Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

taip isena,kad man dar prieskoniai parkeliaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 12 10, 15:35)
taip isena,kad man dar prieskoniai parkeliaus unsure.gif


Aha, nes jie dar Vilniuj įstrigę. O mano jūra, kaip supratau, grįžta į Vilnių.
Atsakyti
kai issiuvinesiu ax.gif
Atsakyti
Inesiuu man nedega mano darbelis tai gali paskutinį pasilikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 08, 17:39)
ameera pradingo ilgam  doh.gif turejau jau seniai gaut sunis,o ziniu is jos jokiu  g.gif

Ramiai, nesinervinam, aš dar gyva. wink.gif
Kitą sav.išsiunčiu šuniukus. Aš pati juos gavau daug vėliau, o šios dvi savaitės buvo tokios, kad išsilaikiau 9egzaminus (taip, kasdien po egzą), savaitgaliais važinėjau po konkursus arba net Lietuvoje nebuvau. Taigi siuvinėju valgymo pertraukų metu smile.gif
Jei ką, šį savaitgalį taip pat nebūsiu forume, todėl prisiduodu ir dingstu smile.gif
(Jei kažkam reikia-Vieniša, Ingrida45, Zuzanėlė ir Pirmaargenta turi mano nr.)
Atsakyti
Sveikos, buvau pradingus, sveikata streikuoja, dar vis guliu namie.. gal žinot kaip su decopa situacija? nes visdar negaunu darbelio:( taip pat reikalingas renami adresas, sodas jau nori keliaut namo smile.gif nelabai sekiau ką dar turėčiau siuvinėti, tad jeigu turite darbelius, kur trūksta mano paveiksliuko, praneškit, noriu jau labai gauti, nes dabar be darbo..tiksliai žinau, kad dar širdelių lino grupės nesiuvinėjau..
Atsakyti
QUOTE(rolyte @ 2010 12 14, 13:05)
Sveikos, buvau pradingus, sveikata streikuoja, dar vis guliu namie.. gal žinot kaip su decopa situacija? nes visdar negaunu darbelio:( taip pat reikalingas renami adresas, sodas jau nori keliaut namo smile.gif nelabai sekiau ką dar turėčiau siuvinėti, tad jeigu turite darbelius, kur trūksta mano paveiksliuko, praneškit, noriu jau labai gauti, nes dabar be darbo..tiksliai žinau, kad dar širdelių lino grupės nesiuvinėjau..


Susisiekiau su Decopa per az kitam forume, sakė serga rimtai. Gal paskambink jai, jei turi numerį taip bus greičiau. Ji dalyvauja ten Kalėdų žaidime- tai mes irgi sunerimom, bet sakė, kad viskas su anuo gerai.
Mačiau, kad kabojo apačioj praeitą savaitę, bet taip ir nepasisakė. g.gif
Atsakyti
Pirmaargenta, įkėliau į tavo Kalėdų proceso albumą paveikslėlį, kurį aš siuvinėjau 4u.gif
Siūlyčiau ir kitoms merginoms tai padaryti, nes tikiu, kad labai įdomu pamatyti, kaip darbas pildėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 14 gruodžio 2010 - 17:29
QUOTE(rolyte @ 2010 12 14, 12:05)
taip pat reikalingas renami adresas, sodas jau nori keliaut namo smile.gif


Parašysiu tau tuoj į az...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 14, 19:26)
Pirmaargenta, įkėliau į tavo Kalėdų proceso albumą paveikslėlį, kurį aš siuvinėjau 4u.gif
Siūlyčiau ir kitoms merginoms tai padaryti, nes tikiu, kad labai įdomu pamatyti, kaip darbas pildėsi mirksiukas.gif

pas mane foto tik kai pabaigtas ,turiu procesa tik vienisos kaciu,o visi kiti tik pabaigti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 14, 21:27)
pas mane foto tik kai pabaigtas ,turiu procesa tik vienisos kaciu,o visi kiti tik pabaigti. ax.gif


Pas mane irgi tik pabaigtų foto.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 12 14, 23:36)
Pas mane irgi tik pabaigtų foto.


Turit galvoje, kad jūs gavot ir siuvinėjot paskutiniame langelyje? g.gif
Atsakyti