g.gif

tai kad pasiemiau nebaigta
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 17, 22:21)
tai kad pasiemiau nebaigta


Gal reikėjo šiek tiek palaukt, būtų pabaigus unsure.gif
Atsakyti